1

widziałem, że któregoś dnia przeczytam taką wiadomość :( Czyli co ? zostaniemy na rok 2015 tylko z Douglasem czy może Alves przedłuży kontrakt ?? ;/

1

hehhe no pasuje idealnie ;)

1

Mattia Perin też bardzo utalentowany bramkarz ale fakt od wyżej wymienionej pólka niżej ;) Ogladałem ostatnio mecz Genoa z kimś i zagrał fenomenalny mecz

1

zresztą zobacz na nasz środek pomocy .... jak obecnie gra i ile sytuacji kreuje

1

ziomek ale ja nie mówie o Luisie Suarezie :v a tak serio, Dennis gra troche wyżej od Roberto fakt ale nie przesadzałbym z tym, że to całkowicie inna pozycja. Barcelona nie gra z ofensywnym gramy dwójką w środku (nie wiem czy zauwazyłeś) i Dennis będzie pasował do tej formacji idealnie. Nie wiem czy pamiętasz ... Iniesta też kiedys gra nieco wyzej potem świetnie się odnalazł w środku a Dennis to dla mnie bardzo podobny profil zawodnika do Iniesty, nie ma co porównywać potenciału Denisa Suareza do potencialu Sergi Roberto

2

Co to w ogóle za podejscie ... gdzie ambicja Busi ?

9

Dla mnie Suarez powinien juz teraz mieć miejsce w druzynie Barcy kosztem chociażby Roberto

3

Mam nadzieje, że Joan Laporta zostanie prezesem. Pamiętam jak obejmował Barce srednią nie ma się co oszukiwać a stworzył wielką druzyne ... Duzo spraw załatwił Ronaldinho wiadomo ;) Jestem za Laportą ale nie z Mourinho w pakiecie mam nadzieje, ze to plotka

1

Te żarty o Leo .... Typowy Real Madrid bym rzekł ...

1

Co do tego, ze guardiola troche odbiega od swojego pomysłu na gre jaki preferował w barcelonie to się nawet zgodzę ale na to się składa wiele czynników. Natomiast ta tiki taka odprawiała i dalej odprawia raz za razem angielskie zespoły z LM poza Chelsea wiadomo jak sie toczył ten mecz Ale nie zapominajmy o Man UND dwa finały LM Arsenal, City ... To co gra Barcelona obecnie tego wogóle nie można nazwać Tiki Taką jesli do niej wrócą znów będą triumfować ;) Ale pytanie czy to jeszcze wróci ? Futbol zrobil się duzo bardziej siłowy od roku 2009 choćby. Taka moja opinia na ten temat ;)

2

Moim największym marzeniem jest to by Josep Guardiola powrócił do Barcelony. Nawet nie chodzi mi tutaj o tytułu ale o jego samą obecność w Klubie, ten jego sposób gry ... eh :( Moze jak Laporta wróci to przekona go do powrotu. Teraz przy obecnym zarządzie nie ma nawet 1 procenta szansy na jego powrót ... on z tymi ludzmi nie chce mieć nic wspólnego. Dlaczego miał by szargać swój swiętny wizerunek przez te bandę

1

Sezon jest jest jeszcze tak długi ... Jestem pewien, że Real nie utrzyma tej formy do końca sezonu. A jesli utrzymają to zasługują na Lige jak nikt inny ... Mam nadzieje, ze u nas forma tez przyjdzie ale czy nadzieja nie jest matką głupich ? :)

1

a czy Ty widzisz co oni grają ?? slepy jestes ??? będziesz udawałze wszystko jest ok ? tu nie chodzi o ten wynik tylko o gre ! przegac mozna owszem ... ale w taki sposob ?

1

Stałem murem za Luisem Enrique ... ale ja byłem ZNÓW naiwny i głupi ... :( Tu nie ma taktyki ... nie ma pomysłu ... absurdalne decyzje ... I tak to wina Zubiego i prezesa, chcieli to mają ... ąz serce boli patrząc na taką gre ... myslalem, ze juz gorzej byc nie może a to chyba dopiero początek

1

Co wy chcecie od Macherano na srodku obrony ? przecie on jest obecnie najlepszym naszym obroncą a w meczu z realem gdyby nie on strzelili by nam z 2-3 gole więcej ... fakt też go bym wolal na defensywnego ale bez przesady ludzie, ten sezon w wykonaniu mascherano na sroku obrony jest naprawde solidny ....

1

Joan czekamy .... :)) Oczywiscie Joan Laporta także nie byl idalny ale mysle ze do Rossela i tego całeo Bortmeu czy jak to sie pisze nie ma co nawet Laporty porównywać.

1

strasznie mnie zaskoczyło wysokie ustawienie busquetsa przy wysokim pressingu. Momentami wyglądało to najprawde ryzykownie ....

1

dokładnie... to tylko kwestia czasu kiedy odpali, i zacznie strzelac seriami. Co do gry Liverpoolu z tamtego sezonu to takze się zgodzę, grali najładniejsza piłke w europie. City też ładnie grało (dalej gra) ale w grze liverpoolu była ta iskra ;)

1

i jak stronka ? zadowolony ? smiga wszystko elegancko ? ;) nie ma za co

1

http://livefootballvideo.com/ proszę, dla mnie ajlepsza strona .. jak nie mialem NC+ to zawsze oglądałem tutaj

1

bracia ! zgłosze się do was przed 21:30 podacie jakiegos dobrego linka co meczyku, co ? ;)

0

napewno nie, ale od gazpromu zdecydowanie największe xD

1

hhehehehe też tak patrze mówie WTF ale to lustro :v

1

ja bym napewno nie dał Cristiano złotej piłki za ten rok. Za te gole do pustej bramy ?

1

1

świętni, dzięki BRO

1

czy ktoś wie kiedy jest ten mecz? jutro ?

1

tak ? a kogo wolałbyś mieć w bramce ? Navasa czy Courtoisa ? ;> Courtois powinien to dostać bez zadnego gadania ... wygrał Lige z Atletico. Uważam, że gracze Atletico powinni odgrywać główne role na tej gali, byly najlepsi ... to był ich rok

1

ale ja naprawde mam nadzieję, że LE po raz ostatni zaufał tej 11 z sredinią wieku pod 30 lat ... i tak nic nie dała, trzeba dać grac młodym, afinhi przede wszystkim .. pamiętam jak oglądalem jego mecze w Celcie Vigo z opuszczoną koparą do dołu

3

Thibaut Courtois nominowany do złotej gały, a w plebistycie na najlepszego bramkarza ligi przegrał z Navasem ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?