Rivaldo1990
Dołączył/a: lipiec 2014
Wrocław
7 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Spokojnie Alen, jeszcze Twój czas nadejdzie. Myślę, że obie strony zyskają na rocznym wypożyczeniu - Barca nie będzie musiała kisić go na ławce a w jego wieku minuty są najcenniejsze. Halilovic najbardziej zyskałby jeszcze na rocznym wypożyczeniu.
1
Racja ... Nigdy nie wiadomo co z tego wyjdzie. Ogólnie rzecz biorąc forma z Neymara gdzieś uleciała.
1
Ale trafił ;) Niewiele zawodników którzy walczą o koronę króla strzelców na 4 kolejki przed końcem oddadzą rzut karny. Chyba wiesz kogo mam na myśli ;)
23
Suarez miał szanse na czwartego gola z rzutu karnego a co robi El Pistolero ? oddaje go Neymarowi... klasa
0
Patryk Mirosławski jest REDAKTOREM NACZELNYM. Poczytaj sobie co leży w kompetencji red. naczelnego
7
Eleven to kompletna amatorka w porównaniu do Canal+.
Nie wiem kto tam jest takim geniuszem ale podejrzewam, że redaktor naczelny Mirosławski z Ćwiąkałą wpadli na "genialny" pomysł żeby zepsuć człowiekowi całą frajdę z oglądania meczu.
Za czasów canal+ oglądało się ten mecz na który masz ochotę, drugi sobie nagrywałeś nikt Ci nie podawał wyniku. Kompletna amatorka.
1
Wie może ktoś jak nazywali się komentatorzy którzy komentowali mecz Barcelony ? Bardzo spoko komentarz, dla mnie o klasę lepszy od duetu Cwiąkała - Mirosławski.
13
" ... wobec kryzysu pierwszej drużyny i plotek o złych relacjach Leo Messiego i Neymara "
Wcześniej czytaliśmy o wspaniałych relacjach i przyjaźni Neymara z Messim, wystarczyła seria słabszych gier by dać pismakom powód by napisać, że obaj serdecznie się nienawidzą. Żałosne.
86
Takie gesty to się ceni Samuel.
1
Szkoda do dopiero teraz ale lepiej późno niż wcale.
0
A Ty czego się naćpałeś ?
" wydaje mi się że w Barcelonie za wyniki odpowiedzialni są tylko piłkarze i filozofia tego klubu która się nie zmienia "
Jeśli potrafisz liczyć, to sobie policz ile w ostatnich latach Barcelona wygrała mistrzostw kraju właśnie dzięki tej filozofii. Rozumiem, że masz mokro po kolejnej przegranej Barcelony ale zmień lepiej bieliznę i połóż się spać... nie rób z siebie większego debila.
1
Bardzo dobry zawodnik ale :
http://www.primeradivision.pl/327227-wendell-marzy-o-transferze-do-realu.html
Zresztą ja osobiście wolałbym Gaye ;)
3
Ja niestety nie do końca rozumiem skąd wzięła się teoria, że środkowy obrońca by grać skutecznie w powietrzu musi mieć minimum 190 cm wzrostu ...
Podałeś przykład Ramosa. Nie wiem czy wiesz ale Ramos ma 183 cm wzrostu, jakoś brak tych 7 cm nie przeszkadzało mu w strzeleniu tylu bramek głową, czy w walce o górne piłki w własnym polu karnym. Thiago Silvie czy Gimenezowi też jakoś specjalnie to nie przeszkadza, podobne przykłady można mnożyć. Puyol nie miał nawet 180 cm i w czym mu to przeszkadzało ?
0
To może od razu Kamila Glika ? 190 cm ma ... będzie idealny !
1
Thiago Silva ... moje największe marzenie. Uważam, że Thiago Silva to największy grzech Barcelony, że dali mu odejść z Milanu do PSG.
Trzeba było przebić francuzów zapłacić nawet te 50 baniek, mielibyśmy spokój na 5 lat. Teraz niestety przyjdzie nam płacić takie same pieniądze za obrońce o klasę gorszego. Pozdro
1
Daj spokój z tym Mustafim. Mustafi z tamtego sezonu a to co pokazuje w obecnym ( fakt, cała Valencia zawodzi po całości ale on swoją cegiełkę też do tego przykłada ) to dwóch innych zawodników. Poza tym Mustafi ma klauzule 50 mln euro a wiesz co to w Hiszpanii oznacza.
2
Wolałbym by Halilovic dalej ogrywał się w Villarreal lub Celtcie Vigo. Myślę, że w tych klubach miałby szanse na grę, szczególnie jeśli Suarez wróci do Barcelony.
Sevilla też byłaby dla niego świetnym kierunkiem, ale tam raczej ciężko byłoby mu o minuty. Chyba że Sevilla byłaby w stanie zagwarantować mu jakąś wcześniej ustaloną z Barceloną liczbę minut wtedy spoko. Od Valencii jak najdalej dopóki tym klubem steruje Mendes.
13
Suarez do Barcelony a Halilovic do Villarreal, tak to bym widział ;)
2
Wiadomo, że porażka z Realem zawsze boli, przed własną publicznością w szczególności ale każda seria musi mieć swój koniec, nic nie trwa wiecznie.
Wole przegrać z Realem niż we wtorek z Atletico. Bardziej mnie martwi sama gra w meczu z Villarreal i Realem, w ostatnich meczach gdzieś ta magia uleciała, oby na kluczowy moment sezonu Barcelona ją odzyskała bo z taką grą jak z Realem ciężko nam będzie ograć Atletico. Oczywiście trzeba oddać Realowi szacunek bo wczoraj okazał się zwyczajnie lepszy, a sam nie pokazał za wiele delikatnie mówiąc... to martwi najbardziej. Mam wrażenie, że ostatnie dobre występy sprawiły, że Barca myślała, że kolejny rywal będzie się przed nami kładł i oddawał nam 3 punkty bez walki. Tak nie będzie ! Wszystko musimy sobie wywalczyć i wybiegać, kubeł zimnej wody na głowę dobrze im zrobi, mam nadzieję !
Jeszcze jedno, błagam Was ... skończcie wypisywał durnoty typu "Barca zagrała na 50 % odpuściła ten mecz przed starciem z Atletico" bo to jest żałosne.
6
Skończ mi pierd.... za przeproszeniem o graniu na 50 % z RM przed własną publicznością. Czy Ty się słyszysz ?
2
Nie ma co, trzeba pochwalić taktyczny repertuar Zizou... te wrzutki z autów, coś wspaniałego !
0
Komentarz usunięty
0
No i to mi się podoba. Alen to przyszłość Barcelony, bardzo w niego wierze.
0
Ej no ... mam nadzieję, że to wyssana z palca plota.
2
Ta jasne, bo Brazylii nie idzie to oczywiście wina kogo ? Neymara ! żałosne ...
3
Będzie dobrze. Tito Vilanova i Johan Cruijff o to zadbają, wygramy to dla nich ;) VeB !
1
Szkoda mi go ... w taki oto sposób zakończy się pewnie dla niego "przygoda" w Barcelonie. Ostatnio Jeremy wrócił do naprawdę dobrej formy i jego brak będzie sporym osłabieniem.
1
ok jednak widzę ... tylko, że tam nadal pierwszy po 34 kolejkach jest Betis :D jakaś aktualizacja by się przydała - http://www.fcbarca.com/sekcje/fc-barcelona-b
0
yyyy powaga ? szukam i nie widzę, jaki link ?
2
Brakuje mi na tej stronie tabeli oraz wyników Barcelony B.