Rivaldo1990
Dołączył/a: lipiec 2014
Wrocław
7 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wcześniej pisali, że możemy go wykupić za niecałe 2 mln euro.
0
Ta sprawa nigdy się nie zakończy :(
2
Nasi "skrzydłowi" to typowi schodzący napastnicy a Denis to raczej boczny rozgrywający ciężko go nawet nazwać klasycznym skrzydłowym o schodzącym napastniku już nawet nie wspomnę. Sam jestem ciekaw gdzie Denis będzie sobie radził najlepiej.
0
Pewnie, że tak. Mówiłem to pół żartem ;)
4
Messi: Mam nadzieję, że Cristiano przestanie latać do Maroko.
2
Jaki wychowanek ? ;> To jest wychowanek Celty Vigo.
0
Znów nawet nie napisali ile mają lat. No bez jaj ....
0
15 mln euro rocznie
11
Dzięki ! Nie napisać nawet ile ma koleś lat to już lekka przesada...
6
Samper jest genialny z piłką przy nodze do tego ma świetny przegląd pola niestety ma wielkie braki w grze defensywnej, będzie musiał się napocić by przekonać Lucho do siebie. 3mam za niego kciuki !
5
Jak ten czas szybko leci... :(
0
Co ? Sezon się skończył, zaczyna się nowy będzie można go normalnie zgłosić do 3 ligowych rezerw. Bo po co go zgłaszać do 1 zespołu ?
0
Jego to nawet Gijon by nie chciał. To niech ostatnie pól roku występuje w 3 lidze. Poziom rozgrywek adekwatny do jego umiejętności :)
25
Klinsmann przynajmniej nie grzebie w dupie jak Low.
0
Panowie my tu gadu-gadu a nasza legenda Douglas podobno odrzucił ofertę Cruzeiro i che zostać w Barcelonie. Co za koleś... zesłać do rezerw, koniec robienia fotek z graczami 1 zespołu o trzymaniu pucharów już nie wspomnę ;)
1
Racja ! Czy najlepszy zawsze musi być kapitanem ? Nie sądzę ... Dlaczego kapitanem nie jest któryś z dwójki Krychowiak-Glik którzy lepiej by się nadawali do tej roli tylko Lewandowski ? Nie rozumiem dlaczego się tak przyjęło. NA SZCZĘŚCIE u nas to działa póki co ale w przypadku Brazylii każdy widzi jak jest.
2
Przecież Douglas Santos jest lewym obrońcą a nie prawym.
0
Coś mi się wydaje, że nastąpi to szybciej niż mogłoby się wydawać.
1
"Niczym nie wyróżniający się gracz, drogi, a poziom Salomona"
xD xD xD xD xD xD
0
Co do tego, że Dybala preferuje inną pozycję z tym jestem w stanie się zgodzić ale, że Dybala to nie ten kaliber piłkarza co Neymar z tym się nie zgodzę.
2
Zobaczymy jaki będzie kolejny sezon w wykonaniu Neymara bo druga runda poprzedniego sezonu była delikatnie mówiąc dyskretna. Ney talent ma przeogromny co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości ale czy go w pełni wykorzysta to już inna sprawa i w tym temacie takiego przekonania już nie mam. Jeśli mu palma nie odbije to będzie ok :)
12
Jak ktoś przeleje za Neymara 230 mln euro to ja osobiście płakał za nim nie będę.
4
Tak działa klauzula. Cała kwota musi zostać wpłacona, żadne raty.
1
Jak dla mnie Vermaelen powinien odejść i powinnyśmy sprowadzić w jego miejsce środkowego obrońce lub defensywnego pomocnika.
Oczywiście nie mówię o zawodniku za 50 mln do pierwszego składu tylko kogoś bardziej na rezerwę. W przyszłym sezonie i tak podstawową parą stoperów będzie Pique-Mascherano (do rotacji Umtiti i Mathieu) na defensywnego pomocnika nie do wygryzienia jest Busquets ale brak rezerwowego na tej pozycji da się odczuć. Tym bardziej, że Roberto prawdopodobnie większość minut będzie dostawał na prawej obronie.
1
Real pewnie by za niego wziął z 10 mln.
1
Messi : 4 za, 2 przeciw
Cristiano : 1 za, 3 przeciw
Złota piłka dla Messiego.
11
O ile mu nie odbije palma.
2
Właśnie o tej dyskrecji mówię... cholera wie czy ten człowiek w ogóle istnieje. Niech powie konkretnie nazwisko lub nazwiska ale niestety woli powiedzieć " nie ponosiliśmy winy. Klub owszem ".
1
Klub to nie człowiek, on nie podejmuje decyzji. Ktoś ewidentnie powinien uderzyć się w pierś i przyznać się do winy. Tego osobiście mi brakuje.
10
"Ani Rosell, ani ja nie zrobiliśmy niczego złego. Nie ponosiliśmy winy. Klub owszem" smutne