Rivaldo1990
Dołączył/a: lipiec 2014
Wrocław
7 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pierd***** takie bzdury, że nawet nie chce mi się Ciebie czytać.
1
Jeśli Mascherano odejdzie to tylko Umtiti do obrony nam nie wystarczy. Zresztą nawet nie dopuszczam takich myśli, że Javier odchodzi... to będzie katastrofa.
0
No i o to chodzi ! Brać póki gorące :)))))
2
Payet w Barcelonie zacznie się za 3...2...1...
8
Szczerze ? Jak dadzą 192 mln to jak dla mnie można się z nim rozstać. Ale pod warunkiem, że w jego miejsce przybywa Dybala.
2
Mam nadzieję, że El Pistolero będzie jeszcze bardziej rządny goli w przyszłym sezonie przez to niepowodzenie Urugwaju. Teraz niech ładuje akumulatory.
4
Panie Maradona odstaw Pan kokaine.
1
Raczej to drugie. Jeśli Neymarowi nie odbije palma to po złotą piłkę raczej sięgnie, pytanie tylko kiedy ? 3 - 4 lata ? Ciężko stwierdzić czy będzie wtedy występował w barwach Barcelony.
3
Odważne stwierdzenie...
0
Zdecydowanie. Wiadomo, że na Bellerina nas nie stać więc najbardziej cieszyłby mnie Cancelo.
20
Po co się spieszyć ? Lepiej poczekać aż inne kluby które potrafią skutecznie działać na rynku transferowym wykupią wszystkich zawodników. Typowe.
0
Dzięki. Szkoda trochę pograłby w tej Wiśle a tak to znów pewnie gdzieś przepadnie.
0
Wie ktoś może czy Wisła wykupi lub wykupiła Wolskiego ?
8
Powodzenia Marc ! Niech Ci się wiedzie w nowym klubie.
1
Sprzedać tą szklankę jak najszybciej.
5
To jego była żona.
4
Ten artykuł bardziej nadawałby się na ONET. Że też Wam się chce powielać takie brednie...
0
Cudowna wiadomość ! Niech leci na kanary wypoczywać. Dopóki trenerem jest Tatuś Martino Argentyna i tak nic nie wygra.
0
Te stroje się PRZEPIĘKNE
0
Bellerin za Alvesa a Mascherano musi zostać. Proste jak drut.
1
Ta jasne. Szczególnie Mathieu grał w każdym meczu od dechy do dechy.
0
Ambitny chłopak... nie ma co.
1
Niech oddają to co ukradli 5 lat temu. Przecież to Katalończyk z krwi i kości, niech wraca do domu.
3
Lucho jesteś prawdziwym przywódcą. Dziękuje Ci, że jesteś !
3
Teraz piłkarze to dyplomaci :)
Ostatnio czytałem wywiad z Milikiem. On otwarcie powiedział, że nie mówi publicznie której drużynie kibicuje bo co jeśli ofertę złoży mu rywal za miedzy :)
3
A co miał powiedzieć ? Że jak nadejdzie oferta z Barcelony to pójdzie tam na piechotę ?
2
To jest właśnie zawodnik jakiego potrzebujemy. Niezwykle utalentowany, uniwersalny mogący występować na 3 pozycjach... o cenie to już nawet nie wspomnę. Już nie mogę się doczekać jego prezentacji :)
2
Jak to niedoceniony, dlaczego tak uważasz ? Uważasz, że piłkarze i sztab są ślepi i nie widzą tego ile zawdzięczają i ile daje drużynie Mascherano ?
9
Barcelona zapłaciła za Vermaelena 19 mln więc wydaje się, że 20 mln za Umtitiego to naprawdę dobra cena.
Młody, bardzo szybki do tego silny fizycznie. W barwach Lyonu w tym sezonie prezentował się naprawdę dobrze. Jeśli ten transfer doszedłby do skutku byłbym bardzo szczęśliwy.
1
Lucho ma mentalność zwycięzcy, zawsze miał i zaraził tym drużynę. Szacunek Lucho !