1

Mówcie sobie co chcecie ale ja tak dobrej Barcelony to nie widziałem ze 2 lata !! :) forma wzrasta i to w idealnym momencie sezonu ... znów można marzyć o pucharach ! VeB !!!

15

mam nadzieje, ze teraz każdy kibic białych będzie wiedział co miał na myśli Simeone mówiąc ,że sam Messi jest bardziej nieprzewidywalny niż trio Realu :)

4

30 mln za dużo ? Panowie zapominacie o tym, że FC PORTO nie jest klubem co oddaje zawodników za czapkę gruszek tylko zarabiają najwięcej na transferach. Sprawdźcie najpierw ile zapłacili za Danilo ...

4

zobaczymy jak będzie rozgrywał Cesc w drugiej części sezonu ....

5

Rakitić da nam naprawdę wiele ... dopiero się rozkręca :) pamiętajmy o tym, ze odrzucił oferty Realu, Atletico i Chelsea żeby zagrać u nas. Jak dla mnie to Rakitic i Rafinha powinni występować w najważniejszych meczach w środku pola.

1

1

Deulofeu ? kogoś zjada ? dobre żarty ... na 20 dryblingów 1 udany

1

Sprzedać i dać grać Adamie

0

Oczywiście ,że tak . To znaczy jeśli 6 będzie wolna rzecz jasna ... przecież nie zabiorą jej Xaviemu aby dać ją ewentualnie Pogbie

2

Wydaję mi się, że transfer Pogby na rok 2016 jest jak najbardziej realny gdy stery przejmie Laporta. To może być jeden z asów w rękawie Laporty. Do tego na rok 2016 będziemy mieli naprawdę dużo gotówki na wzmocnienia po rocznym banie. Zobaczcie jaką pomoc ma Real ... James, Kross, Modric, Lucas Silva do tego młody Odegaard w perspektywie Illarramendiego i Khediry nawet nie liczę :) i do tego jeszcze Pogba ? bez sensu ... chyba, że P$G, City lub Chelsea go kupi. Ale wydaje się że dla Pogby przejęcie numeru 6 po Xavim w 2016 roku będzie spoko perspektywą :)

1

ale oskarżenie nie wzięło się z kosmosu ... przecież musiały być dowody na to. Ale racja ... oskarżony to nie skazany. Ale każdy wie, że ten typ maczał paluchy w machloje z Rosellem.

1

ale zobaczcie jakie to jest chore ! koles, prezes klubu sportowego oskarżony o oszustwa podatkowe dalej może sprawować funkcje prezesa. To jest chore ! z automaty powinna być dymisja lub odwołanie prezesa w takiej sytuacji

1

no i dlatego zarząd musi wypierdalać ... tego jeszcze nie grali żeby zarząd mieszał się do tego którego zawodnika potrzebuje trener. Za czasów Laporty było to nie do pomyślenia !

1

Normalnie nie mogę patrzeć na ten fałszywy ryj i uśmiech. Mam już dość Bartomeu ... tych jego politycznych zagrań, każdy wie ze maczał palce w każdym wale razem z Rosellem a on chcę z siebie zrobić świetnego prezydenta. Powycierał sobie mordę Zubizarretą i myśli, że jest czysty, tragedia ... dopóki tacy ludzie jak Bartomeu będą reprezentować Barcelone zawsze będą się za nią ciągnąć jakieś smrody.

1

będzie zarabiał 10 mln euro ale netto czy brutto to nie wiem

1

wybory kolego ... polityka :)

1

o czym Ty w ogóle rozmawiasz ?

1

zapomnij, że Liverpool puści Coutinho za mniej niz 30 baniek

1

Jeśli chodzi o środek pola to się z Tobą zgadzam w 100 % :) Także marzę o kimś z dwójki Pogba - Coutinho. Ewentualnie Tielemans na 2016 rok :)

1

dzięki wielkie :)

0

Ma ktoś link do Barcy B ??

1

tak ? a jak potem Twój dyrektor sportowy kupi środkowego obrońce wybijake który nie będzie umiał wyprowadzić piłki to będzie płacz i lament. Laudrup to idealny wybór ale pewnie 90 % z was nawet nie wie co to za Pan .

0

nooo :) debil normalnie debil ... :)

22

dobre prowo ? zrobil z siebie idiotę ... przecież Neymar nie grał w tym meczy a on sam dostał chyba 5 od Holandii ... ;)

2

komentatorzy zabijają hiszpańską piłke, to jest dramat ! Żewłakow z tym drugim nawet nie wiem jak on się nazywa to jest normalnie kryminał ... Nie wiem jak wy ale ja odpalam ruskie sopcasty :)

2

no nie ? że chce im się powielać te brednie

2

wyczuwam Pogbe na rok 2016 :)

2

Podobno Real chce nam podjebać Seunga Woo Lee. Real jest śmieszny ... po co im tak zdolni juniorzy skoro w tym klubie nigdy się nie dawało szans młodym zawodnikom ! tam wolą kupić gwiazdę za 100 baniek.

1

choćby taki Bojan ? Bojan proszę ja Ciebie i tak osiągnął bardzo wiele, sprawdź :) 2x Liga Mistrzów, 3x Liga hiszpańska,1x Puchar Hiszpani,1x Mistrz Holandii, Mistrz Europy do lat 17, Klubowe mistrzostwa świata, Superpuchar Europy ... :) do tego strzelał gole w Hiszpanii, Holandii, teraz w Anglii ja raczej miałem na myśli cos typu Freedy Adu czy Jermaine Pennant :)

1

Nie ma się co oszukiwać, poszedł tam gdzie dali mu najwięcej kapusty. Bo chyba nie jest na tyle głupi by nie wiedzieć tego, że w klubie typu Ajax, FC Porto, Benfica, FC Basel, Schalke, Southampton, Sevilli czy masę innych klubów rozwinąłby się pewnie dużo szybciej i lepiej. Jemu potrzeba minut a nie kasy w tym wieku ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?