RysiekBarca
Dołączył/a: maj 2013
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak przestanie palić to nic do niego nie będę miał ;d
0
You made my day Bro :)
0
Za Kroosa i Jamesa, nie widzisz?
Fota powala, aż mi się nie chce wierzyć, że oni takie słabe statystyki mieli w poprzednim sezonie.
0
Tylko Mashe, Inieście życzę, żeby znów nas czarował jak za dawnych lat! Messi to nie kapitan :)
0
W sumie też prawda :)
0
Guardioli się udało :) Tylko nie było tyle nowości.
0
O młodych się nie boję, ale taki Xavi stracił już swój blask, Iniesta ma problem z wróceniem do swojej najlepszej formy, Rakitic mi się podoba, ale zanim młodzi będą filarami to minie 2-3 sezony.
1
Nie wiem dlaczego, ale wydaje mi się, że "ta" drużyna Lucho osiągnie coś dopiero za rok.
0
Wiem o tym i dlatego mnie to martwi...
Cale lata mieliśmy najlepszy środek, a teraz?
2
Szczerze? Tak na prawdę teraz potrzebujemy 3 transferów, jeszcze 1 pomocnika, stopera i kogoś za Alvesa np. Cuadrado...
0
O dobrze wiedzieć :) Przystańmy przy 20 numerze :)
0
Z numerem 31 może grać, gdzie mu do 5 :)
0
Marzę jeszcze o Rojo i Cuadrado, ale Zubi...
0
Stoper stoperami, ale powie mi ktoś o co chodzi z Mashe? Podobno chce uciec do Włoch? ;c
0
Było minęło, teraz czas na Cuadrado i 2 stopera. Choć zapewne 2 stopera już nie będzie, dobrze, że mamy palacza z dobrą kondycją :)
3
"Oficjalnie: Barcelona została wych*jana o 15mln przez klub z Valencii."
Taki tytuł pasuje :)
0
Oficjalnie Rudy u nas! Za 10 mln tereaz, drugie tyle na raty, razem 20mln. Brawo Zubi!
0
Ja sam uważam, że ta kwota to za mała jak na Florka, tylko kiedy opublikują ceny? Może wcale ;D
2
Off top
James w Realu za 70mln + zmienne. Zarabia 5mln rocznie :)
0
Podobno Hummles już w ManU ;C
0
aha...
0
Z pewnością :)
2
Widać, że nie pamiętasz jego czasów świetności.
Ja też mam nadzieję, że Pedrito kiedyś wróci :)
0
Oficjalna strona Realu potwierdziła jednak po minucie usunęli post :)
Najbardziej szkoda Di Marii :D
0
Off top
James w Realu. Już pewno. :) Di Maria out. Szkoda, że skład osłabiają.
0
To plota...
Barcelona interesowała się nim już przed mundialem, jednak coś ucichło.
0
Przecież podobno Mou się za niego zabrał.
0
Podobno to cule, miał do nas przyjść, a tu taki błąd :)
0
Ja nie wiem co oni w nim widzą pogra 2-3 lata i koniec. Za tą samą kwotę można kupić o wiele młodszego Rojo, czy Blinda. Jednak jeśli Lucho widzi go w swoim projekcie niech przychodzi, chyba, że to zarząd ściąga go na "pałę."
0
Messi robi transfery i on podobno chce Rojo. :)
http://ekstraklasa.net/marcos-rojo-laczony-z-barcelona,artykul.html?material_id=53a2f56bbb9d3a2d53dd556c#zamknij