RyBarca1
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tak
pewny na oficjalnej juz jest
0
Valdes,Puyol,Dmytro,Marquez,Maxwell,Toure,Keita,Xavi,Jeffren,Henry,Ibra
0
z tego co widze to sklad jest troche inny
0
Badzi69
skad wiesz ze taki sklad bedzie ?
na oficjalnej juz jest ?
0
Marco87
znaczek LFP ma troche białego koloru :P
;]
0
to jak bedzie wkoncu komentarz na canal+ czy nie ?
0
grin : 8
stifler111 : chodzilo ci chyba o cwiercfinal :D
0
eldokafan
większość twoich argumentów popieram ale do jednego nie mogę się zgodzić co do wygrania 3 ostatnich GD przez Barcelone...to bym zaliczył na + BARCELONIE gdyż widać ze drużyna Guardioli radzi sobie z Realem bardzo dobrze
0
witam!
chcialem sie zapytac czy zna ktos strone do informacji takich jak :
sredni wzrost druzyny
wiem ze bylo cos takiego na transfermarkt.de ale teraz ta strona zostal odnowiona i nie moge znalezc tej statystyki
0
chodzilo mi o MALAGE ;]
bylem ciekawe czy miejsce z ostatniego sezonu bylo ich najlepszym :D
0
dzieki challenger za szybka odpowiedz ;]
0
a tak poza tematem to mam pytanie
na jakim miejscu malaga byla w swojej historii najwyzej ?
0
nadachu
najpierw liczy sie dwumecz miedzy tymi druzynami dopiero pozniej bilans bramek a nastepnie bramki strzelone
0
warto tutaj powiedziec jedna rzecz...
kiedy na boisku byla para Pique-Milito bramki barca nie stracila
a przy wejsciu puyola i marqueza stracila barca 2 bramki...i to sa bledy zdecydowanie dwoch srodkowych obroncow bo dali sobie zagrac pilke za plecy
0
viiscaa
swietny historia...jakby pieknie bylo :D
0
ciesza wszystkie bramki w wczorajszym meczu strzelone przez wychowankow :)
0
ja tez ogladalem ;]
ale lubie ogladac bramki barcy :d
0
ja tez ogladalem ;]
ale lubie ogladac bramki barcy :d
0
sory nie zauwazylem podpisu :)
0
nie dzialaja linki do skrotu 2 polowy
0
h ttp://yourtv.com.pl/
tutaj bedzie barca po PL
0
h ttp://yourtv.com.pl/
tutaj bedzie mecz barcy po PL
0
a ja bym chcial zobaczyc dzisiaj Henryego na szpicy
bojana na lewym skrzydle a pedro moze wejsc z lawki bo to mu wychodzi bardzo dobrze :)
0
http://yourtv.com.pl/viewpage.php?page_id=1 6
:)
0
a no może ;d
0
"Wśród nich był także Thiago Alcantara, który w swoim debiucie strzelił bramkę."
A Thiago już przypadkiem nie występował w tym sezonie? ;]
0
to jest prawdziwy pilkarz...potrafi sie do tego przyznac, chwala mu za to inny zwalaliby na decyzje trenera,zlamanego paznokcia i tak dalej mozna by bylo wymieniac...od takiego zawodnika jak Henry oczekuje sie bramek...moze jego gra nie jest taka tragiczna ale bramek ma naprawde malo wiec dlatego ostatnio nie otrzymuje szansy a do tego dochodzi bardzo bramkostrzelny pedro
0
ale z tego co zauwazylem gra na pograniczu faulu...w hiszpani gwizdali by o wiele czesciej niz w anglii i przez to zarobil by pare zoltych kartek...
dla mnie nie potrzebny transfer
0
Eto wygra i tyle
0
licze ze Henry wejdzie w drugiej polowie...ale tez nie ma za kogo...
sadze ze jesli do 60 min wynik sie nei zmieni i gra pedro nie ulegnie zmianie to on zejdzie z boiska...