Rivaldo1990
Dołączył/a: lipiec 2014
Wrocław
7 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
własnie na taki konkret liczyłem ! ;) jak pogadasz, daj znać brachu
0
Drodzy Cules, wie ktoś z Was co dalej z Pellegrinim ?
1
Nie wiem jak Wy ale ja trochę tęsknie za Orłowskim, wolałbym Leszka w miejsce Ćwiąkały
1
To, że jeden z najlepszych trenerów na świecie (czytaj Diego Simeone) nie może znaleźć sposobu na Barcelonę pokazuje jak znakomitym trenerem jest Luis Enrique. Lucho królu ....
0
to czy ostateczna okaże się za kilka lat :)
0
Którego ze środkowych obrońców Barcelona powinna sprowadzić waszym zdaniem w lecie na Camp Nou ? a może żadnego ?
2
Często zastanawiam się na jakiej pozycji będzie grał Messi w wieku 32-34 lat. Ciekawie byłoby zobaczyć Messiego w środku pola na pozycji Iniesty jako rozgrywający, mózg zespołu ... całkiem realna alternatywa dla Messiego :)
8
Serio ?! Na 135 strzałów na bramkę 16 goli ?!?!
Cristiano zalicza znaczy i zauważalny regres.
1
Super, to świetna wiadomość. Nowe kontrakty dla Neymara, Busquetsa, Rakitica i Suareza ale co z nowym kontraktem dla Messiego który wygasa przecież 30.06.2018 ?
2
Zakup Nolito to fajna opcja, idealny zawodnik na ławkę który mógłby dać trochę oddechu Neymarowi i Messiemu.
Z drugiej strony nie wiem czy nam bardziej nie jest potrzebna druga klasyczna 9 na ławkę, na "skrzydle" śmiało występować może Arda i Vidal na upartego jeszcze Sergi Roberto.
3
"Wiedziałem, że nadejdzie mój moment i teraz nadszedł"
Please ... jeśli to jest ten Twój moment i szczyt Twoich możliwości, to kiepsko.
Poza tym niby strzelił te bramki, ale jego gra wygląda nadal bardzo bardzo baaardzo kiepsko.
3
Skoro NIKT go nie chce to przesunąć go do Barcy B, poziom gry w 3 lidze wydaje się dla niego idealny.
1
Tylko nie jego.
Boli trochę fakt, że Barcelone ukarali banem transferowym za sprowadzanie nieletnich piłkarzy i co gorsza zabronili im występować w oficjalnych meczach a inne kluby w szczególności Angielskie robią co chcą ...
1
Messi podpisał się kolesiowi na koszulce Bayernu, czekam na "newsy" na interi, wp i onecie że Messi od przyszłego sezonu w Bayernie :)
17
Lucho pewnie nie może się doczekać meczu z Espanyolem
https://vine.co/v/ibMdiYEUdAd
1
Łapanie piłek na korzyść ter Stegena ? Rozumiem, że sugerowałeś się ostatnim meczem z AS Romą ? Bo tam naprawdę łapanie piłek wychodziło Marcowi o dziwo bardzo dobrze.
Fakty są takie, że łapanie piłek nigdy nie było najmocniejszą stroną ter Stegena, on zawsze wolał je odbijać na boku często zdarzało się je nawet wypluwać przed siebie. Natomiast widać że nad tym pracuje, poprawił ten element gry w porównaniu do poprzedniego roku.
Ile ludzi tyle opinii, dla mnie na ten moment Bravo jest zdecydowanie lepszym, pewniejszym bramkarzem.
1
Nie do końca się z Tobą mogę zgodzić...
Marc występuje regularnie w LM najbardziej prestiżowych rozgrywkach klubowych na świecie, do tego regularnie broni w Pucharze Króla, w tych dwóch rozgrywkach nazbiera wystarczającą ilość minut by spokojnie mógł się rozwijać.
Chciałem Ci przypomnieć, że ter Stegen występował na początku sezonu w lidze, a ile Barcelona traciła wtedy bramek chyba każdy pamięta (nie uważam, że była to tylko jego wina raczej wina całej defensywy, całego zespołu)
Poza tym czy Bravo dał jakiś powód trenerowi by nagle go odstawić od składu kosztem ter Stegena ? Nie sądzę ... przynajmniej póki co
1
Darzę ter Stegena wielkim szacunkiem i sympatią ale ... Bravo jest w tym momencie lepszym bramkarzem. Marc nie powinien się dąsać tylko walczyć o to by stać się nr 1
56
Trochę klasyki :
2
Felipe Melo na 3 miejscu ? Aż tak źle z brazylijskimi piłkarzami grającymi w europie ?
4
Pora chyba na jakieś życzenia drodzy Culés !
W nowym roku chciałem Wam życzyć wieeeeeeeelu sukcsów... by Barca obroniła tryplet i oby ten rok był jeszcze lepszy od poprzedniego !
P.S - Uważajcie na paluchy !
5
https://vine.co/v/iqIQJ1T2lYW Alen czekam na Ciebie ! :)
2
Arda Turan może śmiało występować na "skrzydle" Vidal też prawie całe życie występował na tej pozycji. Wolałbym żeby Denis został do końca sezonu w Villarreal, niech się chłopak jeszcze ogra trochę.
Jeśli Barcelona poszukuje klasycznej 9 na ławkę to niech postarają się wypożyczyć lub kupić Van Persiego
2
W tym sezonie widzimy dopiero prawdziwego El Pistolero
0
Czyżbyśmy witali nowego Keirrisona ?
4
Sergio Busquets to jeden z najbardziej niedocenionych piłkarzy na świecie.
25
Jak dla mnie to Denis powinien zostać w Villarreal przynajmniej do końca sezonu. Te jeszcze te pół roku gry w Villarreal może dać mu naprawdę dużo... widać, że chłopak się rozkręca.
W Barcelonie ile rozegra meczy do końca sezonu ? z 3 ? maksymalnie z 5 ?
1
Taaa jasne, tak samo jak Odegaard nie napisał twittów o Barcelonie
1
Komentarz usunięty
1
Mówię o zakupie środkowego obrońcy który z miejsca będzie mógł stać się podstawowym zawodnikiem, który ma jakość.