59

Z całym szacunkiem, ale porównanie Messiego do Cristiano to brak szacunku dla Leo.

0

Bardzo mnie to cieszy, jeszcze La Masia nie zginęła ;)

8

Powoli zaczyna mnie denerwować swoimi wypowiedziami. Zrozumiałbym jego złość gdyby rozgrywał po 5 meczy w sezonie a on chyba zapomina, że jest podstawowym zawodnikiem w lidze mistrzów i pucharze króla. 25 meczy w sezonie na najwyższym poziomie, spokojnie wystarczy żeby się rozwijać i robić postępy a Marc jest tego doskonałym przykładem.

Czy Bravo dał jakiś powód by go nagle skreślić i nie wystawiać go nigdzie, bo przecież Ter Stegen by chciał bronić wszędzie...
Myślicie, że Bravo uważa się za gorszego bramkarza od niemca ? Myślicie, że Bravo nie marzy o grze w LM ? Mimo wszystko on nie narzeka, gadanie tu nic nie pomoże.

7

Rozumiem, że nikt w klubie nie liczy na Songa ale rozwiązanie kontraktu to lekka przesada.

5 baniek za Songa, 5 za Montoye, 10 za Tello i już jest 20... Barcelono błagam Cie, zacznij zarabiać na transferach.

2

Precz z USA i NWO

6

Messi wygrał już IO niech teraz młodzi się wykażą, w Argentynie ich nie brakuje... Messi niech lepiej odpocznie, jemu też się należy trochę odpoczynku.

4

Lucho... jak Cie tu nie kochać ?

3

" Nawet jeśli wszyscy już w ciebie zwątpili pokaż że się mylili "

Idealnie to pasuje do Sergi Roberto... z zwykłego szaraka stał sie kluczowym zawodnikiem Barcelony, a teraz powołanie do reprezentacji. Brawo Sergi !

0

Jak mógłbym zapomnieć :) Chodziło mi o środkowych pomocników, Busi jest defensywny.

72

Iniesta, Rakitić, Arda, Rafinha, Sergi Roberto.
Nikogo więcej do pomocy nam nie potrzeba powinniśmy się skupić na wzmocnieniu innych pozycji... chyba, że ktoś zdecyduje się odejść w ww zawodników.

3

Bravo za to nie zasługuje ?

2

I mówi to gości który "kibicuje" Barcelonie od 21 lat, brawo ... przebiłeś wszystko !

9

18 - 20 mln euro za tę dwójkę jest to dobra cena, oczywiście jeśli Barca zachowana prawo pierwokupu w przypadku Bartry.

1

hahahahahahahahah

0

Znając życie Real wylosuje pewnie Wolfsburg a my PSG.

1

Różni się tą trójką z przodu, niczym więcej.

1

Co do Samuela Umtitiego się zgodzę. Bardzo ciekawa opcja na ŚO za rozsądną cenę. Dobry partner dla Pique... bardzo szybki, pewny w odbiorze. Zgodzę się też z tym, że "wadą" Laporte jest to, że to praktycznie ten sam profil ŚO co Pique. Nam przydałby się ktoś szybki i zwrotny do pary z Pique.

13

Prawidłowo. Lucho genialnie w tym sezonie rozdziela minuty... dobrze wie o tym, że Andres musi być w najlepszej możliwej formie w kluczowym momencie sezonu, a ten właśnie nadchodzi.

0

To jakiego środkowego obrońce preferujesz do Barcelony ? hmmm ?

18

Piłkarz świetny z przeogromnym potencjałem. Piłkarz w wieku 18 czy 19 lat nie potrzebuje nic więcej prócz minut na murawie... a czy Barca byłaby w stanie zagwarantować mu ich dostateczną ilość ? Śmiem wątpić.

2

Zespól Realu nie gra w tym sezonie o puchary, tylko o tytuł pichichi dla Cristiano xD

2

Nie ma większych szans na grę w Villarreal

2

Cwiąkała i ta jego La Zabawa ... porażka

3

Fakt, Barcelonie przydałby się jakiś świeży zawodnik na jego miejsce który trochę deptałby po piętach Albie. Ale tak prawdę mówiąc Adriano nie jest złym rezerwowy ... nigdy nie narzeka, 10 mln nie zarabia myślę, że jeszcze jeden sezon mógłby zostać. Oczywiście klub powinien już się rozglądać za jakaś alternatywą kto mógłby go ewentualnie zastąpić.

3

jesteś pewny że mamy opcje pierwokupu ? Z tego co pamiętam to Benfica mocno walczyła o to by Barcelona nie miała możliwości odkupienia, nie wiem jak te negocjacje się zakończyły.

0

dokładnie, dzięki ;)

0

Ostatnio czytałem gdzieś, że Neymar poleca do Barcelony jakiegos Brazylijczyka z Santosu, jak on się zwie ? wie ktos ?

0

Wiem o tym w jaki sposób zdobywał bramki :) Oczywiście na żywo tego nie oglądałem ale historia legend Barcelony jest mi doskonale znana :)

23

Koeman 67 goli ... co za crack

1

Spokojnie, nie róbmy tragedii. Jeszcze będziemy mieli z niego pożytek, potrzebuje trochę czasu ... nic więcej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?