RysiekBarca
Dołączył/a: maj 2013
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
On ma zakodowane: "Nie strzel, nie strzel, co powiedzą przyjaciele" Pusta bramka: "nie strzel"
2
Zawodnik meczu: zastanawiam się nad Bravo, a Iniestą.
A wy? Suarez?
1
Real powinien zrobić test ciążowy, bo Barcelona ich wyruchała
8
Obrona Realu powinna zrobić test ciążowy bo Barcelona ich wyruchała
13
Munir 2 sety w 5 min, Kwaśniewskiego goni w rankingu...
2
Munir 2 sety w 5 min, prawie Kwaśniewskiego dogonił...
0
Bo ta Manita śniłaby mu się do końca życia!
0
Mecz MEGA, ale jest mały niedosyt, 5 lepiej wygląda niż 4 ;)
1
Munir twoja wina... ty masz zakodowane "nie strzelić, nie strzelić"
0
sieroto zmień barwy
0
Ale trzeba przyznać, że bramka Barcy zaczarowana przez Bravo. Brawo!!!
0
Pique w bramke, a nie podajesz...
2
Cytuję z FB: "Obrona Realu powinna zrobic test ciazowy bo Barcelona ich wyruchala... HalaMadrid!"
1
CR7 wygwizdany przez swoich kibiców. Iniesta dostał brawa. Bezcenne.
Coś jak z Ronim kiedyś.
0
Messi to zaczął, wiec przestańcie narzekać, gra po kontuzji, dlatego nie zasuwa jak zawsze
2
Suarez bierze Real na 2 gryzy :)
0
ghaah ale wyklepali
0
Strzelcie jeszcze 2 bramki. Kolejnej okazji na upokorzenie Realu może nie być
0
Co to było... Ramos skorpion :)
0
ter Stegen ucz się :)
1
Teraz czekamy na sezon z "11-1"
1
Brakuje bramki dla Messiego i Pique :)
1
Brakuje bramki Messiego i Pique :)
0
"Barka bez mesziego nic nie wygra"
Nigdy nie było okazji, żeby to sprawdzić. Neymar i Suarez robią swoje!!!
0
Nawet zmiana trenera nie pomoże. Gra Realu to wina mentalności piłkarzy. Tam grają same "gwiazdeczki", które myślą, że będąc gwiazdami wartymi miliony nie muszą się starać by grać dobrze. Patrzcie BBC...
1
Szkoda ostatniej akcji, ajj ładnie było
0
Nawet zmiana trenera nie pomoże. Gra Realu to wina mentalonści piłkarzy. Tam grają same "gwiazdeczki", które myślą, że będąc gwiazdami wartymi miliony nie muszą się starać by grać dobrze. Patrzcie BBC...
2
Prosiłem o taki luźny chat od 8 miesięcy.
Podoba się :)
0
hohoh ;D
Brać kasę i nie narzekać , podobno Mou też go chce.
Na rezerwę Munir i ktoś jeszcze. Dadzą radę.
2
Ani Messi, ani Neymar nie powinni być kapitanami. Nie nadają się. Idiota się nie zgodzi...
Mashe i Silva prędzej.