Rivaldo1990
Dołączył/a: lipiec 2014
Wrocław
7 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Strata Xaviego będzie niewątpliwie duża ale jeszcze dodatkowa strata Alvesa to już będzie strata wręcz kolosalna. Alves zdecydowanie kluczowy gracz nie wiem na co klub czeka... przedłużenie kontraktu z Alvesem to powinien być priorytet mając na uwadze to że Xavi odchodzi
7
Wielka szkoda, że Xavi nie zdecydował się zostać do momentu sprowadzenia kogoś w jego miejsce bo utrata takiego piłkarza jakim jest Xavi będzie odczuwalna tym bardziej widząc w jakiej formie się on znajduje.
Chociaż z drugiej strony Xavi ... kapitan drużyny, wielki oddany Cule nie odszedłby jeśli byłby przekonany że zespół sobie bez niego nie poradzi. Musi mocno wierzyć w środkowych pomocników jakich obecnie mamy. W Rakiticia, Rafinhe w Roberto ... a może to czas na Halilovića ? do Stycznia 2016 musi nam wystarczyć to co mamy
3
A więc jednak ... niemożliwe stało się faktem :( strasznie smutna wiadomość. Jedyne co mi przywraca uśmiech to to, że Xavi powróci w roli trenera. Dziękujemy za wszystko generale. Najlepszy pomocnik w historii futbolu.
0
Czytałem, że wystąpił tylko w ostatnim meczu fazy grupowej przeciwko Leverkusen
1
zawsze wydawało mi się, że nie bronił nigdy ... ale masz rację bronił ale tylko w jednym meczu, ale bronił :)
2
W przyszłym sezonie bardzo bym chciał aby Bravo bronił w pucharze króla i lidze mistrzów a Ter-Stegen w Lidze. Bravo nigdy nie grał w lidze mistrzów myślę, że spokojnie sobie na to zasłużył. Z kolei Ter-Stegen dużo by zyskał grając co tydzień w lidze ... śmiało można mu zaufać pokazał to w tym sezonie niejednokrotnie
1
Czy któryś z Was tęskni jeszcze za Fabregasem ? :) fakt ... Cesc miał genialną pierwszą część sezonu notował w niej kosmiczną liczbę asyst ale już w drugiej części sezonu przejawił się u niego syndrom dobrej tylko jeden rundy. Rakitic dużo bardziej stabilny jeśli chodzi o formę na przełomie całego sezonu.
26
"To owoc całego roku, walki każdego tygodnia, przeciwko wszystkim drużynom i na koniec jest ono nagrodą za regularność. Liga Mistrzów jest bardziej prestiżowa, lecz to Primera División jest najważniejsza "
AMEN
4
A więc stało się ... :) Mamy mistrza ! W ostatnich OŚMIU latach SZEŚĆ mistrzostw Barcelony ! tylko JEDEN tytuł Realu. Dominacja Barcelony .... VeB !!
11
mi też podoba się Kovacic ale jeszcze bardziej podoba mi się Coutinho Verratti i Pogba :)
1
Mówiłem już wielokrotnie by Maradona nie udzielał wywiadów po spożyciu whisky bądź kokainy :)
3
i jeszcze raz wpadł im pod koła autobusu o ile dobrze pamiętam xD
6
W ostatnich siedmiu latach Barcelona pięciokrotnie zdobywała mistrzostwo Hiszpanii. Real Madryt tylko raz ! Za dwie kolejki będzie 6 mistrzostwo w ostatnich 8 latach. DOMINACJA
36
Śmieszą mnie Ci wszyscy ludzie co uważają, że Barcelona już ma puchar w ręku bo gramy z Juventusem w finale. Juventus jest piekielnie silny
0
Ogólnie jak zawsze życzę Realowi porażek tak dziś miałem nadzieję, że zdołają przejść Juve i będzie w finale Gran Derbi. Juventus będzie trudny do ogrania w finale ... trudniejszy od Realu.
0
Komentarz usunięty
27
W tym sezonie w meczach z Barceloną, Valencią i Atlético Real zdobył tylko 4 z 18 możliwych punktów.To nie mogło wystarczyć.
0
Komentarz usunięty
0
tak myślałem, szkoda ... dzięki za info !
0
Czy jest gdzieś w internetach skrót do wczorajszego meczu z komentarzem Raya Hudsona ? bardzo proszę o link jeśli jest oczywiście.
0
Czy jest gdzieś w internetach skrót do wczorajszego meczu z komentarzem Pana Raya Hudsona ? bardzo proszę o link jeśli jest oczywiście.
1
Coś w tym jest. Ale jak można dalej sobie wpierać, że CR jest lepszy od Messiego ? no jak ? Każdy W MIARĘ obiektowy człowiek nie może mieć żadnych wątpliwości. Pozdrawiam
0
Czy ktoś (w szczególności z białych) ma jeszcze wątpliwości kto jest numerem jeden na świecie ?
6
Luis Enrique imponuje tym jak wierny pozostał swojemu stylowi za który wielu go krytykowało dziś zbiera tego plony. Magia powróciła na Camp Nou ... :)
5
https://pbs.twimg.com/tweet_video/CEWpAkoW0AAR4GS.mp4 magiczny Messi ! xD
1
a więc Valencia nie musi wygrać z Realem by być na miejscu 4 ... także musimy wygrać z Atleti remis nic nam nie da :) liga będzie ciekawa do ostatniej kolejki. dzięki !
0
Odbijając od tematu. Czy któryś z Was ma wiedze co będzie jeśli w następnej kolejce Valencia przegra z Realem a Sevilla wygra z Celtą ? kto będzie na miejscu nr 4 ?
25
nieprawdopodobne jest to, że Messi strzelił w tym sezonie tyle goli ... wiadomo, że Messi nie jest w tym sezonie sępem pola karnego a raczej głównym rozgrywającym a mimo to ma już tyle goli. Nieprawdopodobne
1
Faktycznie źle się wyraziłem kompletnie nie na miejscu. Na koniec poprzedniego sezonu Iniesta miał jeszcze u mnie duży kredyt zaufania ... wierzyłem, że przy Luisie Enrique on odżyje. Messi, Busquets czy Pique, Mascherano... wszyscy wrócili do życia są w meeega formie a Iniesta ... dalej inny piłkarz. Widać, że jego problem leży w głowie to nie jest problem fizyczny. Ostatnio analizowałem ile lat miał Andres gdy do klubu dołączył Guardiola bo wiadomo, że Iniesta dopiero przy Pepie wskoczył na ten światowy nieosiągalny dla innych poziom TOP. Miał 24/25 lat ... nie za szybko. Wcześniej u Rijkaarda nie czarował tak jak Xavi czy Deco więc de facto bardzo szybko bo po 5-6 sezonach jego forma naprawdę drastycznie spadła i mam wrażenie że ciągle spada... Uważam, że Barca większy problem ma w środku pola niż środku obrony głównie przez upadek Iniesty.
Fistaszjo ... bądźmy realistami :) pozdrawiam
0
Chorągiewko ? raczej nie trafiłeś ... kompletnie. Zakładam, że nie oglądasz meczów Barcelony od poprzedniego sezonu tylko co najmniej od sezonu 2007/2008 skoro Twoim ulubionym zawodnikiem jest Ronaldinho, to chyba widziałeś i doskonale wiesz jak potrafił zagrać Iniesta. A jakiego Andresa oglądamy od 3-2 sezonów ? Ciągły regres. No tak ... ale to jest ANDRES INIESTA i wszyscy tolerują świętą krowę. Wiadomo, że szacun dla Iniesty dożywotni ale w piłce czasem nie ma miejsca na sentymenty