Rivaldo1990
Dołączył/a: lipiec 2014
Wrocław
7 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Halilović ... ten chłopak ma "to coś" będą z niego ludzie.
1
jednak wychodzi Halilović w pierwszym, razem z Sanabrią
1
Większość sądziła, że gdy Klopp odejdzie z Dortmundu to będzie ich koniec. Tuchel sprawił bardzo szybko, że cały Dortmund zapomniał o Kloppiea na pewno za nim już nie tęskni ... ten koleś może naprawdę dokonać wielkich rzeczy z BVB
5
I to, że Messi potrafi strzelić 3, 4 gole drużynie z topu a komu Cristiano wbija taką ilość goli to każdy wie, nawet kibice Realu.
0
Halilović wychodzi w pierwszym na Valencie ? Wie ktoś ?
4
Szkoda, że nikt z redakcji nawet nie wspomniał słowem o fatalnej postawie Barcelony B w Segunda Division B. Oby zaczęli punktować, w sezon za dobrze nie weszli delikatnie mówiąc ... 1 punkt na koncie po 3 kolejkach to słabo jeśli myśli się o awansie
0
Bartra w styczniu kończy 25, Pique w lutym 29 więc myslę, że smiało mozna ich podpiąć pod 25 i 29 lat
6
Ciekaw jestem jakie Luis Enrique i klub mają w dalszej perspektywie plany co do środka obrony. Na tą chwile mamy 5 środkowych obrońców -
Pique - 29 lat
Mascherano 31 lat w czerwcu 32
Vermaelen - 30 lat
Mathiu - 32 lata
Bartra - 25 lat
Niby na najbliższe lata mamy spokój, mamy bardzo doświadczony środek obrony delikatnie mówiąc :) najmłodszy jest Bartra, który wydaje się być opcją numer 5 na ten moment. Ciekawe czy Lucho postawi na ten doświadczony środek obrony który ma i będzie nimi grał czy może planują ściągnąć jakiegoś młodego, perspektywicznego obrońce.
Patrząc na sytuacje Bartry to jest naprawdę dramatyczna. Jeśli innych obrońców ominą kontuzje to dla niego będzie to rok stracony. Nie wiem czy zachował się rozsądnie przedłużając ten kontrakt i podnosząc klauzule.
1
Właśnie sam tego nie rozumiem i nie godzę się z tym by superpuchary podpinać pod sezon poprzedni. Dla mnie zawsze po wakacjach zaczyna się nowy sezon i koniec kropka :)
0
Przecież od dawna było oczywiste i wiadomo, że bana mamy do STYCZNIA 2016 i nie mam pojęcia skąd wzięła się ostatnio ta euforia, że ban kończy się dla nas z momentem zakończenia okna transferowego.
1
KMŚ na 100 % wliczają się do sezonu 2011/2012 bo po prostu ich finał odbywa się w środku sezonu. Dla mnie osobiście nie ma co zaliczać superpucharów do sezonu poprzedniego ponieważ odbywają się na początku sezonu, kalendarza nie oszukasz ;)
2
Czyli co, Thiago jest głupi bo odszedł z Barcelony ? Logika kibica Barcelony
4
Czytałem, gdzieś na twitterze, że następni w kolejce po Rafinhi są Neymar i Halilović. Fajnie, że Barceloną wiąże długoterminowe plany z Halilovicem. Widać, że Lucho chciał by Alen wybrał Gijon i pobierał lekcji od Abelardo, zaufanego człowieka Luisa Enrique, który spokojnie może przygotować Halilovica do gry w pierwszym zespole Barcelony.
0
tak, to w tym wszystkim jest najpiękniejsze :))
1
Panowie o czym Wy mówicie, że sezon 2011/2012 był stracony i nic nie wygraliśmy ? Wygraliśmy :
Puchar Króla, przciwko Athletic Bilbao - 3:0
Superpuchar Hiszpanii, przeciwko Realowi - 2:2 i 3:2
Superpuchar Europy , przeciwko FC Porto - 2:0
Klubowe mistrzostwa świata, z Santosem - 4:0
7
A Wy, którą wersję Messiego wolicie ? :)
Messiego killera, wręcz zabójce... wysuniętego napastnika z sezonu 2011/2012 ? a może
Messi playmaker, ustawiony nieco głębiej ?
Już sam nie wiem którego Messiego wolę. Wiem tylko, że jest on za dobry by mógł być prawdziwy :) Ten sezon 2011/2012 dla Messiego historyczny 73 gole, 91 w rok. Natomiast Messi z poprzedniego sezonu to wiadomo, profesor... mózg zespołu, podstawowy rozgrywający a mimo to i tak zdobywający masę goli. Kosmita
1
Nie za ciekawie Seri Roberto naprawdę dobrze prezentował się na prawej obronie. Więc zostajemy z Adriano (jeśli jest już w pełni zdrowy) i Bartrą na mecz z Atletico.
1
Tylko, że jego decyzja nie była spowodowana tym, że mało gra czy coś w tym stylu ... po prostu chciał za wszelką cenę dalej pracować z Guardiolą a Guardiola z nim.
1
ok ... chodziło Ci o europejskie puchary
6
Mistrzostwo Anglii to już się nie wlicza do gabloty z pucharami ?
1
Wstaniesz rano i wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Pamiętaj ... są równi i równiejsi
4
wole żeby te minuty dostał Samper niż ma je dostać Song
1
A po drugie to przecież z Neymarem to jest praktycznie pewne, że do końca kontraktu zdobędzie złotą piłkę i doprowadzi Barcelonę jeszcze do nie jednego trofeum.
1
Fakt, z tymi koszulkami to może przesadziłem ale Neymar spokojnie zasługuje na 14 baniek. Pewnie Tyle dostał de bruyn w $ity więc o czym mu tutaj rozmawiamy ?? Neymar przeszedł już przez komin płacowy, jest to jego trzeci sezon w Barcelonie stał się absolutnie kluczowym zawodnikiem drużyny nie rozumiem dlaczego nie rozumiem dlaczego miał by nie zarabiać jak kluczowy jej zawodnik ? Bo ma 23 lata ? W życiu nie słyszałem głupszego argumentu ... Pamiętajmy, że gdy Barcelona zaoferowała mu te 8 mln żeby nie burzyć komina płacowego w klubie to real oferował mu 12mln lub więcej.
0
człowieku, tak to działa
1
Lewandowski zarabia 10 w Bayernie, Aguero w City 12 a Neymar nie zasłużył na 14 w Barcelonie ? proszę Was ... Jeśli Barcelona nie da mu 14 to znajdą się kluby które dadzą mu 20, spokojnie. Normalne chyba jest to, że skoro Neymar jest top3 piłkarzy na świecie to dlaczego ma zarabiać jak top 20 ? Połowa Barcelonie zwróci się z samych koszulek
0
Eibar
8
Dziś swoje 43 urodziny obchodzi mój pierwszy idol - Pavel Nedved, piłkarz jakich już dziś nie ma ... Sto lat legendo !!
0
Haaaallo ?? Gdzie są hejterzy Thomasa ??
0
hahahah co za koleś ...