Rivaldo1990
Dołączył/a: lipiec 2014
Wrocław
7 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak dla mnie to super wiadomoscią by było jak by pojechal na test medyczne :) Wole juz Sampera niz jego ... nie pokazał w Barcie połowy tego co gral w Arsenalu.
0
0
a moim zdaniem nie oglądales go więcej razy na żywo niz w meczu z Barceloną
21
i tak trzymaj Jeremy, jesteśmy z Tobą
0
Vertongenem czy Dorią ?
0
Ja osobiście mam jeszcze jednego kandydata do wzmocnienia środka obrony. Koleś ten urodził sie w roku 94 a nazywa sie Matheus Dória. Ogladałem go wiele razy na żywo i jest świetny... Wysoki bardzo pewny w powietrzu do tego niezwykle szybki. Podejrzewam, że nie trzeba byłoby za niego placic więcej niz 10 mln euro. Ten Brazylijczyk ma naprawde niesamowity potenciał byc moze nawet na miare talentu Thiago Silvy. Skoro kupilismy juz jednego 30 letniego doswiadczonego obronce to może lepiej postawic na młodego ? Osobicie mimo wszystko licze na pare Pique, Bartra ale to pisałem o tym juz wczesniej ... Luis Enrique MUSI doprowadzić Pique do porządku prziecież Pique w najwyzszej formie to jeden z 3 najlepszych defensorów na świecie ale własnie mówimy tutaj o tej formie której u niego nie widać od momentu poznania Szakiry. Licze, że nasz nowy trener zrobi z Pique ostoje naszej defensywy. Co do Bartry to co go nie zabije to go wzmocni i licze ze 3 sezon w pierwszym zespole to będzie eksplozja jego naprawde wielkiego talentu. Chodz ogolnie popieram transfer Mirandy ale wolałbym Vertongena ale on nie chce raczej opuszczac ligi angielskiej
0
Plutinho ale ja wole by go wychwalali za intensywne treningi dwa razy dziennie niż grille w domu taty Martino któe miały tak pomagać w osiegnięciu lepszych rezultatów
2
I bardzo mnie to cieszy... liczę, że Luis pchnie w naszych gwiazdorów głód zwycięstwa, bardzo bym chciał aby się nie powtórzyła sytuacja ze przegrywamy mecz 1-0 lub remisując w 70 minucie a gramy na stojąco z spuszczonymi głowami jak to widziałem wiele razy w poprzednim sezonie. Naprawdę paroma naszymi gwiazdorkami trzeba dobrze potrząsnąć. Przypominacie sobie formę jaką mieli u Guardioli Alves, Pique czy Busquets ? do tego można podpiąć jeszcze Pedro, Iniesta. Kązdy z nich znajduje sie w najlepszym wieku piłkarskim a mają formie jak by mieli 33 lata i rok do emeryturki. Muszą to wiedzieć, że NIKT nie połozy sie przed nimi na murawie bo oni sa mistrzami swiata europy i wygrali z 2 ligi mistrzów. W futbolu liczy sie tylko dziś i jutro nigdy wczoraj. Panowie spinać dupy i do roboty !
0
SergioRamos rozumiem co masz na mysli, sam ostatnio nawet sie natknąłem na owy wywiad ale naprawde transferów przeprowadzanych przez Real a Barcelonie nie ma nawet co porównywać. Real wydaje co roku grube miliony, setki milionów. A Barcelona w następnym okientu transferowym juz nie będzie mogła dokonywać transferów (fifa)
4
Ludzie musicie pamiętać o tym, ze on zaczynał kariere jako prawy obronca gral tam duzo nawet w tamtym sezonie w barwach Fiorentiny takze o jego umiejętnosci gry na prawej obronie bym sie nie martwił. Moim Zdaniem ten transfer jest nam bardzo potrzebny, z racji tego ze ten gosc potrafi zagrac takze jako Prawy Skrzydłowy/Napastnik. Przy odejsciu Alexisa dobrze jest biec opcje B na tej pozycji. Oczywiscie licze na powrót wielkiem formy Pedro i na przebłyski błyskotliwosci i talentu Deulofeu, ale ODPUKAĆ w razie kontuzji Suareza i Pedro zostaniemy tylko z Deulofeu dlatgo uwazam ze ten transfer jest naprawde potrzebny biorac pod uwage takze forme w jakiej znajduje sie Alves .....