RyBarca1
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mam do was pytanie czytelnicy :)
interesuje mnie czy luis figo grał gdzieś po odejściu i zakończeniu kariery w interze, kolega mi mówi ze wrócił i grał w jakimś melbourne ,czy to prawda?
0
http://pl.justin. tv/iniesta_33#/w/704266864
tutaj lepsza jakość
a co do meczu, na razie real przeważa ;/
ale wierze w młodych że wygrają
Vamos Blaugrana!
0
http://www.rojadirecta.org/goto/tvdeporte.blogspot.com/
tutaj moze byc final mlodych :D
0
Jeśli chodzi o transfer w zimie to Tevez byłby zdecydowanie lepszą opcją...do tego wydaje mi się że tańszą bo bogate City nie będzie walczył o każdą złotówkę a do tego Tevez mógłby być zgłoszony do LM a Suarez nie
0
ravpelc
dzięki za szybką odpowiedź ;)
0
a ja chciałem się was zapytać czy 3 strój barcelony to ten żółty czy łososiowy ?
i jak już ktoś odpowie to prosiłbym również o link do niego :)
0
nie Barca B nie moze awansowac do 1 ligi
0
mess-10
wydaje mi sie ze
hihon :D
0
Moim zdaniem statystyka srednia ale jesli spojrzec na mecze :
z Osasuna,Deportivo,Mallorca oraz Szachtarem to wszyscy dobrze wiedzą że w tamtym meczach nie grali prawie wszyscy podstawowi zawodnicy. Zostają mecze z Getafe 1-1 oraz Villarreal 1-1 w których podstawowa BARCA straciła pkt bez Messiego. Moim zdaniem meczu rewanżowego z wisłą też nie można zaliczyć ponieważ wynik w 1 meczu był wystarczający do awansu i w drugim meczu po prostu wyszli na boisko i się na nim poruszali po to żeby mecz był zagrany i tyle :)
0
no nie wiem a bylem swiecie przekonany ze ogladalem na sportklubie
a chcialem sie zapytac czy ta transmisja z opoznieniem bedzie komentowana tak jakby na zywo ? i to opoznienie to 1 polowa meczu tak ?
0
dobra nei chce sie klocic na tvp sport tez moze lecial... ja wiem ze na sportklubie ogladalem superpuchar
0
kamilg221
nie poprawiaj jak nie wiesz...
sport klub transmitowal dwumecz na zywo
a na tvp sport byla transmisja z opoznieniem :P
0
wiadomo czy bedzie transmisja na jakims polskim canale ?
w tamtym roku wiem ze sportklub transmitowal mecz... w tym juz chyba nie bo sprawdzilem ich transmisje i nie ma tam tego meczu... wiem tez ze TVP SPORT transmituje mecz z opoznieniem 1 godziny
0
to samo pytanie co typek12
gdzie bedzie transmisja...
w tamtym roku superpuchar transmitowal sportklub... w tym sprawdzilem ich transmisje na jutro i niestety nie ma tam meczu o superpuchar ;/
0
a to jest ostatni dwumecz czy bedzie jeszcze 1 ?
0
robson - dzięki ;]
general xavi - zwycięstwo w sensie AWANS...nie łap za słówka...
0
to zwyciestwo daje nam awans do 2 ligi ?
0
barcelonista109
justin uodpornil sie na zmiany proxy itd...
to juz nie dziala...niestety ;/
0
barca_fun a po co ci tera link do meczu ? jak jeszcze ponad godzina do meczu :D
0
Generał Xavi
marzę o takim składzie jaki zaproponowałeś
wygramy dzisiaj 0-3
jeśli zagra Henry i Bojan to sądzę że coś ustrzelą a więc :
Messi
Henry
Bojan
0
a ja powiem tak....
we wczorajszym meczu bardzo zabraklo 2 zawodnika ktory by pociagnal zespol...od poczatku bylo wiadomo ze Messi bedzie bardzo dokladnie kryty...brakowalo Iniesty ktory jak Messi sobie nie radzil bral na siebie cala gre...szkoda bo przez nieslusznie uznana bramke milito odpadamy z lm ale w tamtym sezonie przytrafilo sie to samo nam...
za rok wygramy !
BARCA
0
a to tak dla poprawki humoru przed rewanzem
http://www.youtube.com/ watch?v=9xYviutDxxA
0
TominJo
podzielam twoje w zdanie w 2 kwestiach
i w tym że masz prawo do udzielania się na stronie Barcy
i w tym że kontuzja Sneijdera to zasłona dymna...lecz uważam że akurat dość słaba jeśli nią naprawdę jest, wątpię by Barca nie rozważyłaby gry Sneijdera mimo zapewnień lekarzy o jego kontuzji i sądzę że będą meli jakiś plan w zanadrzu
0
a nie uwazacie ze po strzeleniu bramki na 3-1 zagrali tak zeby sie oszczedzac...przeciez w srode wazny mecz
0
nie wie ktos czemu nie dzialaja proxy na justinie ? :/
0
dla mnie to w tym meczu guardiola daje wiele szans...
ibrahimovicowi na pokazanie ze bez messiego tez potrafi strzelac
henrykowi na odblokowanie sie
keicie na powrot do formy przed najwazniejszym momentem w sezonie
0
wedziu10
widze ze myslimy podobnie co do Henry'ego
0
a tak juz do meczu
to mam nadzieje ze Henry pokaze co potrafi i w srode rowniez wybiegnie w 1 skladzie
licze na jego doswiadczenie w LM
0
Bykunn
a myslisz ze przez caly sezon bedzie gral messi...
brakuje w zasadzie tylko jego pedro i pique
alves zawieszony
iniesta z abidalem kontuzjowani
z takim skladem to barca powinna rozklepac xerez
a przypomniam ze w srode bardzo wazny mecz z interem...
0
nie wiem ktos czemu jak na rojadirecta otwieram mecz przez justin to zamiast samego ekranu z meczem otwiera sie cala stronu kanalu