RyBarca1
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
racja moze graja w miare lepiej niz z athletic...bo dominowali przez cale 45 min ale wynik jest slaby...brak dobrych okazji...raptem jedna po swietnym rajdzie jeffrena i beznadziejnej dobitce o ile sie nie myle pedro
0
mam nadzieje ze Alves,Messi,Ibra pojawia sie odrazu z rozpoczeciem drugiej polowy :) do zmiany moim zdaniem Bojan...zbyt samolubnie za duzo proboje strzelac z dystansu...a jesli mialbym wybierac miedzy pedro a jeffrenem to jestem za tym zeby zostal jeffren...pedro juz sie pokazal z athletic i wydaje mi sie ze do druzny juz wskoczyl a to jest szansa dla jeffrena bo rozgrywa dosc dobry mecz...czyli
Ibra in Bojan out
Messi in Pedro out
Alves in tutaj jest spora niewiadoma bo mozna troche po zmieniac w obronie
Jonathan dos Santos in Gudi out
Muniesa in Fontas out
Keita in Toure out(niech odpocznie) wydaje mi sie ze def pom to jego pozycja a nie tak jak zostal wystawiony dzisiaj
0
:/
0
asfaltx
real pokonal 5-0 dortmund ;p
0
h ttp://live.mcfc.co.uk/ - usuncie odstep ;p
sprobujcie tutaj mi osobiscie nie dziala...moze wam zadziala jest to oficjalna strona, tak mi sie wydaje :D ja mam slaby internet wiec moze dlatego...sprobujcie moze wam zadziala :) a jak nie ten to jeszcze jest :
http://iraqgoals.net/ch 3.html