0

Pierd***** takie bzdury, że nawet nie chce mi się Ciebie czytać.

1

Jeśli Mascherano odejdzie to tylko Umtiti do obrony nam nie wystarczy. Zresztą nawet nie dopuszczam takich myśli, że Javier odchodzi... to będzie katastrofa.

0

No i o to chodzi ! Brać póki gorące :)))))

2

Payet w Barcelonie zacznie się za 3...2...1...

8

Szczerze ? Jak dadzą 192 mln to jak dla mnie można się z nim rozstać. Ale pod warunkiem, że w jego miejsce przybywa Dybala.

2

Mam nadzieję, że El Pistolero będzie jeszcze bardziej rządny goli w przyszłym sezonie przez to niepowodzenie Urugwaju. Teraz niech ładuje akumulatory.

4

Panie Maradona odstaw Pan kokaine.

1

Raczej to drugie. Jeśli Neymarowi nie odbije palma to po złotą piłkę raczej sięgnie, pytanie tylko kiedy ? 3 - 4 lata ? Ciężko stwierdzić czy będzie wtedy występował w barwach Barcelony.

3

Odważne stwierdzenie...

0

Zdecydowanie. Wiadomo, że na Bellerina nas nie stać więc najbardziej cieszyłby mnie Cancelo.

20

Po co się spieszyć ? Lepiej poczekać aż inne kluby które potrafią skutecznie działać na rynku transferowym wykupią wszystkich zawodników. Typowe.

0

Dzięki. Szkoda trochę pograłby w tej Wiśle a tak to znów pewnie gdzieś przepadnie.

0

Wie ktoś może czy Wisła wykupi lub wykupiła Wolskiego ?

8

Powodzenia Marc ! Niech Ci się wiedzie w nowym klubie.

1

Sprzedać tą szklankę jak najszybciej.

5

To jego była żona.

4

Ten artykuł bardziej nadawałby się na ONET. Że też Wam się chce powielać takie brednie...

0

Cudowna wiadomość ! Niech leci na kanary wypoczywać. Dopóki trenerem jest Tatuś Martino Argentyna i tak nic nie wygra.

0

Te stroje się PRZEPIĘKNE

0

Bellerin za Alvesa a Mascherano musi zostać. Proste jak drut.

1

Ta jasne. Szczególnie Mathieu grał w każdym meczu od dechy do dechy.

0

Ambitny chłopak... nie ma co.

1

Niech oddają to co ukradli 5 lat temu. Przecież to Katalończyk z krwi i kości, niech wraca do domu.

3

Lucho jesteś prawdziwym przywódcą. Dziękuje Ci, że jesteś !

3

Teraz piłkarze to dyplomaci :)
Ostatnio czytałem wywiad z Milikiem. On otwarcie powiedział, że nie mówi publicznie której drużynie kibicuje bo co jeśli ofertę złoży mu rywal za miedzy :)

3

A co miał powiedzieć ? Że jak nadejdzie oferta z Barcelony to pójdzie tam na piechotę ?

2

To jest właśnie zawodnik jakiego potrzebujemy. Niezwykle utalentowany, uniwersalny mogący występować na 3 pozycjach... o cenie to już nawet nie wspomnę. Już nie mogę się doczekać jego prezentacji :)

2

Jak to niedoceniony, dlaczego tak uważasz ? Uważasz, że piłkarze i sztab są ślepi i nie widzą tego ile zawdzięczają i ile daje drużynie Mascherano ?

9

Barcelona zapłaciła za Vermaelena 19 mln więc wydaje się, że 20 mln za Umtitiego to naprawdę dobra cena.
Młody, bardzo szybki do tego silny fizycznie. W barwach Lyonu w tym sezonie prezentował się naprawdę dobrze. Jeśli ten transfer doszedłby do skutku byłbym bardzo szczęśliwy.

1

Lucho ma mentalność zwycięzcy, zawsze miał i zaraził tym drużynę. Szacunek Lucho !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?