0

tak

pewny na oficjalnej juz jest

0

Valdes,Puyol,Dmytro,Marquez,Maxwell,Toure,Keita,Xavi,Jeffren,Henry,Ibra

0

z tego co widze to sklad jest troche inny

0

Badzi69

skad wiesz ze taki sklad bedzie ?

na oficjalnej juz jest ?

0

Marco87

znaczek LFP ma troche białego koloru :P

;]

0

to jak bedzie wkoncu komentarz na canal+ czy nie ?

0

grin : 8

stifler111 : chodzilo ci chyba o cwiercfinal :D

0

eldokafan

większość twoich argumentów popieram ale do jednego nie mogę się zgodzić co do wygrania 3 ostatnich GD przez Barcelone...to bym zaliczył na + BARCELONIE gdyż widać ze drużyna Guardioli radzi sobie z Realem bardzo dobrze

0

witam!

chcialem sie zapytac czy zna ktos strone do informacji takich jak :

sredni wzrost druzyny

wiem ze bylo cos takiego na transfermarkt.de ale teraz ta strona zostal odnowiona i nie moge znalezc tej statystyki

0

chodzilo mi o MALAGE ;]

bylem ciekawe czy miejsce z ostatniego sezonu bylo ich najlepszym :D

0

dzieki challenger za szybka odpowiedz ;]

0

a tak poza tematem to mam pytanie

na jakim miejscu malaga byla w swojej historii najwyzej ?

0

nadachu

najpierw liczy sie dwumecz miedzy tymi druzynami dopiero pozniej bilans bramek a nastepnie bramki strzelone

0

warto tutaj powiedziec jedna rzecz...

kiedy na boisku byla para Pique-Milito bramki barca nie stracila

a przy wejsciu puyola i marqueza stracila barca 2 bramki...i to sa bledy zdecydowanie dwoch srodkowych obroncow bo dali sobie zagrac pilke za plecy

0

viiscaa

swietny historia...jakby pieknie bylo :D

0

ciesza wszystkie bramki w wczorajszym meczu strzelone przez wychowankow :)

0

ja tez ogladalem ;]

ale lubie ogladac bramki barcy :d

0

ja tez ogladalem ;]

ale lubie ogladac bramki barcy :d

0

sory nie zauwazylem podpisu :)

0

nie dzialaja linki do skrotu 2 polowy

0

h ttp://yourtv.com.pl/

tutaj bedzie barca po PL

0

h ttp://yourtv.com.pl/

tutaj bedzie mecz barcy po PL

0

a ja bym chcial zobaczyc dzisiaj Henryego na szpicy

bojana na lewym skrzydle a pedro moze wejsc z lawki bo to mu wychodzi bardzo dobrze :)

0

0

a no może ;d

0

"Wśród nich był także Thiago Alcantara, który w swoim debiucie strzelił bramkę."

A Thiago już przypadkiem nie występował w tym sezonie? ;]

0

to jest prawdziwy pilkarz...potrafi sie do tego przyznac, chwala mu za to inny zwalaliby na decyzje trenera,zlamanego paznokcia i tak dalej mozna by bylo wymieniac...od takiego zawodnika jak Henry oczekuje sie bramek...moze jego gra nie jest taka tragiczna ale bramek ma naprawde malo wiec dlatego ostatnio nie otrzymuje szansy a do tego dochodzi bardzo bramkostrzelny pedro

0

ale z tego co zauwazylem gra na pograniczu faulu...w hiszpani gwizdali by o wiele czesciej niz w anglii i przez to zarobil by pare zoltych kartek...

dla mnie nie potrzebny transfer

0

Eto wygra i tyle

0

licze ze Henry wejdzie w drugiej polowie...ale tez nie ma za kogo...

sadze ze jesli do 60 min wynik sie nei zmieni i gra pedro nie ulegnie zmianie to on zejdzie z boiska...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?