Rivaldo1990
Dołączył/a: lipiec 2014
Wrocław
7 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ciekawe czy Messjasz ma już miejsce w swojej gablocie na piątą złotą gałę :)
3
polać mu, dobrze gada
3
W pierwszym sezonie w pierwszej drużynie niewątpliwie lepiej wypadł Sandro... ale uważam, że to w Munirze drzemie większy potencjał
0
Adiós Alex ... 25 baniek w plecy. Znając politykę klubu to go oddamy za 3 mln funtów
17
Szacuneczek Marc ! Z taką ambicją odniesiesz sukces w tym klubie... o bramkę jestem wyjątkowo spokojny dopóki w klubie jest Marc i Claudio, a tak płakaliśmy po Valdesie :)
2
Lee przeciętny ?
2
Sorry, że nie w temacie ale co się stało z Linettym i Kownackim ? Jakieś poważniejsze urazy ?
1
Cruyff ma oczywiście racje. Kiedyś to Real słynął z tak wielkich transferów. Dziś doszło do takiej sytuacji, że w ostatnich 5 latach jesteśmy minus 243 mln euro z transferów przy minus 164 Realu.
Kiedyś to było nie do pomyślenia...
0
Rozlosowano czy wybrano bo już sam nie wiem :)
2
Gdzie tu problem ? Sampaoli na Selekcjoner Albicelestes i jest pozamiatane :)
3
Ohoo ! Widać, że Maradona znów ma kontakt z kokainą :)
2
Dokładnie, na pewno ie jest to tylko klasyczka 10 jak niektórzy uważają. To bardzo uniwersalny zawodnik może grać na 8 na 10 i nawet z boku schodzić do środka
0
Spokojnie może też grać na pozycji Iniesty i Rakiticia. Gra tak w kadrze
0
Dzięki wielkie stary !
1
Panowie poszukuje tapety/zdjęcia które zostało ustawione na tym profilu jako zdjęcie w tle
1
świat zwariował :(
3
Pierwsza grupa zawodników - Luis Suárez, Rafinha, Douglas, Sergi Roberto, Adriano, Vermaelen, Mathieu, Masip, Arda Turan, Sandro, Munir i Halilović, a także dwóch zawodników rezerw, SERGI SAMPER i José Aurelio Suárez - stawi się w Ciutat Esportiva w najbliższy poniedziałek o godzinie 8:00.
Jest Samper
1
Mamy Inieste, Rakiticia, Arde, Rafinhe w dalszej perspektywie Sampera i Halilovica ... Czy opłaca się płacić jeszcze 100 baniek za Pogbe ? Pogba to fantastyczny gracz ale nie potrzebujemy go MOIM ZDANIEM
4
Może nie wszystko jest złe ale może to, że w reprezentacji Hiszpanii u17 nie ma ANI JEDNEGO zawodnika z La Masii. Nadal uważasz, że wszystko jest z nią w porządku ? Kolejny wyprany mózg ?
12
Boli mnie to jak niektórym tryplet przysłonił oczy na to jak Bartomeu do spółki z Rosellem zszargali dobre imię Barcelony. Jeszcze bardziej boli to jak co niektórzy są w stanie poprzeć Barto tylko dlatego, że obiecuje wydawać co roku po 60 baniek. A co z La Masią ? Moje poparcie prędzej by zdobył gdyby obiecał, że poprawi struktury La Masii. Chociaż nie ... mojego poparcie ten człowiek nigdy nie zdobędzie.
8
Kocham za to Seville ... Sprzedali Vidala i Bacce za 54 mln a kupili sześciu grajków w sumie za 18-20 mln. Monchi królu
1
Czyli Adama i Halilovic na wypożyczenie... może to i lepiej. Nie zagraliby w sumie więcej niż 10 spotkań w sezonie nie ma się co oszukiwać. Oby tylko nie kazali im się kopać po 3 lidze
2
Doczytał któryś z Was kiedy prezentacja Leonidasa ??
51
Bardzo dobrze, że komisja zarządzająca zatwierdziła ten transfer... to nie jest transfer Laporty, Bartomeu a Luisa Enrique co mnie niezmiernie cieszy. Witamy !
6
Żałosne jak można winić Messiego ? Gdyby nie Leo to Argentyna mogłaby pomarzyć o finale MŚ i Copa America.
Jak dla mnie najbardziej winny porażki w CA jest Tata Martino. Jego jedyny pomysł na grę reprezentacji to Leo Messi tak jest w Argentynie i tak było w Barcelonie. Nie ma kolektywu, nie ma sukcesów
1
To jest to czego najbardziej się obawiam i to jest bardzo złe, gdy kandydat na prezydenta chce się mieszać trenerowi do transferów. Jeśli Luis Enrique podkreślił, że zależy mu na Turanie to powinien go dostać.
Jeśli temu Panu podoba się inny zawodnik zamiast Turana to niech sobie nie wiem... może kupi jego plakat ?
10
Eeeeh ten Tata Martino... człowiek porażka. Ile to on już przerznął finałów i najważniejszych, kluczowych meczy to ciężko będzie to zliczyć. Szkoda mi Leo ale ciesze się, że wygrało Chile
0
dokładnie... Maszczerano przed Pique to jakieś nieporozumienie
2
Jeszcze nic nie jest oficjalnie potwierdzone a autor artykułu napisał go w ten sposób jak by Turan już był zaprezentowany jako piłkarz Barcelony ...
7
Laporta jest potrzebny Barcelonie. Mam nadzieje, że socios wybiorą rozsądnie... 3mam kciuki za Joana.
Tylko zastanawiam się czy Abidal ma wystarczające kompetencje by być dyrektorem sportowym Barcelony. Był wielkim piłkarzem do tego jest wielkim człowiekiem ale to nie gwarantuje tego że byłby odpowiednim człowiekiem na właściwym miejscu. To jest bardzo odpowiedzialna funkcja wymagająca doświadczenia i kontaktów.