4

Ta jasne ...
Naszym priorytetem jest zakup środkowego obrońcy oraz kogoś do ataku. Nie mieliśmy 18 baniek na Nolito a kupimy 17 letniego bramkarza za 35 baniek, pewnie ! co z tego, że mamy 2 świetnych bramkarzy przyda się i trzeci. Dawno nie czytałem większej bzdury

22

hahahah takich bzdur nie piszą nawet na onecie.

1

Serio Cristiano powiedział to co powiedział ? Przecież to on zawiódł dziś najbardziej ... miał 3 doskonałe okazje by strzelić gola które oczywiście zmarnował.

7

Czasem zdarza mi się usłyszeć opinie, że Real jest największym i najlepszym klubem na świecie... przecież oni nawet nie są najlepsi w swoim mieście.

4

Ohoooo ! Cristiano trafił w światło bramki z rzutu wolnego, robi chłop postępy.

5

Jak dla mnie to na dzień nie ma lepszego kandydata do wzmocnienia naszej defensywy.

34

Masip błyszczy w bramce Barcy ? WTF ??

3

Szkoda, że nikt z białych nie widzi tego, że w tym elemencie to Cristiano bije na głowę Neymara.

2

Bardzo ważne 3 punkty.
Suarez mógł co prawda szybciej zakończyć ten mecz dopisując co najmniej 3 gole na swoje konto i odskoczyć Cristiano w klasyfikacji strzelców ale chociaż były emocje do samego końca ;)

1

Dzięki kolego będę kombinował. No Sopcast u mnie zainstalowany i używany od wielu wielu lat nie ma nic lepszego niż ruskie sospcasty po 2000 kb/s ;) Ostatnio wole chyba ruskie sopcasty od komentarza Cwiąkały ....

1

Podziękował ... ;))

0

Witajcie ! Orientuje się ktoś gdzie będzie można oglądnąć mecz Barcy B z Levante B o 20:45 ? Jakiś link do stronki ? z góry dziękuje

2

Zapraszam do nas Panie Aymeric.

2

hahahahaha typowi kibice realu. Tutaj mówią gejmar symulator a tak naprawdę to daliby się pokroić żeby Ney występował ich druzynie.

1

dobrze goda, polać mu

3

Ja najbardziej jestem ciekaw jak zaprezentuje się Carles Alena. Fajnie że Lucho daję mu szanse i go powołał, bardzo ciekawy zawodnik.

0

Ja tam gram normalnie, dobry kurs ;)

11

Racja ... transfer majstersztyk.
Kupiony za 18 dziś wyceniony na 40 przez transfermarkt.

1

Oczywiście, że Suarez zasługuje na więcej ale z nim jest trochę inna sytuacja, jak wiadomo przyszedł do nas za ogromne pieniądze i był gotów zgodzić się na mniejsze żądania finansowe podobnie jak Mascherano czy Fabregas byleby tylko trafić do Barcelony.
O ile dobrze pamiętam to Suarez w Liverpoolu zarabiał więcej niż obecnie zarabia w Barcelonie, ok 12 milionów.

7

Nawet nie jednym tylko najbardziej eksploatowanym piłkarzem odkąd Lucho objął Barcelonę. To pokazuje jak ważny jest Rakitic w układance Luisa Enrique.

1

Ta jasne...

Zadzwoniłby do niego manager ze jest oferta z Barcy, oczka by się zaświecił szybko wskoczył by w garniturek i przyjechał podpisywać kontrakt ;)

Świetny zawodnik Barcelona powinna o niego powalczyć.

1

Oczywiście, że tak ... piłkarz w wieku 18-19 lat nie jest w stanie zagrać całego sezonu na wysokim poziomie. Ale zagrał bardzo dobrą pierwszą rundę, pomógł drużynie zdobyć kilka ważnych punktów.
Myślę, że w takich klubach jak Celta Vigo, Malaga, Sociedad czy nawet Villarreal mogły powalczyć o miejsce w składzie. Nie mówie, że zagrałby tam 38 meczy swoje minuty na bank by dostał.

Dziwi mnie trochę Twój brak wiary w niego ... chłopak ma dopiero 19 lat ....

1

Dokładnie ... musi się spokojnie rozwijać za 2 sezony może być z niego kawał piłkarza. Dlatego zastanawiam się co dla niego byłoby najlepsze... czy zostać w Gijon na kolejny sezon jeśli zdołają się utrzymać czy może dołączyć do lepszej ekipy i tam powalczyć o miejsce w składzie. Oczywiste jest to, że występy w lepszej drużynie która ma większe aspiracje (nie mówię już o mistrzostwie czy LM ale chociaż o LE) dałyby mu znacznie więcej.

0

Dlaczego przeczę sam sobie ? pytam o Wasze zdanie ... podałem każdą ewentualną opcje która rysuje się przed Halilovicem.

7

Szkoda, że Halilovic stracił miejsce w pierwszym składzie i od dobrych kilku meczy ląduje na ławce rezerwowych. Ostatnio Sportingowi Gijon nie szło najlepiej a Halilovic stracił miejsce w podstawowej 11. Alen to wielki talent ...

Waszym zdaniem co byłoby dla Halilovica najlepsze ? powinien wrócić do Barcelony ? zostać w Gijon jeszcze sezon ? czy może przejść na wypożyczenie do lepszej drużyny typu Celta Vigo czy Villarreal ? czy nic z niego nie będzie ? xD

1

Dobre kolego !

5

Ten dzień się zbliża wielkimi krokami. Rafinha jeszcze wszystkim pokaże jak wspaniałym jest piłkarzem i jaki drzemie w nim potencjał

8

Komentarz usunięty

10

Błagam ! dajcie Paco Jemezowi jakąś Valencie, niech nie marnuje swojego talentu w Rayo ... z całym szacunkiem do tej drużyny

5

Messi występował już na igrzyskach olimpijskich w 2008 roku Argentyna wygrała wtedy złoty medal, nie rozumiem po co miał by występować na nich po raz kolejny ... niech młodzi grają w Argentynie takich nie brakuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?