2

Czyżby niemożliwe stało się możliwe ? Vermaelen drugi raz z rzędu Man Of The Match ?

0

VEEEEEEERMAELEEEEEEN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

To profilowe będzie tutaj zawsze z szacunku do tego Pana

0

najważniejsze, że już w drugim ligowym meczu dostaje jakże cenne minuty ;) będzie lepiej

0

tyle to też mi powiedział livesports.pl bracie :)

0

Czy ktoś z Was oglądał dziś Gijon ? Jak Halilovic ?

1

nie wiem czy zauważyłeś ale Villarreal wyłożyło za niego 4 mln euro a po sezonie Barcelona może go odkupić za 3 mln euro. Jeśli Barcelona się zdecyduje go wykupić po sezonie to wyjdzie na to że Villarreal za roczny pobyt zapłaci nam milion euro, coś w rodzaju wypożyczenia ;) Natomiast jeśli Barcelona będzie chciała by Denis ogrywał się tam przez 2 sezony to będziemy musieli im zapłacić 2 mln euro. Nie dużo jak za przygotowanie zawodnika do gry w pierwszym zespole Barcelony.

0

Witam Wojcia ! kupę lat ! Masz rację... Denis dla nich będzie jak znalazł bardzo uniwersalny zawodnik mogący zagrać praktycznie na każdej pozycji w pomocy prócz defensywnego pomocnika. Liczę na to, że Denis stanie się tam podstawowym zawodnikiem pogra tam z dwa sezony i wróci do Barcelony. Moim zdaniem Suarez ma potencjał by w przyszłości grać w Barcelonie. Pozdrawiam Wojcio !

3

no dokładnie ... po co im Marcelo jak mają Douglasa Santosa, albo po co im Silva skoro mają Gabriela Pauliste. Logika Dungi :) Chociaż Douglas Santos to spory talent ale kosztem Marcelo ? A to, że miejsce w kadrze ma Elias a nie ma go Coutinho to już nawet nie wspomnę

11

To, że Coutinho znalazł się w kadrze dopiero przez uraz Oscara to jakiś żart. Powołać Lucasa Limę a nawet Kakę a ominąć Coutinho w takiej formie to jest normalnie kryminał

1

Denis Suárez podpisze czteroletni kontrakt z Villarrealem, który zapłaci Barçy 4M€. Barcelona będzie mogła go odkupić za 3/6M€.


Sam nie wiem, gdzie tu logika ? Załóżmy, że w Villarreal Denis odżyje, stanie się kluczową postacią drużyny bo oczywiście stać go na to ... i Barcelona odkupuje go za 3 mln ? Villarreal bańkę w plecy albo tylko 2 do przodu ? Słabo im się to opłaca. Natomiast świetny ruch i interes ze strony Barcelony

4

Rozumiem to, że Emre Can jest zawodnikiem uniwersalnym ale żeby sklasyfikować go wśród obrońców to lekka przesada ;)

0

Japierdziele ... Belgia jaką ma pakę.

0

Czekamy na Ciebie Adama, wróć silniejszy ... masz coś do udowodnienia.

2

Coś mi tutaj pachnie koroną króla strzelców dla któregoś z trójki MSN ;)

3

Jeśli Twoim zdaniem Thomas w meczu z Athletic Bilbao zagrał tylko POPRAWNIE to modlę się za Ciebie bracie

1

Ciekawe czy Messi zrobił już miejsce na nową statuetkę. Niedługo będzie musiał albo powiększyć gablotę albo zostawiać w niej tylko nagrody z ostatnich 3 lat ;)

1

Całkowicie się z Tobą zgadzam, a te cytaty trafiają po prostu w punkt

1

no właśnie to się mija z celem ... Do finansowego fair play powinno się tylko wliczać co klub jest w stanie zarobić na transferach, prawach telewizyjnych, nagrodach za europejskie puchary, sponsorach czy klubowych gadżetach. Jaki sens ma finansowe fair play jeśli szejk przeleje np 300 mln na konto klubowe i oni to zaliczają jako przychód. To jest kpina w mojej opinii pokazuje to, że są równi i równiejsi

1

No dobra ale City wydało już 128 mln funtów na transfery jak jeszcze to z De Bruynem okaże się prawdą to będzie 182 mln funtów. Ostro lecą, co ? Zarobili na transferach ze sprzedaży natomiast 55 mln czyli jak by nie było to jest nadal 127 mln funtów różnicy.

1

Dlaczego Manche$ter City nie nie przestrzega finansowego fair play ? Gdzie tu sens ? jedni sprzedają graczy ( jak Inter Kovacica ) by nie przekroczyć limitu a $ity sobie kupuje ile chce i za ile chce. Skandal

1

Nie wiem w czym konkretnie jest od niego niby lepszy

1

To nie lepiej było brać Konoplanke za darmo ? Gdzie tu logika ? Poza tym lepiej jak te minuty dostanie Sandro

1

Ból dupy to Ty masz do teraz jeśli ktoś nazywa rzeczy po imieniu.

1

Bracie ... a proszę Cie, powiedz mi w jaki sposób dostał Pique czerwoną kartę ? w mądry sposób ? Rozumiem dostać czerwoną kartę w ferworze walki to nic strasznego ale w tak głupi i idiotyczny sposób osłabić drużynę ? Głupek i tyle

0

bez komentarza .........

1

Na ile ten głupek został w końcu zawieszony ?

8

22 (!!!) odbiory przy tylko jednym przewinieniu. Rozpływam się z zachwytu nad grą Thomasa, oby tak dalej !

0

Zwyczajnie Thomas sobie na to zasłużył.

2

hahahahahaha że też redakcji chce się powielać te gówna. Bujdą bije na kilometr

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?