0

mlodzi moga nabierac doswiedczenia w takich meczach jak np. 3-4 ostatnie kolejki sezonu patrz>sezon 08-09 xD

nie wiem czy dalmau poradzi sobie z takimi zawodnikami jak Aguero,Simao

ale my tu mozemy sobie tylko pisac...o wszystkim zadecyduje Pep a jak kto bedzie gral to zobaczymy w trakcie meczu

0

a wlasnie dla mnie keita musi zagrac na obronie bo to bedzie zbyt ciezki mecz zeby ryzykowac mlodziakiem

0

mi sie natomiast wydaje ze zagramy takim ustawieniem w obronie :

Maxwell - Milito - Keita - Puyol

0

kurde...

filefactory limit na 50 min mam ...

rapidshare to ciagle limity

a hotfile nie wiem dlaczego ale jak wlaczylem to mialem limit 22 min jeszcze mi 10 min zostalo...

0

Rami > mozna ;p

0

z malaga u siebie

0

a zapomnialem o Figo xD

0

The Sun: Pięciu graczy Barçy w jedenastce dekady

a nie czterech ?? :D

0

moglby mi ktos podac najlepsza 5 strzelcow BARCY w tym sezonie

bo jak wchodze w "mecze,gole,kartki" to tam sa statystyki z ligi tylko a ja bym chcial wszystkie puchary...lacznie z superpucharami itp

0

jeszcze przed chwila napisalem ze messi mnei irytuje a teraz strzelil bramke klata ;d;d

0

ale mnie messi irytuje dzisiaj

0

dzieki Looky za odpowiedz

wiedzialem wlasnei ze pod koniec sezonu i ze 6-0 ale nie pamietalem czy sezon 07/08 czy 06/07 ;p

0

Pod koniec sezonu 2007/08 sędziował także nasz pojedynek z Valencią, którą piłkarze Rijkaarda rozgromili wówczas 6:0.

to nei byl mecz z Atletico M ?

nie jestem pewny wiec wole zapytac ;]

0

Krycha1993

HENRY nie strzeli bo nie jest powolany na to spotkanie :P

0

0

lukajan podaj sklad :P

0

i 1-0

benzema ;/

0

hehe

mialem to napisac...ale kolejny post nic niewnoszacy do tematu byl nie potrzebny

jestem ciekaw jaki sklad wystawi dzisiaj pep...pewnie niedlugo sie ukarze w komentarzach a potem jako kolejny news na stronie ;]

0

narazie

Real Madryt 0-0 Tenerife

do przerwy...

widac ile kaka znaczy dla realu...ale w przerwie sie podobno rozgrzewa...i jak wejdzie sadze ze padna bramki

0

0-3 do przerwy... ;]

a ta nieuznana bramke by strzelil MESSI z glowy ;d

0

szkoda tego slupka ibry...gdyby to strzelil to juz napewno nikt nie bylby lepszy od niego w tym meczu :D ale i tak jeszcze ma szanse cos ustrzelic :D

0

az sie nie moge powstrzymac od pisania komentarzy xD

zagrac to henrique w 100 % zagra bo to juz sa oficjalne sklady przeczytalem na innej stronce info ze henrique nei zagra...widac byly to bledne informacje...

0

dobra juz ostatni post w tym temacie :D

do blaugranacule 19

chodzi mi tu o busquetsa...popelnil jeden blad w meczu z atletico a juz wszyscy go skreslaja...ja w meczu atletico u busquetsa nie zobaczylem nic zlego oprocz tego jednego bledu a takto gral ok...taki blad zdarza sie najlepszym...a przy wyniku 4-0 zawodnicy sie rozluznili... i to dlatego...jestem prawie pewien ze w tym meczu busqets zagra rownie dobrze co z atletico m nie liczac oczywiscie tego bledu...bo przypomne kto swietnie podal do ibrahimovicia przy 1 bramce :P

0

Don Corleone...

slyszalem ze Henrique nei zagra...bo jest opcja w wypozyczeniu ze nie moze grac przeciwko Barcelonie :P ale nie wiem czy to prawda :D

0

nie wiem czemu..ale dla mnie to juz keita powinien na lawke usiasc moze gra dobrze ale powinna byc rotacja...toure drugi mecz na lawce z rzedu...a keita gra od poczatku sezonu ciagle...tak nie powinno byc zwlaszcza ze ta pozycje mamy najlslabiej obsadzona i powinna byc tutaj czesta rotacja...

a jesli chodzi ogolnie o sklad to jestem zadowolony...myslalem ze messi z xavim odpoczna...wiec zapewne z malaga nie zagraja obaj...

VAMOS BLAUGRANA

0

wie ktos czemu nei dziala FCB video ?

0

0-2 bedzie :D

Henry i Messi ;]

0

IBRAHIMOVIC!!!

0

chelsea zabroniono rejestrowac zawodnikow przez najblizsze 2 okienka transferowe...czyli do nastepnego zimowego okienka nie moga nikogo kupic...napewno zloza odowaleni i sadze ze skroca im zawieszenie do 1 okienka i tak zapewne w zimie by nikogo nie kupili...teraz rozpatruja sprawe z man utd ktory kupil zawodnika z ligue 1 i mozliwe ze dostana ta same kare...

http://transfery.info/ news-full-11037.html

0

ja osobiscie wolalbym zeby transfery zaplanowane na ten sezon skonczyly sie w lecie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?