Rivaldo1990
Dołączył/a: lipiec 2014
Wrocław
7 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Laporte ... osobiście marzę o tym transferze od jakiś dwóch sezonów. Za każdym razem gdy gra przeciwko nam wypada świetnie. Genialny zawodnik, jeszcze ten wiek
3
Każdy jest kowalem swego losu ... ale bardzo smutno patrzy się na sytuacje Victora. Ciekawe ile razy dziennie żałuje tego, że zdecydował się opuścić Barcelonę.
0
faktycznie ... nie wiedziałem nawet o tym. Dzięki wielkie, na przyszłość tak też uczynię.
1
Najśmieszniejsze jest to, że Boguś z Bergiem przedłużył przed sezonem kontrakt do 2019. Pewnie był najlepiej zarabiającym trenerem w ekstraklasie no chyba, że faktycznie Skorża w co ja osobiście wątpię. Teraz ładnie będą musieli mu zabulić ...
Lech może chce się zachować bardziej po "europejsku" i dać Skorży czas, ale czy warto to już inna kwestia.
Co do budżetu Legii ... zaryzykował bym stwierdzeniem, że przy ich budżecie do Legii mógłby Boguś ściągać zawodników jednak nieco lepszych więcej piłkarzy klasy Nikolica. Bo patrząc na kadrę Legii nie powiedziałbym, że mistrza co roku mają mieć pewnego, ale patrząc na ich finanse tak powinno być. Dlatego moim zdaniem Boguś też ma swoje za uszami.
0
Komentarz usunięty
9
następny ... :)
3
Szkoda trochę remisu Atletico. Zaryzykował bym stwierdzeniem, że zasłużyli na więcej
0
Komentarz usunięty
1
Wczoraj zabrakło nam szczęścia i tyle ... Także mówie, że odebrałeś mój komentarz nie napisałem nic w stylu " wymienić Halilovica na Rakitica " po prostu jak oglądam mecze Sportingu Gijon to widzę, jak ten chłopak się rozwija a zagrał dopiero raptem 6 czy 5 meczy. Jeśli dalej w takim tempie będzie się rozwijał i rozegra do końca sezonu jeszcze 30 meczy to naprawdę Barca może miec z niego wielki pożytek już w przyszłym sezonie.
Machina Luisa Enrique się rozkręci .. spokojnie ;)
4
kompletnie źle odebrałeś mój komentarz ... nie mam zamiaru nikogo wymieniać, sprzedawać. Właśnie widzę, że to Ty jesteś wielce zbulwersowany po wczorajszym przegranym meczu. Halilovic to nasz zawodnik i bardzo mnie cieszy to, jak radzi sobie na wypożyczeniu póki co bo widać, że chłop się rozwija z meczu na mecz. Jego postawa w tym sezonie daje podstawy do stwierdzenia, że to nasz najlepszy pomocnik w tym sezonie także rozluźnij pośladki.
1
Najlepszy pomocnik Barcelony w tym sezonie ? Zdecydowanie Halilovic :) co za talent ... mam nadzieję, że wróci do nas po sezonie
1
Rico rozegrał wielki mecz i widać, że się chłop podniecił ... ale pierdzieli za przeproszeniem bzdury
7
Brak szczęścia i tyle ... bo jak tłumaczyć, że nie wpadł wolny Neymara albo strzał Sandro ?
19
Halilović to magik ... Barcelona będzie miała z niego pożytek :) taki sezon na wypożyczeniu wiele go nauczy, rozegra sobie pełny sezon bez rotacji, tego właśnie mu trzeba .
2
Leo ... Królu Ty nasz ! Odpoczywaj sobie ... będziesz miał siłę i motywacje (nie, że jej teraz nie ma) aby pomóc drużynie w drugiej części sezonu ! Szybkiego powrotu do zdrowia !!!
0
Czy ma ktoś z Was stronkę gdzie pokazują mecze Barcelony B ??
6
Bayer a Bayern to dwa różne kluby ... chyba faktycznie czegoś nie wiesz, i prowo Ci średnio wyszło bo matiz dobrze napisał
0
Nawet się nie łudzę, że Munir nagle zacznie grać dobrze i zastąpi Messiego, prędzej odpali Sandro ... to może być jego szansa
2
20 baniek brałbym z pocałowaniem ręki w styczniu.
0
hahahah ! dobre ! :) to raczej nie przez alko tylko raczej przez chorobę, za dużo antybiotyków i dziś rosół był na obiad to kto normalny gotuje rosół w sobotę ? :)
1
Kontuzja Messiego to najgorsze rzecz jaka mogła się tylko wydarzyć w tą sobotę. Oby wrócił nieco szybciej, Leo jest tak bardzo potrzebny. chociaż może na tym skorzysta Sandro ? Bo Munir to coś strasznie słabo korzysta z tych minut które dostaje a jest ich naprawdę sporo. Niby miał dziś asystę ale co z tego jak grał naprawdę słabo, tak jak zwykle.
0
No ja też mówię o transmisji z NC+ w TV ale z tymi lagami to tak jak bym oglądał przez internet xD Kiepsko to im idzie póki co, nie widzą tego, że tnie co chwilę jak .... ?
1
Dokładnie ! jak przez internet na jakiś średnich streamach. Mam nadzieję, że to ogarną
3
Smutnie się patrzy na obecną formę Barcelony, do tego jeszcze kontuzja Messiego :(
Chociaż ja nadal będę się upierał przy tym , że nie da się grać od pierwszej do ostatniej kolejki futbolu z kosmosu. Kryzys musi nadejść... lepiej teraz niż w drugiej części sezonu.
21
Za dużo ... zdecydowanie za dużo. Nie może być tak, że bramkarz na 3 strzały w światło bramki puszcza 3 gole. W takim klubie jak Barcelona trzeba bronić piłki (wiadomo, że każdej nie da się obronić) które wydają się nie do obronienia.
1
A Sevilla nadal swoje xD niczym Lech Poznań
3
Nie ma też co dramatyzować, liga jest bardzo długa ... a puchary wygrywa się w drugiej części sezonu. Doskonale znamy tą sytuacje z poprzedniego sezonu. Nie da się wygrać wszystkich meczy w sezonie a Celta zagrała dziś po prostu PERFEKCYJNIE.
Celta tak spektakularny mecz przeciwko Barcelonie zagra ponownie pewnie za kilka lub kilkanaście lat... mam nadzieje :)) Szacunek dla Celty Vigo
0
Tak wiem ... miałem z Tobą nie dyskutować, więc od razu przeszedłem do Twojego drugiego "akapitu"
0
Rozumiem, że nigdy nie czytałeś masy (oczywiście pewnych, udzielonych w wywiadach) wypowiedzi Simeone na temat Messiego. Powiem Ci szczerze, że nawet nie chce mi się z Tobą dyskutować i czegokolwiek tłumaczyć bo coś czuje, że nie jesteś odpowiednią osobą do konwersacji. Skoro nie potrafisz pojąć tego że :
- Przecież Rivaldo w 2002 roku nie zakończył kariery... szczególnie jego pobyt w Grecji, był na tyle spektakularny, że nie jeden mógł się zakochać w nim.
- 12 latek czy nawet 10 latek może oglądać mecze piłki nożnej z swoim starszym bratem, dziadkiem, ojcem czy nawet matki kochankiem i bardzo dobrze je pamiętać.
Chyba jednak naprawdę jesteś ograniczony umysłowo by pamiętać co się działo u Ciebie w życiu gdy miałeś 12 lat... albo nie wiem może jesteś za stary ? skleroza ?
A co do debila... to właśnie tylko DEBIL mógł się oburzyć na ,że 7 lat młodszy gówniarz od niego mógł sobie wpisać Rivaldo w nicku.
0
bez przesady, zwróć uwagę jak on biega te jego ruchy xD