1

Ja właśnie bardzo lubię Rafinhie na prawym skrzydle. Z lewej strony schodzący do środka, może grać też nieco głębiej i rozgrywać jak Messi dlatego pasuje mi do tej roli idealnie.
Co do Mascherano - podobno Lucho przekonując Javiera do pozostania zapewnił go, że będzie częściej go wystawiał na pozycji pivota (oczywiście i tak zdecydowaną większość będzie grał na ŚO) i właśnie z tego powodu wydaje mi się, że w kadrze zostanie 5 środkowych obrońców.
Co do Denisa... dla mnie Denis to typowy rozgrywający na tej pozycji występował w Man City, Barcelonie B potem w Sevilli. Dopiero w Villarreal Marcelino przesunął go na lewy bok. Z tym, że skrzydłowi w taktyce Marcelino to typowi boczni rozgrywający ustawieni szeroko. Daleko im do typowych skrzydłowych o schodzących napastnikach to już nawet nie wspomnę którzy występują w Barcelonie. Bardziej widzę w Denisie Inieste niż Neymara (chodzi o ustawienie na boisku i styl gry).
Arda Turan natomiast pokazał, że nie zaadoptował się do gry na środku pola a w reprezentacji Turcji bardzo często występował na lewej flance i radził sobie całkiem dobrze.


Oczywiście ja nie wiem jak to będzie wyglądało w praktyce nie jestem alfą i omegą czy Luisem Enrique, możemy tylko pobawić się w spekulacje i powymieniać się argumentami :) Pozdrawiam !

0

Widzę, że trafiłem na normalnego fana Realu. Bardzo mi miło z tego powodu.

0

Widzę, że biały aż założył konto by bronić swoich barw xD

6

Oczywiście, że możesz... ale podczas wakacji lub dni wolnych. Ale nie może być tak, że Neymar celowo się wykartkowuje na urodziny siostry. Ale jeśli chce się być nr 1, cały sezon w doskonałej formie to nikt mi nie powie, że piłkarze mogą balować kiedy znajdą tylko troszeczkę wolnego czasu. Sukces wymaga wielu wyrzeczeń.

1

Ale co do Pogby to już nie przeczysz bo doskonale wiesz, że tak było. Dziękuje bardzo.

28

Teraz to mamy wspaniałą, szeroką kadrę. Jeszcze jeśli dokupimy klasyczną 9 to będzie miód. Wcale nie uważam, że mamy wielki tłok w środku pola. Ardę Turana można teraz bardziej traktować jako zmiennika Neymara na lewym skrzydle bo w środku będzie mu piekielnie ciężko o grę tym bardziej, że nie zaadoptował się odpowiednio do tej pozycji.

BR - Ter Stegen/Bravo/Masip
PO - Roberto/Vidal
ŚO - Mascherano/Pique/Umtiti/Mathieu/Vermaelen
LO - Alba/Digne
DP - Busquets/Samer/Mascherano - ewentualnie
ŚP - Iniesta/Rakitic/A.Gomes/D.Suarez - Czyli w końcu bogactwo
PN - Messi/Rafinha
LN - Neymar/Arda
K9 - L.Suarez/???/Munir

Panowie... czego chcieć więcej ? Połowa okienka a my już amy praktycznie kompletną kadrę. Szanuje.

1

@Danny Gaucho @rafal12mat Nie na taką skale jak tam.

24

Kibice Realu Madryt to najwięksi hipokryci ze wszystkich kibiców świata. Zrobiłem to po raz pierwszy z życiu - wszedłem na stronę Realu by poczytać ich komentarze po obecnymi i starszymi artykułami. I wiecie co mnie przeraziło ? Oczywiście ich hipokryzja.

Kiedy Perez "dopinał" transfer Gomesa zdecydowana większość była tym zachwycona pisząc, że to dobry transfer ale kiedy ostatecznie trafił do Barcelony to oczywiście można było przeczytać, że to przepłacony transfer a tak w ogóle to Gomes jest słaby.
I co najgorsze, że z Pogbą jest to samo ! Gdy nie było jeszcze tematu Pogby w United to większość oddała by swoje siostry za ten transfer... ale gdy się okazało, że Pogbie bliżej do United niż do Realu to oczywiście, że przereklamowany, że nie jest wart tych pieniędzy, że na euro pokazał ile jest naprawdę wart itd itd. Ogólnie było - ok niech sobie idzie, i tak nie wart tych pieniędzy.
Dziś znów powrócił temat Poby na tamtej stronie. I jak myślicie co teraz piszą ? Dobrze wiecie co ... że to świetny gracz którego Real potrzebuje.

Dlatego właśnie nienawidzę prześcieradeł.

15

Telenowela pod tytułem Zbuntowani napastnicy - odcinek 247.

0

Javier musisz zostać

0

Na to czekałem. Vietto przybywaj.

1

Van Persie nowym Larssonem ? Jeśli Vietto zdecyduje się wybrać Seville to jak najbardziej jestem na TAK.

0

Żaden napastnik by mnie tak nie ucieszył jak Vietto. Mam nadzieję, że go zakontraktujemy.

0

Wszystko fajnie ze sprzedażą z opcją odkupienia, tylko kompletnie mi nie odpowiada kierunek HSV. W Hamburgu co rok są zapewnienia, że budują coś większego a na koniec sezonu kończy się jak zwykle - czyli zwykły marazm. Nie wierze w to, że nikt inny nie był zainteresowany Alenem. Jeśli w Barcelonie faktycznie liczą na jego rozwój i to, że wróci silniejszy to powinni wybrać dla niego lepsze miejsce do dalszego rozwoju. Takie moje zdanie.

20

25 mln euro to ja rozumiem. 40 baniek zdecydowanie a dużo jak za zawodnika na rezerwę.

6

Dokładnie. Mathieu powinien zostać prędzej pożegnałbym Vermaelena z racji tego, że jest delikatnie mówiąc szklany. Jeremy nie schodzi poniżej pewnego - dobrego poziomu. Bardzo solidny, doświadczony obrońca.

4

Nie porównuj pierwszego sezonu Suareza do pierwszego sezonu Ardy. Błagam Cię.

2

Żegnaj legendo !

2

Mam nadzieję, że ter Stegen będzie numerem jeden w przyszłym sezonie.

0

Normalnie plują nam w twarz. Tylko sprzedaż, żadne wypożyczenie. Musi się nauczyć zarabiać na piłkarzach którzy nie są nam potrzebni.

0

Dziękuje Ci, że jesteś brachu !

0

Umtiti udowodnił w meczu z Niemcami, że będzie wielkim wzmocnieniem. Taki nasz nowy Abidal. Bardzo się ciesze, że ten transfer doszedł do skutku.

0

Paik xD xD xD xD xD xD xD xD xD

0

Mujica xD xD xD xD xD xD xD

0

Jest ich bardzo wiele ale Gumabu i Camary raczej do największych talentów bym nie zaliczył.

2

Wyczuwam hattrick Messiego w najbliższym meczu przeciwko Realowi.

0

Liczę na to ! Pozdrawiam !

0

Nie wiem nie oglądałem meczu na żywo dlatego pytam. Widziałem jego każdy kontakt z piłką na YT i tam wyglądał całkiem spoko. Ale to wiadomo... mecz na żywo to nie to samo ! Mam nadzieję, że dziś zaprezentuje się świetnie.

0

Ostatnio zaprezentował się aż tak źle ?

2

Prawdziwy sprawdzian Samuela. Trzeba trzymać za niego kciuki. Powodzenia Umtiti !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?