Rivaldo1990
Dołączył/a: lipiec 2014
Wrocław
7 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co za podania od Messiego ... on jest zbyt dobry by mógł być prawdziwy.
10
Gdyby Bartra dostał więcej szans mógłby pokazać, że stać go na zdecydowanie więcej. W tym sezonie nie zawiódł ... gdy dostawał szanse wydawało się, że w jakimś stopniu ją wykorzystywał ale w następnym meczu i tak kończył na rezerwie.
3
Boje się pomyśleć ile się będzie płaciło za zawodników w 2020 roku. Ta klauzula moim zdaniem powinna być jeszcze większa.
26
Monchi w delikatny sposób powiedział "Odpier.... się od Gameiro" ;)
3
Strasznie irytujące jest to, że jak Barcelona zgłasza się do jakiegoś klubu w celu zakupienia piłkarza to te kluby nagle wariują i podają przy negocjacjach ceny z kosmosu.
Koleś rozegrał w LigaBBVA 9 meczy a na transfermarkt wyceniają go na 800 tys euro.
Przecież gdyby do Las Palmas zgłosiła się taka Celta Vigo i zaproponowałaby z 7 mln euro to Ci byliby w skowronkach, że zarobili na nim 5 mln. Przecież to naprawdę nie mało jak na warunki Las Palmas. No ale nie... od Barcelony krzyczmy 30 !
4
Jestem zdecydowanie za tym by pozostał w Gijon jeszcze jeden sezon. Oczywiście teraz większość z Was powie, że powinien uciekać do lepszej drużyny ale on w Gijon ma wszystko by się rozwijać i robić postępy.
Weźmy za przykład Eibar. W tamtym sezonie praktycznie spadli z ligi chyba każdy wie w jakich okolicznościach wywalczyli utrzymanie. Pierwszy sezon zawsze jest ciężki dla beniaminków jestem przekonany, że Gijon dokona wzmocnień przed kolejnym sezonie i będą się prezentować zdecydowanie lepiej. Pierwszy sezon taki na przetarcie.
Po 1 - Barcelona nie musiałaby odkupywać Alena po sezonie. (a to oczywiście wiąże się z sporymi kosztami - piszę się, że miałby trafić do Valencii za 5 mln euro a Barcelona miałby opcje pierwokupu za 15...)
Po 2 - Alen byłby kluczowym piłkarzem w przyszłym sezonie w Gijon czego np w Valencii nikt by mu nie mógł tego zagwarantować, wszystko musiałby wywalczyć sobie sam.
No chyba, że przyjdzie oferta z Sevilli wtedy powinien odejść.
1
Przyznam się bez bicia, że Mustafi nigdy nie był moim faworytem do wzmocnienia naszej obrony. Ostatnio bardzo dużo mu się przyglądałem i byłby świetnym wzmocnieniem.
52
Mam nadzieje, że Deportivo nie zapomni w jakich okolicznościach utrzymali się w zeszłym sezonie. Zdecydowanie są coś winni Barcelonie !
1
Nie ma szans, zapomnij :)
2
Tylko dlatego, że ma więcej niż 23 lata. Tak na 100 % byłby w pierwszej 3. Na luzie :)
35
Szkoda tylko że 70 % z nich to nie są napastnicy ale co tam.
8
Dzięki tym turniejom może złapać rytm i odbudować formę. Mamy w swoich szeregach bardzo utalentowanego zawodnika którego los ostatnio nie oszczędził. Wierzę, że powróci silniejszy w przyszłym sezonie.
1
Ten bramkarz jest kompletnym idiotą. Na Cornella-El Prat również zachowywał się w żałosny sposób. Dziś tylko to potwierdził, że jest burakiem.
Pokazał jeszcze, że jest beznadziejnym bramkarzem. Takich prostaków trzeba zawieszać.
2
Bardzo Ci dziękuje :)
0
Orientuje się może ktoś z Was czy dziś w Eleven będą pokazywać MultiLigę czy będzie można sobie oglądać cały mecz Barcelony ?
2
A ja wole żeby ten gówniany klub bez perspektyw spadł z LigaBBVA. Oczywiście chodzi mi o Espanyol.
2
Zdecydowanie. Ben Arfa przeżywa drugą młodość. W tym sezonie oglądałem praktycznie każdy mecz Nicei specjalnie dla niego.
2
Czy Wy ... ludzie którzy krytykują ten pomysł oglądaliście chociaż jeden mecz Ben Arfy w lidze Francuskiej w tym sezonie ? Mogę się założyć że nie. Każdy z Was myśli, że Ben Arfa to nadal ten sam zawodnik z Hull. Mylicie się ... to zawodnik klasy światowej który wygrał więcej mecze w pojedynkę dla Nicei niż Ronaldo dla Realu (w tym sezonie, zaznaczam)
3
Ben Arfa czarodzieju przybywaj ! :) Oby to nie okazało się plotką.
5
Gdzie Thibaut Courtois a gdzie Forster czy Butland ... bez jaj.
1
Ten ranking kto robił ? ktoś pijany ?
Wszystko bym zrozumiał ale brak Bellerina sprawia że ten ranking można wysłać do faktu czy innego szmatławca.
2
Po części Cie rozumiem. Bravo jest świetnym bramkarzem, który nie dał trenerowi żadnego powodu by posadzić go na ławce. Jest ustalona hierarchia póki co i Niemiec musi to zaakceptować.
Z drugiej strony Bravo ma już 33 lata i myślę, że to odpowiednia pora by zmienić hierarchie. Czy Ter Stegen jest gorszym bramkarzem od Bravo ? Bravo lepszy już nie będzie a Ter Stegen przy regularnych występach może być tylko lepszy.
1
Mam nadzieje, że od przyszłego sezonu Ter Stegen będzie podstawowym bramkarzem i będzie występował w LA LIGA i Lidze mistrzów, dla Bravo zostałby puchar króla.
Taki powrót do korzeni... jak za czasów Valdesa i Pinto.
13
Neymar trzyma się z dala od prześcieradeł. Jeśli Perez liczy na powtórkę z Figo to się prawdopodobnie przeliczy.
3
Kolego to raczej Ty powinieneś czytać dokładniej ...
"Anglicy nie chcą zapłacić za zawodnika więcej niż 10 milionów euro."
Czyli 10 baniek chcą dać, tak wynika z tego artykułu.
1
Fakt Hummels sprinterem nie jest ale ma inne zalety takie jak ustawienie się, gra presingiem, bajeczne wyprowadzenie piłki, jest świetny w powietrzu. Ma też jedną wielką zaletę którą najbardziej u niego cenię... jest bardzo inteligentnym graczem który świetnie potrafi przewidywać grę rywala.
Poza tym BVB gra praktycznie takim samym systemem co Barcelona co bardzo by mu ułatwiło wejście do drużyn. Dla mnie lepszego kandydata nie znajdziemy jeszcze za te pieniądze. 30 mln za Hummelsa a 50 za Mustafiego czy Marquinhosa to chyba jest róznica co ?
1
Marzyłem o tym transferze ale 3-4 lata temu. Silva jest świetynym piłkarzem prawdopodobnie najlepszy obrońca świata ale mało perspektywiczny średnio ten pomysł mi się dziś podoba.
Dziś dostępny jest Hummels za 30 mln euro nie wiem na co czeka Barcelona. Powinniśmy zrobić wszystko bo ściągnąć Niemca na Camp Nou.
4
Z czego mam beke ? z Ciebie... tzn z tego co napisałeś, młody. Pozdro
Wybacz mi, ale nawet nie chce mi się wchodzić w dyskusje na argumenty z osobą która uważa, że siedzenie na ławce rezerwowych w jakimkolwiek klubie na świecie może być bardziej korzystne niż ogrywanie co co tydzień w najlepszej lidze świata.
2
Oby tak zostało już do końca sezonu, żeby to El Pistolero zdobył Pichichi.
22
hahahahah dobre ! dzięki za poprawę humoru