Rivaldo1990
Dołączył/a: lipiec 2014
Wrocław
7 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
widziałem, że któregoś dnia przeczytam taką wiadomość :( Czyli co ? zostaniemy na rok 2015 tylko z Douglasem czy może Alves przedłuży kontrakt ?? ;/
1
hehhe no pasuje idealnie ;)
1
Mattia Perin też bardzo utalentowany bramkarz ale fakt od wyżej wymienionej pólka niżej ;) Ogladałem ostatnio mecz Genoa z kimś i zagrał fenomenalny mecz
1
zresztą zobacz na nasz środek pomocy .... jak obecnie gra i ile sytuacji kreuje
1
ziomek ale ja nie mówie o Luisie Suarezie :v a tak serio, Dennis gra troche wyżej od Roberto fakt ale nie przesadzałbym z tym, że to całkowicie inna pozycja. Barcelona nie gra z ofensywnym gramy dwójką w środku (nie wiem czy zauwazyłeś) i Dennis będzie pasował do tej formacji idealnie. Nie wiem czy pamiętasz ... Iniesta też kiedys gra nieco wyzej potem świetnie się odnalazł w środku a Dennis to dla mnie bardzo podobny profil zawodnika do Iniesty, nie ma co porównywać potenciału Denisa Suareza do potencialu Sergi Roberto
2
Co to w ogóle za podejscie ... gdzie ambicja Busi ?
9
Dla mnie Suarez powinien juz teraz mieć miejsce w druzynie Barcy kosztem chociażby Roberto
3
Mam nadzieje, że Joan Laporta zostanie prezesem. Pamiętam jak obejmował Barce srednią nie ma się co oszukiwać a stworzył wielką druzyne ... Duzo spraw załatwił Ronaldinho wiadomo ;) Jestem za Laportą ale nie z Mourinho w pakiecie mam nadzieje, ze to plotka
1
Te żarty o Leo .... Typowy Real Madrid bym rzekł ...
1
Co do tego, ze guardiola troche odbiega od swojego pomysłu na gre jaki preferował w barcelonie to się nawet zgodzę ale na to się składa wiele czynników. Natomiast ta tiki taka odprawiała i dalej odprawia raz za razem angielskie zespoły z LM poza Chelsea wiadomo jak sie toczył ten mecz Ale nie zapominajmy o Man UND dwa finały LM Arsenal, City ... To co gra Barcelona obecnie tego wogóle nie można nazwać Tiki Taką jesli do niej wrócą znów będą triumfować ;) Ale pytanie czy to jeszcze wróci ? Futbol zrobil się duzo bardziej siłowy od roku 2009 choćby. Taka moja opinia na ten temat ;)
2
Moim największym marzeniem jest to by Josep Guardiola powrócił do Barcelony. Nawet nie chodzi mi tutaj o tytułu ale o jego samą obecność w Klubie, ten jego sposób gry ... eh :( Moze jak Laporta wróci to przekona go do powrotu. Teraz przy obecnym zarządzie nie ma nawet 1 procenta szansy na jego powrót ... on z tymi ludzmi nie chce mieć nic wspólnego. Dlaczego miał by szargać swój swiętny wizerunek przez te bandę
1
Sezon jest jest jeszcze tak długi ... Jestem pewien, że Real nie utrzyma tej formy do końca sezonu. A jesli utrzymają to zasługują na Lige jak nikt inny ... Mam nadzieje, ze u nas forma tez przyjdzie ale czy nadzieja nie jest matką głupich ? :)
1
a czy Ty widzisz co oni grają ?? slepy jestes ??? będziesz udawałze wszystko jest ok ? tu nie chodzi o ten wynik tylko o gre ! przegac mozna owszem ... ale w taki sposob ?
1
Stałem murem za Luisem Enrique ... ale ja byłem ZNÓW naiwny i głupi ... :( Tu nie ma taktyki ... nie ma pomysłu ... absurdalne decyzje ... I tak to wina Zubiego i prezesa, chcieli to mają ... ąz serce boli patrząc na taką gre ... myslalem, ze juz gorzej byc nie może a to chyba dopiero początek
1
Co wy chcecie od Macherano na srodku obrony ? przecie on jest obecnie najlepszym naszym obroncą a w meczu z realem gdyby nie on strzelili by nam z 2-3 gole więcej ... fakt też go bym wolal na defensywnego ale bez przesady ludzie, ten sezon w wykonaniu mascherano na sroku obrony jest naprawde solidny ....
1
Joan czekamy .... :)) Oczywiscie Joan Laporta także nie byl idalny ale mysle ze do Rossela i tego całeo Bortmeu czy jak to sie pisze nie ma co nawet Laporty porównywać.
1
strasznie mnie zaskoczyło wysokie ustawienie busquetsa przy wysokim pressingu. Momentami wyglądało to najprawde ryzykownie ....
1
dokładnie... to tylko kwestia czasu kiedy odpali, i zacznie strzelac seriami. Co do gry Liverpoolu z tamtego sezonu to takze się zgodzę, grali najładniejsza piłke w europie. City też ładnie grało (dalej gra) ale w grze liverpoolu była ta iskra ;)
1
i jak stronka ? zadowolony ? smiga wszystko elegancko ? ;) nie ma za co
1
http://livefootballvideo.com/ proszę, dla mnie ajlepsza strona .. jak nie mialem NC+ to zawsze oglądałem tutaj
1
bracia ! zgłosze się do was przed 21:30 podacie jakiegos dobrego linka co meczyku, co ? ;)
0
napewno nie, ale od gazpromu zdecydowanie największe xD
1
hhehehehe też tak patrze mówie WTF ale to lustro :v
1
ja bym napewno nie dał Cristiano złotej piłki za ten rok. Za te gole do pustej bramy ?
1
1
świętni, dzięki BRO
1
czy ktoś wie kiedy jest ten mecz? jutro ?
1
tak ? a kogo wolałbyś mieć w bramce ? Navasa czy Courtoisa ? ;> Courtois powinien to dostać bez zadnego gadania ... wygrał Lige z Atletico. Uważam, że gracze Atletico powinni odgrywać główne role na tej gali, byly najlepsi ... to był ich rok
1
ale ja naprawde mam nadzieję, że LE po raz ostatni zaufał tej 11 z sredinią wieku pod 30 lat ... i tak nic nie dała, trzeba dać grac młodym, afinhi przede wszystkim .. pamiętam jak oglądalem jego mecze w Celcie Vigo z opuszczoną koparą do dołu
3
Thibaut Courtois nominowany do złotej gały, a w plebistycie na najlepszego bramkarza ligi przegrał z Navasem ;/