2

Wcześniej pisali, że możemy go wykupić za niecałe 2 mln euro.

0

Ta sprawa nigdy się nie zakończy :(

2

Nasi "skrzydłowi" to typowi schodzący napastnicy a Denis to raczej boczny rozgrywający ciężko go nawet nazwać klasycznym skrzydłowym o schodzącym napastniku już nawet nie wspomnę. Sam jestem ciekaw gdzie Denis będzie sobie radził najlepiej.

0

Pewnie, że tak. Mówiłem to pół żartem ;)

4

Messi: Mam nadzieję, że Cristiano przestanie latać do Maroko.

2

Jaki wychowanek ? ;> To jest wychowanek Celty Vigo.

0

Znów nawet nie napisali ile mają lat. No bez jaj ....

0

15 mln euro rocznie

11

Dzięki ! Nie napisać nawet ile ma koleś lat to już lekka przesada...

6

Samper jest genialny z piłką przy nodze do tego ma świetny przegląd pola niestety ma wielkie braki w grze defensywnej, będzie musiał się napocić by przekonać Lucho do siebie. 3mam za niego kciuki !

5

Jak ten czas szybko leci... :(

0

Co ? Sezon się skończył, zaczyna się nowy będzie można go normalnie zgłosić do 3 ligowych rezerw. Bo po co go zgłaszać do 1 zespołu ?

0

Jego to nawet Gijon by nie chciał. To niech ostatnie pól roku występuje w 3 lidze. Poziom rozgrywek adekwatny do jego umiejętności :)

25

Klinsmann przynajmniej nie grzebie w dupie jak Low.

0

Panowie my tu gadu-gadu a nasza legenda Douglas podobno odrzucił ofertę Cruzeiro i che zostać w Barcelonie. Co za koleś... zesłać do rezerw, koniec robienia fotek z graczami 1 zespołu o trzymaniu pucharów już nie wspomnę ;)

1

Racja ! Czy najlepszy zawsze musi być kapitanem ? Nie sądzę ... Dlaczego kapitanem nie jest któryś z dwójki Krychowiak-Glik którzy lepiej by się nadawali do tej roli tylko Lewandowski ? Nie rozumiem dlaczego się tak przyjęło. NA SZCZĘŚCIE u nas to działa póki co ale w przypadku Brazylii każdy widzi jak jest.

2

Przecież Douglas Santos jest lewym obrońcą a nie prawym.

0

Coś mi się wydaje, że nastąpi to szybciej niż mogłoby się wydawać.

1

"Niczym nie wyróżniający się gracz, drogi, a poziom Salomona"

xD xD xD xD xD xD

0

Co do tego, że Dybala preferuje inną pozycję z tym jestem w stanie się zgodzić ale, że Dybala to nie ten kaliber piłkarza co Neymar z tym się nie zgodzę.

2

Zobaczymy jaki będzie kolejny sezon w wykonaniu Neymara bo druga runda poprzedniego sezonu była delikatnie mówiąc dyskretna. Ney talent ma przeogromny co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości ale czy go w pełni wykorzysta to już inna sprawa i w tym temacie takiego przekonania już nie mam. Jeśli mu palma nie odbije to będzie ok :)

12

Jak ktoś przeleje za Neymara 230 mln euro to ja osobiście płakał za nim nie będę.

4

Tak działa klauzula. Cała kwota musi zostać wpłacona, żadne raty.

1

Jak dla mnie Vermaelen powinien odejść i powinnyśmy sprowadzić w jego miejsce środkowego obrońce lub defensywnego pomocnika.
Oczywiście nie mówię o zawodniku za 50 mln do pierwszego składu tylko kogoś bardziej na rezerwę. W przyszłym sezonie i tak podstawową parą stoperów będzie Pique-Mascherano (do rotacji Umtiti i Mathieu) na defensywnego pomocnika nie do wygryzienia jest Busquets ale brak rezerwowego na tej pozycji da się odczuć. Tym bardziej, że Roberto prawdopodobnie większość minut będzie dostawał na prawej obronie.

1

Real pewnie by za niego wziął z 10 mln.

1

Messi : 4 za, 2 przeciw
Cristiano : 1 za, 3 przeciw

Złota piłka dla Messiego.

11

O ile mu nie odbije palma.

2

Właśnie o tej dyskrecji mówię... cholera wie czy ten człowiek w ogóle istnieje. Niech powie konkretnie nazwisko lub nazwiska ale niestety woli powiedzieć " nie ponosiliśmy winy. Klub owszem ".

1

Klub to nie człowiek, on nie podejmuje decyzji. Ktoś ewidentnie powinien uderzyć się w pierś i przyznać się do winy. Tego osobiście mi brakuje.

10

"Ani Rosell, ani ja nie zrobiliśmy niczego złego. Nie ponosiliśmy winy. Klub owszem" smutne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?