0

Ja szukałem bezpośrednio z Wrocławia do Barcelony to 1000 zł w jedną stronę a np leciałem do Oslo to bilet kosztował 350 zł więc się lekko zdziwiłem. Na dojazd do WWA też kilka stów pójdzie (bilet z Wrocławia do WWA 1000zł) to chyba lepiej bezpośrednio uderze z Wrocławia, najwyżej zapłace te 2 tysie w dwie strony. Dzięki za info ! będę szukał tej linii !

0

Za Arde zapłaciliśmy 35 mln euro, za Vidala około 18. Za Pedro dostaliśmy 30, czyli kupno Ardy i Vidala kosztowało nas jakieś 35 mln.
Sądzisz, że po wygraniu trypletu i rekordowych przychodach kluby nie mamy jeszcze 18 baniek na niezbędny transfer ? Kto tu pieprzy głupoty ?

0

Cules !
Wybieram się na mecz do Barcelony. Która linia lotnicza ma najtańsze przeloty na linii Wrocław - Barcelona ? Orientuj się może ktoś ?

0

Jednego nie rozumiem ... Real ma w swojej kadrze 16stu zawodników ? czy reszta gra za darmo ?

2

Oczywiste jest to, że takim piłkarzom jak Messi, Neymar czy Suarez trzeba płacić wielkie pieniądze, Busquets czy Iniesta też zasługują na swoją garze. Ale co do reszty to trzeba szukać oszczędności...

Bartomeu zamiast poszczędności wolał poszukać kilku % poparcia przed zbliżającymi się wyborami. Jeśli szukamy oszczędności to trzeba się umieć pożegnać w porę np z Alvesem czy rozstać z bezużytecznym Adriano.

Wiem, że ciężko było przewidzieć, że Roberto tak świetnie odnajdzie się na prawej flance ale śmieszy mnie to, że niby notujemy największy przychód w historii a nie mamy 18 mln by kupić piłkarza w cenie promocyjnej który może być dla nas zbawieniem przy rotowaniu składem.

2

Problem w tym, że przez rządy Bartomeu Barcelona nie ma 18stów milionów na ten transfer ... i to po wygraniu trypletu !

0

haaaaalllllllooooooo ?

3

śmiechłem, dzięki za poprawę humoru !

1

jakis link do strima ?

12

Suarez to najlepsza 9 jaką Barcelona może sobie wymarzyć. Najbardziej lubię w Suarezie to, że jego każda asysta cieszy tak samo jak strzelona bramka ... niby wysunięty napastnik, rasowa 9 a ile to goli padło po jego podaniach ?

8

Real ma więcej szczęścia niż Cristiano symulek w zanadrzu.

0

Wysunięty napastnik ale może też grać za napastnikiem

5

Po co trzech ? Dwóch styknie spokojnie, w razie kontuzji na ławkę wskoczy ktoś z trójki Suarez, Ondoa albo Ortolá

1

Proste jak drut ... Barcelona ma po prostu lepszych grajków i tyle :]

5

Jestem strasznie ciekaw jak rozwinie się Lee Seung Woo w barwach Barcelony. Trzymam za niego kciuki, za pozostałych chłopaków oczywiście też !

0

A Nikolić co ? idzie po złotego buciora ?

2

Już się normalnie nie mogę doczekać nowego Football Managera.
Zrobię w końcu porządek z kadrą Barcelony :P Mam już nawet plan co zrobić z formacją defensywną ;)

9


Genialny dokument o Dybali z polskimi napisami. Szkoda, że u nas w kraju przeszedł bez większego echa, motywu Polskiego oczywiście nie zabrakło.

1

Czasem mam wrażenie, że Paco jak by miał do wyboru

-Przegrać z Barceloną ale mieć większe posiadanie piłki

-Wygrać z Barceloną ale mieć mniejsze posiadanie piłki

To bez zastanawiania wybrałby to pierwsze. Kocham tego gościa ! Oby dostał szanse poprowadzić drużynę z wyższej półki typu Valencia, byłoby dużo ciekawiej ;)

3

Lech niczym Andrzej Gołota ;)

0

Ale musisz mieć też to na uwadze, że Rakitić w Sevilli miał całkowicie inne zadania i role na boisku. Ale ogólnie masz rację

2

Jeśli Monchi obserwował go od dłuższego czasu to ten chłopak musi mieć w sobie jakiś tam potencjał ;))

1

hahahahah kurde no ... sam nie wiem jak jak to wytumaczyć :) ważne, że wiesz o co biega :P

9

Neymar po którymś z goli wykonał L dwoma palcami, ciekawe czy była to elka w stronie Leo ;)

0

Szkoda, wielka szkoda będzie jeśli Samper zdecyduje się odejść z Barcelony. Lucho zostanie z tego kiedyś rozliczony niczym Tusk, Komorowski lub Kopaczowa ;)

1

Panowie i Panie mu tu gadu gadu a tymczasem Neymar prześlizgnął się na lidera kwalifikacji strzelców LA LIGA. Tak trzymać !!

5

Za KAŻDYM razem gdy na boisko wchodzi Gumbau jest jeden wielki smród, dziura w środku pola... a o jego poświęceniu przy próbie blokowania strzału to już nawet nie wspomnę. To jest naprawdę wielki policzek dla Sampera, oglada sobie mecz i pewnie myśli sobie "czy ja naprawdę jestem taki beznadziejny, że on gra a ja nie ? "

5

Gdyby mi ktoś powiedział przed rozpoczęciem sezonu, że Eibar po 7 kolejce będzie przed nami w tabeli i to z lepszym bilansem bramkowym to zamordowałbym go śmiechem. Tak ... wiem, że Eibar gra już ósmą kolejkę i do tego mecz się jeszcze nie skończył ale mimo wszystko zamordował bym śmiechem.

0

Simeone chce by gra Atletico była w tym sezonie ładniejsza, cierpi na tym drużyna. Benitez sprawił, że gra Realu w tym sezonie jest brzydsza, cierpią kibice.

0

Magik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?