RysiekBarca
Dołączył/a: maj 2013
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ile dokładnie bramek we wszystkich rozgrywach ma trio MSN?
0
Wiem, że Kryśka nie dorasta Messiemu do pięt, ale ogółem pisałem za co jest ZP.
0
Złota Piłka to osiągnięcia indywidualne. Kiedy Wy to wreszcie pojmiecie? Równie dobrze Cr7 może ją zdobyć wygrywając... nic.
2
A nie slyszales ze Lucho chca?
Bo trener sie zmieni wraz z zarzadem...
Brytyjski "Onet"
7
Kibice Realu szykują zakupy stulecia:
Verratti, Hazard, Alaba, Aleix, Vidal, Leno, Vietto, Pogba
No nieźle...
4
Nie chciałem wstawiać postów z fioletowej, ale...
"2015.05.13, godz. 22:08, Kargul
Kuuuuurdeee, dawać karnego bo inaczej odpadniemy :/"
Jakby innego sposobu nie było...
0
Pisałem przed losowaniem 1/2, że wszystko ustawili, bo Juve dostało najsłabszego z możliwych przeciwników.
Miałem rację? Miałem!
3
"Berlin coraz bliżej; 1:0 do przerwy"
Nadal wierzą chłopaki :)
1
http://sport.wp.pl/kat,1744,title,Guardiola-zgodzil-sie-na-prace-w-Manchesterze-City,wid,17524881,wiadomosc.html?ticaid=114d5d
Najpierw Lucho teraz Guardiola, ładnie tam mają^^
Może obydwu wezmą? :)
21
Losowanie ustawiane było. Juve dostało najsłabszego przeciwnika...
1
No no
W tym miesiącu ważne mecze Barcy w LM i LaLiga. Premiera Gry o Tron i paru filmów.
Weź się tu ucz ;d
0
Takich ludzi sie szanuje :)
0
Stoperzy dziś rewelacyjnie po za ta bramką, ale to bardziej wina lini pomocy.
Przyznam nie wierzylem w nich, jak serce bije ;D
1
Takiego przebiegu meczu sie nie spodziewalem. Tak jak pisalem przepraszam, ze nie dawalem im szans. Suarez robi swoje, widac glody ostatnio.
1
W takich meczach to zawalu mozna dostac...
Barca strzela bramke, Real naciska i remisuje, Real gra co raz lepiej kolejne zmarnowane sety. Gwizdek...
Barca nadal przecietnie, Real naciska, ale to Barca strzela. Teraz Barca naciska kolejne sety zmarnowane. Real nie wyroznia sie, po za przeblyskami.
Z 3 zawaly mialem. Jaki stres!
0
Neymar 84 minuty za pozno
1
Suarez uwielbiam Cie, co za mózg ma, Neymar ucz sie :)
0
Ale przyznaj, ze w ostatim czasie za duzo setek nie wykorzystal/
0
Dobra, widac poprawe gry Barcy, tylko gorzej ze skutecznoscia. Jeszcze 10 minut, do poprawy.
Dawac!
0
O 16 godzine mam klasc sie spac?
0
Boli, ze slabo gra?
0
Neymar kiedy? Dawac Pedrito to zobaczycie, ze przy pierwszej okazji wpakuje bramke.
0
I gdzie moi hejterzy jak jezdzilem po Neymarze, ze on tylko setki potrafi pitolic...
0
Neymar zejdz z bosika dla dobra calego swiata.............
1
Remis bedzie sprawiedliwy choc ludze sie na zwyciestwo. Szalony ja.
0
Messi spoznil sie na pociag miedzygalaktyczny.
0
Kiedy Neya zmienia? Samolub jeden...
0
Napisalem, ze pamietam?
Widze dalsza dyskusja nie ma sensu...
Widzialem sporo meczow z lat 60 70 90
0
Uwierz byly...
np lata 70
2
Chetnie cofnalbym sie w czasie gdzie pilka nozna to prawdziwy sport, a nie aktorstwo z nurkowaniem.