Rivaldo1990
Dołączył/a: lipiec 2014
Wrocław
7 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ta jasne ...
Naszym priorytetem jest zakup środkowego obrońcy oraz kogoś do ataku. Nie mieliśmy 18 baniek na Nolito a kupimy 17 letniego bramkarza za 35 baniek, pewnie ! co z tego, że mamy 2 świetnych bramkarzy przyda się i trzeci. Dawno nie czytałem większej bzdury
22
hahahah takich bzdur nie piszą nawet na onecie.
1
Serio Cristiano powiedział to co powiedział ? Przecież to on zawiódł dziś najbardziej ... miał 3 doskonałe okazje by strzelić gola które oczywiście zmarnował.
7
Czasem zdarza mi się usłyszeć opinie, że Real jest największym i najlepszym klubem na świecie... przecież oni nawet nie są najlepsi w swoim mieście.
4
Ohoooo ! Cristiano trafił w światło bramki z rzutu wolnego, robi chłop postępy.
5
Jak dla mnie to na dzień nie ma lepszego kandydata do wzmocnienia naszej defensywy.
34
Masip błyszczy w bramce Barcy ? WTF ??
3
Szkoda, że nikt z białych nie widzi tego, że w tym elemencie to Cristiano bije na głowę Neymara.
2
Bardzo ważne 3 punkty.
Suarez mógł co prawda szybciej zakończyć ten mecz dopisując co najmniej 3 gole na swoje konto i odskoczyć Cristiano w klasyfikacji strzelców ale chociaż były emocje do samego końca ;)
1
Dzięki kolego będę kombinował. No Sopcast u mnie zainstalowany i używany od wielu wielu lat nie ma nic lepszego niż ruskie sospcasty po 2000 kb/s ;) Ostatnio wole chyba ruskie sopcasty od komentarza Cwiąkały ....
1
Podziękował ... ;))
0
Witajcie ! Orientuje się ktoś gdzie będzie można oglądnąć mecz Barcy B z Levante B o 20:45 ? Jakiś link do stronki ? z góry dziękuje
2
Zapraszam do nas Panie Aymeric.
2
hahahahaha typowi kibice realu. Tutaj mówią gejmar symulator a tak naprawdę to daliby się pokroić żeby Ney występował ich druzynie.
1
dobrze goda, polać mu
3
Ja najbardziej jestem ciekaw jak zaprezentuje się Carles Alena. Fajnie że Lucho daję mu szanse i go powołał, bardzo ciekawy zawodnik.
0
Ja tam gram normalnie, dobry kurs ;)
11
Racja ... transfer majstersztyk.
Kupiony za 18 dziś wyceniony na 40 przez transfermarkt.
1
Oczywiście, że Suarez zasługuje na więcej ale z nim jest trochę inna sytuacja, jak wiadomo przyszedł do nas za ogromne pieniądze i był gotów zgodzić się na mniejsze żądania finansowe podobnie jak Mascherano czy Fabregas byleby tylko trafić do Barcelony.
O ile dobrze pamiętam to Suarez w Liverpoolu zarabiał więcej niż obecnie zarabia w Barcelonie, ok 12 milionów.
7
Nawet nie jednym tylko najbardziej eksploatowanym piłkarzem odkąd Lucho objął Barcelonę. To pokazuje jak ważny jest Rakitic w układance Luisa Enrique.
1
Ta jasne...
Zadzwoniłby do niego manager ze jest oferta z Barcy, oczka by się zaświecił szybko wskoczył by w garniturek i przyjechał podpisywać kontrakt ;)
Świetny zawodnik Barcelona powinna o niego powalczyć.
1
Oczywiście, że tak ... piłkarz w wieku 18-19 lat nie jest w stanie zagrać całego sezonu na wysokim poziomie. Ale zagrał bardzo dobrą pierwszą rundę, pomógł drużynie zdobyć kilka ważnych punktów.
Myślę, że w takich klubach jak Celta Vigo, Malaga, Sociedad czy nawet Villarreal mogły powalczyć o miejsce w składzie. Nie mówie, że zagrałby tam 38 meczy swoje minuty na bank by dostał.
Dziwi mnie trochę Twój brak wiary w niego ... chłopak ma dopiero 19 lat ....
1
Dokładnie ... musi się spokojnie rozwijać za 2 sezony może być z niego kawał piłkarza. Dlatego zastanawiam się co dla niego byłoby najlepsze... czy zostać w Gijon na kolejny sezon jeśli zdołają się utrzymać czy może dołączyć do lepszej ekipy i tam powalczyć o miejsce w składzie. Oczywiste jest to, że występy w lepszej drużynie która ma większe aspiracje (nie mówię już o mistrzostwie czy LM ale chociaż o LE) dałyby mu znacznie więcej.
0
Dlaczego przeczę sam sobie ? pytam o Wasze zdanie ... podałem każdą ewentualną opcje która rysuje się przed Halilovicem.
7
Szkoda, że Halilovic stracił miejsce w pierwszym składzie i od dobrych kilku meczy ląduje na ławce rezerwowych. Ostatnio Sportingowi Gijon nie szło najlepiej a Halilovic stracił miejsce w podstawowej 11. Alen to wielki talent ...
Waszym zdaniem co byłoby dla Halilovica najlepsze ? powinien wrócić do Barcelony ? zostać w Gijon jeszcze sezon ? czy może przejść na wypożyczenie do lepszej drużyny typu Celta Vigo czy Villarreal ? czy nic z niego nie będzie ? xD
1
Dobre kolego !
5
Ten dzień się zbliża wielkimi krokami. Rafinha jeszcze wszystkim pokaże jak wspaniałym jest piłkarzem i jaki drzemie w nim potencjał
8
Komentarz usunięty
10
Błagam ! dajcie Paco Jemezowi jakąś Valencie, niech nie marnuje swojego talentu w Rayo ... z całym szacunkiem do tej drużyny
5
Messi występował już na igrzyskach olimpijskich w 2008 roku Argentyna wygrała wtedy złoty medal, nie rozumiem po co miał by występować na nich po raz kolejny ... niech młodzi grają w Argentynie takich nie brakuje