0

Xavi do końca kariery musi zostać w domu. A następnie dać mu Barce B. :) Moje marzenie to zobaczyć Xaviego na ławce ( w roli trenera rzecz jasna! ). Jeśli zarząd, ktokolwiek ... będzie go wypychał na siłe to będzie bardzo przykre i smutne wręcz. On by umarł za ten klub. Zobaczymy za rok co wymysli zarząd co do jego osoby. Mam nadziej, że do tego nie dopuszczą

0

on nic nie musi pokazywać. Każdy NORMALNY kibic jesli nie jest ignorantem i sie zna chodz troche na piłce to doskonale wie, że Leo jest nr1. Powiedziałbym że nawet na innym lewelu. Przecież on na 50 % formy jest w pierwszej 3 spokojnie ...

4

a ja będe dalej powtarzał jak mantre ... Luis to nasz najlepszy transfer tego sezonu. Oczywiscie Luis Enrique ;)

2

Perfekcyjny mecz francuza, niemal bezbłędny. Oby tak dalej !! :)

0

goł ładny ale tez sporo glupich strat

0

Czemu neymar nie gra ?

0

a co do jego umiejętnosci to jest czysta magia

0

Dziekuje za odpowiedz

0

czy wie ktoś kiedy będzie mógł grać w oficjalnych meczach Juvenil A Lee Seung Woo ??

0

na skrzydle ? odsyłam i polecam http://blaugrana.pl/16746-Analiza-Taktyczna-meczu

0

Dla mnie jest Munir i Adama Traore na którego licze najbardziej ... Ale Fakt ... w przyszłym sezonie cięzko będzie wybrac podstawowy atak :) Messi, Suarez, Pedro, Deulofeu, Traore, Munir, Neymar ... Przyszłość i teraźniejszość naprawde napawa optymizmem :) a to wszystko dzięki Lucho

0

Jeszcze 100 raz proszę to napisać ......

0

Własnie dlatego tak naciskałem by Song opuścił klub nie dlatego, że go nie lubie tylko dlatego ze zarabiał zbyt wiele do tego co był w stanie zaoferować drużynie. No i Samper ... wiadomo :) nadchdozi jego czas tylko co w takim razie z Busim ? Moze sprzedać ? ;>

0

tez tak mi się wydaje, dokladnie. Szkoda bo Gu­il­ler­mo Amor wychował nam wiele perełek. Ale bez niego też Barcelona da sobie świetnie radę

0

to on ściągnął do kluby zawodników za których będzie zakaz transferowy ?

0

kiedy on bedzie mógł grać w oficjalnych meczach barcy ? wie ktoś ?

0

Witajcie, poda ktos linka do dzisiejszego mecu Barcy B ?

0

A to, że nie spedził w Barcie B nawet pól sezonu świadczy tylko i wyłącznie o skali jego talentu. Żaden inny piłkarz nie awansował tak szybko praktycznie z zespołu juniorów ocierając się tylko o BarceB. Nawet Messi (zagrał o ile dobrze pamiętam 22 mecze ale być może 17). Ale to jest prawda trzeba na niego dmuchać i chuchać. Ale z drugiej strony on już nie ma 17 lat tylko 19 Sterling w jego wieku ma juz ile meczy swietnych rozegranych w PL i Reprezentacji Angli ? ;)

3

Bez hejtu na Ronaldo, wiadomo szacun sie nalezy ale oglądam mecze i widze ... że obecnie lepszym pilkarzem jest Angel Di Maria . Czy ktos ma wątpliwości ?

0

Tak, dla mnie też może być skrzydłowym nr 4 ;) Chyba, że podczas wypożyczeń eksploduje forma Tello i Deulofeu a on nadal będzie grał tak jak w pierwszym meczu ;)

0

Dokładnie, jak by Bayern go chciał to by został w Bayernie. Coś musiał nie pasować Guardioli

0

wow z 1,5 na 8 to no ładnie ;) Szczerze ? nie dałbym mu 8 ....

6

Jestem za . Oby nie grał w sparingach

2

Kolego o czym Ty mówisz, przeciez dawno nie mielismy tak szerokiej kadry. Środek pola - Iniesta, Rakitic do tego mamy Xaviego, Rafinhie, Sergi Roberto ... czy to mało ? Defensywny pomocnik Mamy Busiego, Mascherano i Sampera ... Mało ? Oczywiscie zgadzam się, że zamiast Vermalena można było kupic Benatie + Mathieu na ławke czy spróbować kupic Cuardado zamiast Douglasa ale nie rozumiem na co ludzie narzekają . Bez Suareza ? czyli rozumiem, że wolisz Alexisa ?

4

Jak dla mnie jedynym problemem tej druzyny jest Pedro ... Pedrito co się z Tobą podziało ? :( Xavi jest legendą tego miejsce jest w Barcelonie do końca kariery nawet jak by miał zagrac 10 meczy w sezonie to jestem pewien, że nie raz w tym sezonie da asyste czy uspokoi nam gre w srodku pola. A Pedro ? co jest w stanie zaoferować on Barcelonie na te chwile ? . Dobranoc

2

Wogóle Messiego do Kryski nie ma co porównywać. Niektórzy uważają, że Kryska jest pilkarzem bardziej kompletnym od Messiego. W zyciu nie słyszalem nic bardziej idiotycznego. Cristiano jest jest od Messiego lepszy tylko ... fizycznie :v . Messiego kreatywność, przeglad pola, decyzje, podania eeej nawet szkoda gadać .... To jest inny lewel ...

0

Cristiano, jesli powiedziałeś te słowa to zapomnij o złotych piłkach do konca kariery. Leo Messi (bóg futbolu) ci tego nie wybaczy. Ci celowo z małej.

0

6

lol co to za idiotyczne podejście ? Bo rozłożył ręce to psuje wizerunek klubu ? a nie powinno sie oceniac zawodników co prezentują na boisku a nie jak się zachowują czy ubierają ?

0

nie ma za co ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?