Rivaldo1990
Dołączył/a: lipiec 2014
Wrocław
7 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiem, że się czepiam Iniesty ... ale czy nie dałoby rady go spakować i wypchnąc do kataru zamiast Xaviego ? Tyle co ostatnio daje Iniesta to myślę, że Sergi Roberto byłby w stanie zagwarantować ... przykre ale prawdziwe
2
Don Andres jak zwykle mydli oczy a prawda jest taka, że jest jedyną świętą krową w drużynie ... jak źle by nie zagrał Luis Enrique i tak powie, że jest więcej niż zadowolony. To zaczyna a raczej już dawno jest żałosne.
1
myslę, że za Kovacica moglibyśmy się wymienić te 10 baniek + zamienne mogą sobie wsadzić gdzieś ... śmieszna suma patrząc na to ile Pedro osiągnął
1
jak zawsze ... ciężko się z Tobą nie zgodzić :) pozdrawiam :)
1
W obecnym sezonie Cristiano Ronaldo bardzo przypomina mi Filippo Inzaghiego... cały mecz poza grą, ciągle na granicy spalonego aż w końcu dostanie jakąś piłkę do pustej bramki
2
no i co po tych 24 milionach ? stracimy dużo więcej niż zyskamy
4
Szkoda tego Danilo bo jest naprawdę bardzo dobrym zawodnikiem. Silny fizycznie, szybki ... przydałby nam się, Real chyba go kupił bardziej po złości ale przecież nie jest jedynym prawym obrońcą na świecie, bez jaj :) Mam nadzieje, że w rzeczywistości ta ankieta jest nieco inna ... wolałbym by klub rozważał transfer De Sciglio, Bellerina niż Piszczka (z całym szacunkiem) czy Johnsona. Z tej ankiety uważam, że nadałby się Fabinho i Aurier reszta mnie kompletnie nie przekonuje
2
Natknąłem się przed chwilą i mogę śmiało polecić :)
8
ponieważ jest tam takie urządzenie które mierzy między innymi tętno, bicie serca itd potem sztab ma wgląd na jakich obrotach kto trenował w danej sesji treningowej. pozdro
5
skoro takie kluby jak Chelsea i Liverpool są zdeterminowane by pozyskać Songa to nie oddawać go za czapkę gruszek ... Myślę, że 18-20 mln moglibyśmy za niego wziąć. Zaczyna mnie irytować, że oddajemy zawodników po promocyjnych cenach
3
Szczęście w nieszczęściu jest takie, że Leo sobie odpocznie na tym zgrupowaniu reprezentacji. Taki urlop przed najważniejszą częścią sezonu mu się przyda tym bardziej, że Leo nie podlegał rotacji i odpoczynek mu się przyda :)
1
Martwi mnie jedna rzecz ... tracimy kolejnego kapitana który jest w stanie wstrząsnąć zespołem ... wiadomo Puyol był w tym mistrzem Valdes też dawał radę Xavi to Xavi wiadomo kapitan idealny. Teraz kapitanem będzie Iniesta ale on nie ma takich zdolności przywódczych co wyżej wymienieni. Zostaje Pique i ... Mascherano. Xavi powinien zostać przynajmniej do stycznia 2016 :(
2
jak to nie będzie ? co za bzdury !
1
Xavi błagam ... nie odchodź :( nie łam mi serca, zostać jeszcze jeden sezon
1
oooo mamamija :) Messi królu, co Ty wyprawiasz na tym boisku :)
11
Oficjalnie: Federacja potwierdza, że Messi przeszedł dziś badania i wszystko z nim w porządku. Leo zostaje z reprezentacją.
1
No i prawidłowo ... Czy oni uważają, że jeśli ubiorą się w ładne garniturki będą pokazywać na obiadach śniadaniach czy podwieczorkach z szanowanymi ludźmi to są bez karni ? Dla mnie skandalem jest to, że Bartomeu nie podał się jeszcze do dymisji tak jakby nic się nie stało a on sam był niewinny. Uważa, że jeśli wygra puchary to będzie mógł zostać na drugą kadencje. CHORE !
5
Pavel moja legendo ... w 11 moich marzeń zawsze będziesz miał miejsce na lewym skrzydle :) gdzie Cristiano Ronaldo do Ciebie .. no bez jaj :) jak ktoś jest gimbem (bez hejtu) to polcam wpisać w YT Pavel Nedved :) Legenda :)
2
Busquets podobno trenuje normalnie. Jest do dyspozycji Luisa Enrique na jutrzejszy klasyk.
10
hehehehe https://pbs.twimg.com/media/CAjFGm4WwAASPKB.jpg polecam :)
1
Bardzo ciekawy ranking :) tylko ja nie wiem czy zestawił bym Henriego wśród typowych skrzydłowych a na pewno nie ominąłbym Pavla Nedveda :) może przez to że był moim pierwszym ulubionym piłkarzem ale raczej dlatego że był genialnym piłkarzem :) pozdro Corleone !
12
A mi bardzo jest przykro z powodu tego, że tak wielcy piłkarze jak Thierry Henry czy choćby Dennis Bergkamp nie zostali nigdy docenieni na gali złotej piłki a CR ma ich 3. No bez jaj .. gdzie Krystianowi do Henryka :) albo do Bergkampa. Niby nie strzelali tylu goli co strzela się dziś ale i tak są LEGENDAMI i zasłużyli na to
11
gimby nie pamiętajo jak Dani Alves miał jeszcze w Sevilli na koszulce napis - Daniel :)
3
no i co z tego ? CR może sobie strzelić więcej goli od Messiego ale nigdy nie będzie nawet w połowie tak dobry jak Leo ... każdy to widzi
0
jak na Arsenal ? chyba Monaco ?
0
dzięki wielkie !!!!
0
Czy ma ktoś z Was jakaś stronę gdzie zawsze jest link do meczy Barcelony B w dobrej jakości ? chociaż w miarę dobrej ? ;)
10
Co tu dużo mówić ... każdy normalny kibic/pasjonata futbolu wie, że Messi to bóg futbolu. Najlepszy w historii
2
Mario Gaspar ... postrach skrzydłowych/schodzących napastników LA LIGA :) Na pewno wniesie więcej niż Douglas i Montoya także nie ma co marudzić :) tylko to nazwisko Gaspar ... nie kojarzy mi się za dobrze, kto ma wiedzieć ten wie ;)
1
Bardzo chciałbym zobaczyć Barcelone w ustawieniu 3-1-4-2 a konkretnie chodzi mi o ustawienie w linii ataku Suareza i Messiego. Neymar i Pedro na skrzydłach. Po czerwonej kartce dla Alvesa graliśmy 3-4-2 i w ataku Messi z Suarezem wyglądali genialnie