0

Jak przestanie palić to nic do niego nie będę miał ;d

0

You made my day Bro :)

0

Za Kroosa i Jamesa, nie widzisz?
Fota powala, aż mi się nie chce wierzyć, że oni takie słabe statystyki mieli w poprzednim sezonie.

0

Tylko Mashe, Inieście życzę, żeby znów nas czarował jak za dawnych lat! Messi to nie kapitan :)

0

W sumie też prawda :)

0

Guardioli się udało :) Tylko nie było tyle nowości.

0

O młodych się nie boję, ale taki Xavi stracił już swój blask, Iniesta ma problem z wróceniem do swojej najlepszej formy, Rakitic mi się podoba, ale zanim młodzi będą filarami to minie 2-3 sezony.

1

Nie wiem dlaczego, ale wydaje mi się, że "ta" drużyna Lucho osiągnie coś dopiero za rok.

0

Wiem o tym i dlatego mnie to martwi...
Cale lata mieliśmy najlepszy środek, a teraz?

2

Szczerze? Tak na prawdę teraz potrzebujemy 3 transferów, jeszcze 1 pomocnika, stopera i kogoś za Alvesa np. Cuadrado...

0

O dobrze wiedzieć :) Przystańmy przy 20 numerze :)

0

Z numerem 31 może grać, gdzie mu do 5 :)

0

Marzę jeszcze o Rojo i Cuadrado, ale Zubi...

0

Stoper stoperami, ale powie mi ktoś o co chodzi z Mashe? Podobno chce uciec do Włoch? ;c

0

Było minęło, teraz czas na Cuadrado i 2 stopera. Choć zapewne 2 stopera już nie będzie, dobrze, że mamy palacza z dobrą kondycją :)

3

"Oficjalnie: Barcelona została wych*jana o 15mln przez klub z Valencii."
Taki tytuł pasuje :)

0

Oficjalnie Rudy u nas! Za 10 mln tereaz, drugie tyle na raty, razem 20mln. Brawo Zubi!

0

Ja sam uważam, że ta kwota to za mała jak na Florka, tylko kiedy opublikują ceny? Może wcale ;D

2

Off top
James w Realu za 70mln + zmienne. Zarabia 5mln rocznie :)

0

Podobno Hummles już w ManU ;C

0

aha...

0

Z pewnością :)

2

Widać, że nie pamiętasz jego czasów świetności.
Ja też mam nadzieję, że Pedrito kiedyś wróci :)

0

Oficjalna strona Realu potwierdziła jednak po minucie usunęli post :)
Najbardziej szkoda Di Marii :D

0

Off top
James w Realu. Już pewno. :) Di Maria out. Szkoda, że skład osłabiają.

0

To plota...
Barcelona interesowała się nim już przed mundialem, jednak coś ucichło.

0

Przecież podobno Mou się za niego zabrał.

0

Podobno to cule, miał do nas przyjść, a tu taki błąd :)

0

Ja nie wiem co oni w nim widzą pogra 2-3 lata i koniec. Za tą samą kwotę można kupić o wiele młodszego Rojo, czy Blinda. Jednak jeśli Lucho widzi go w swoim projekcie niech przychodzi, chyba, że to zarząd ściąga go na "pałę."

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?