2

Munir co za beztalencie no nie mogę normalnie

14

Bardzo przykra jest sytuacja Victora... baaaaaardzo przykra

1

Sorka, że tak nie w temacie ale czy ktoś z Was ma widzę jaki był dokładny wynik głosowania na najlepszego piłkarza europy 2015 ?

0

hehehe jeśli Robert strzela 5 w 9 minut to wydaje się, że Leo może strzelić 10 w 9 min :P a tak serio ... to wydaje się, że Robert będzie dzierżył ten rekord co najmniej kilkadziesiąt lat.

0

No i kto okazał się debilem ? Sześćdziesięciu trzech debili

0

no i ? co z tego ? nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak wielkim ograniczeniem umysłowym

0

Po pierwsze: mam taką prace która ogranicza mi dostęp do internetu, by czytać praktycznie wszystko na bieżąco jak kiedyś
Po drugie :fejk nie fejk ale brzmi całkiem realnie ;)

0

nie, twitter xD

2

Wracając do meczu z Atletico, a raczej do wywiadu zaraz po zakończeniu spotkania bo dopiero teraz to wyłapałem.

Reporter : Dlaczego nie świętowałeś gola Torresa ?

Simeone : Ponieważ widziałem rozgrzewkę Leo Messiego

xD xD xD xD xD

15

Obyśmy wyszli dziś w ustawieniu 4-3-3

ter Stegen
Roberto, Pique, Mascherano, Mathieu
Iniesta, Busquets, Rakitic
Neymar, Suarez, Messi

a będzie dobrze, czuje to

0

oby bracie oby

0

Czy to prawda, że z kadry na mecz z Celtą wypadł także Alba ? o mój boże :(

1

Co ten Lewy kierwa ???? zwariował ???? Szacun

1

Najbardziej pasować będzie do niego 7. Szkoda, że Alves wziął 6 po Xavim jakoś średnio mi pasuje do niego ten legendarny numer. Tym bardziej po tym jak Alves przedłużył kontrakt to znów wydaje się, że trochę odpuścił ... Turan był by godny przejęcia 6

17

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA



Daily Mail: Manchester City obserwuje Karola Linettego.



Nie no, trzeba być niezłym idiotą żeby powielać takie brednie... przegląd sportowy schodzi na psy :(

1

Jeśli grasz zachowawczo i nie podejmujesz ryzyka dryblingu (czasem sam na 3 przeciwników) to nie tracisz piłki, proste.

2

Jeśli postawa ter Stegen nie ulegnie znaczącej poprawie to myślę, że w tym sezonie zostanie mu tylko puchar króla. Claudio nie zasługuje na to by siedzieć na rezerwie w LM czy lidze.
Czasem warto zrobić krok w tył by potem zrobić dwa do przodu

5

Warto odnotować kolejny bardzo dobry mecz Halilovica w barwach Gijon. Dziś asysta przy trzecim i ogromny udział przy pierwszym golu. Tak trzymaj Alen ! będą z niego ludzie, Barca będzie miała z niego pożytek

0

Coś w tym musi być. Szkoda, że dziś zatrzasnąłem "przypadkowo" kluczyki w samochodzie ;)

9

Barcelona w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach straciła już 12 goli. Claudio Bravo wpuścił 1 przy 11 wpuszczonych Ter Stegena. Przypadek ?

0

ooooo ziomek ! odkryłeś Amerykę !

22

Nie rozumiem i nigdy nie zrozumie fenomenu Gumbau. Czy któryś z dyrektorów czy wiceprezydentów jest jego stryjem ?

1

być może 4-2-3-1 ? Messi na 10 :)) eeeeeh jeszcze tylko 37 minut :)

0

Messi w środku pola, nie mogę się doczekać tego meczu :))))))))

5

Suarez to bestia ale dopiero w tym sezonie zobaczymy prawdziwe oblicze El Pistolero

55

Spokojnie Diego ... odbijecie sobie z Realem ;)

1

Messi wczoraj wszedł i pokazał kto i dlaczego jest najlepszy na świecie.

0

Gramy dobrze ale brakuje "tego czegoś". Oczywiście "tym czymś" jest Leo Messi :)

1

Messi będzie pewnie musiał wejść w 46 minucie, oby nie :)

2

Wyszedł w pierwszym składzie na Valencie. W pierwszych 10-12 minutach zabłysnął już z 3 razy w tym raz założył dziurkę Abdennourowi ;) Teraz trochę Gijon odpuścił ale ogólnie widać wielki potencjał u Halilovića.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?