RyBarca1
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mlodzi moga nabierac doswiedczenia w takich meczach jak np. 3-4 ostatnie kolejki sezonu patrz>sezon 08-09 xD
nie wiem czy dalmau poradzi sobie z takimi zawodnikami jak Aguero,Simao
ale my tu mozemy sobie tylko pisac...o wszystkim zadecyduje Pep a jak kto bedzie gral to zobaczymy w trakcie meczu
0
a wlasnie dla mnie keita musi zagrac na obronie bo to bedzie zbyt ciezki mecz zeby ryzykowac mlodziakiem
0
mi sie natomiast wydaje ze zagramy takim ustawieniem w obronie :
Maxwell - Milito - Keita - Puyol
0
kurde...
filefactory limit na 50 min mam ...
rapidshare to ciagle limity
a hotfile nie wiem dlaczego ale jak wlaczylem to mialem limit 22 min jeszcze mi 10 min zostalo...
0
Rami > mozna ;p
0
z malaga u siebie
0
a zapomnialem o Figo xD
0
The Sun: Pięciu graczy Barçy w jedenastce dekady
a nie czterech ?? :D
0
moglby mi ktos podac najlepsza 5 strzelcow BARCY w tym sezonie
bo jak wchodze w "mecze,gole,kartki" to tam sa statystyki z ligi tylko a ja bym chcial wszystkie puchary...lacznie z superpucharami itp
0
jeszcze przed chwila napisalem ze messi mnei irytuje a teraz strzelil bramke klata ;d;d
0
ale mnie messi irytuje dzisiaj
0
dzieki Looky za odpowiedz
wiedzialem wlasnei ze pod koniec sezonu i ze 6-0 ale nie pamietalem czy sezon 07/08 czy 06/07 ;p
0
Pod koniec sezonu 2007/08 sędziował także nasz pojedynek z Valencią, którą piłkarze Rijkaarda rozgromili wówczas 6:0.
to nei byl mecz z Atletico M ?
nie jestem pewny wiec wole zapytac ;]
0
Krycha1993
HENRY nie strzeli bo nie jest powolany na to spotkanie :P
0
zlatan81
masz :D
http://www.rojadirecta.com/freedocast/5316427A31E92137109 A
usun spacje :P
0
lukajan podaj sklad :P
0
i 1-0
benzema ;/
0
hehe
mialem to napisac...ale kolejny post nic niewnoszacy do tematu byl nie potrzebny
jestem ciekaw jaki sklad wystawi dzisiaj pep...pewnie niedlugo sie ukarze w komentarzach a potem jako kolejny news na stronie ;]
0
narazie
Real Madryt 0-0 Tenerife
do przerwy...
widac ile kaka znaczy dla realu...ale w przerwie sie podobno rozgrzewa...i jak wejdzie sadze ze padna bramki
0
0-3 do przerwy... ;]
a ta nieuznana bramke by strzelil MESSI z glowy ;d
0
szkoda tego slupka ibry...gdyby to strzelil to juz napewno nikt nie bylby lepszy od niego w tym meczu :D ale i tak jeszcze ma szanse cos ustrzelic :D
0
az sie nie moge powstrzymac od pisania komentarzy xD
zagrac to henrique w 100 % zagra bo to juz sa oficjalne sklady przeczytalem na innej stronce info ze henrique nei zagra...widac byly to bledne informacje...
0
dobra juz ostatni post w tym temacie :D
do blaugranacule 19
chodzi mi tu o busquetsa...popelnil jeden blad w meczu z atletico a juz wszyscy go skreslaja...ja w meczu atletico u busquetsa nie zobaczylem nic zlego oprocz tego jednego bledu a takto gral ok...taki blad zdarza sie najlepszym...a przy wyniku 4-0 zawodnicy sie rozluznili... i to dlatego...jestem prawie pewien ze w tym meczu busqets zagra rownie dobrze co z atletico m nie liczac oczywiscie tego bledu...bo przypomne kto swietnie podal do ibrahimovicia przy 1 bramce :P
0
Don Corleone...
slyszalem ze Henrique nei zagra...bo jest opcja w wypozyczeniu ze nie moze grac przeciwko Barcelonie :P ale nie wiem czy to prawda :D
0
nie wiem czemu..ale dla mnie to juz keita powinien na lawke usiasc moze gra dobrze ale powinna byc rotacja...toure drugi mecz na lawce z rzedu...a keita gra od poczatku sezonu ciagle...tak nie powinno byc zwlaszcza ze ta pozycje mamy najlslabiej obsadzona i powinna byc tutaj czesta rotacja...
a jesli chodzi ogolnie o sklad to jestem zadowolony...myslalem ze messi z xavim odpoczna...wiec zapewne z malaga nie zagraja obaj...
VAMOS BLAUGRANA
0
wie ktos czemu nei dziala FCB video ?
0
0-2 bedzie :D
Henry i Messi ;]
0
IBRAHIMOVIC!!!
0
chelsea zabroniono rejestrowac zawodnikow przez najblizsze 2 okienka transferowe...czyli do nastepnego zimowego okienka nie moga nikogo kupic...napewno zloza odowaleni i sadze ze skroca im zawieszenie do 1 okienka i tak zapewne w zimie by nikogo nie kupili...teraz rozpatruja sprawe z man utd ktory kupil zawodnika z ligue 1 i mozliwe ze dostana ta same kare...
http://transfery.info/ news-full-11037.html
0
ja osobiscie wolalbym zeby transfery zaplanowane na ten sezon skonczyly sie w lecie...