RysiekBarca
Dołączył/a: maj 2013
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie upadniemy tak nisko jak Ci z rm.pl
U nich w każdym artykule jest mowa o "Farselonie", "Sressim", przekrętach i o naszej kochanej stronie.
W ogóle jak można porównywać naszych redaktorów z tamtejszymi :)
Pozdrawiam.
2
Według mnie Mashe powinien być główną postacią naszej defensywy, powinien grać w pierwszej 11 i ogarniać tyły tak jak w Argentynie.
0
Oby... :)
0
Masherano ma grać na pozycji Busiego!! Inaczej tego nie widzę w tym sezonie :)
0
Jak ja się cieszę, że witają u nas "normalni" kibice Realu, a nie jakieś gimbusy, które tylko hejtować potrafią. Chwała Wam za to. Pozdrawiamy :)
0
Dzięki Ci Zubi...
0
Dobry pomysł :)
https://fcbarcacom.uservoice.com/forums/239347-beta-fcbarca-com/suggestions/6081531-zak%C5%82adka-chat
0
https://fcbarcacom.uservoice.com/forums/239347-beta-fcbarca-com/suggestions/6081531-zak%C5%82adka-chat
5
Sprawdźcie sobie rm.pl
Tsunami gimbusów...
1
Costa - jakiś drugi przekręt z rokiem urodzenia? :)
To samo było z Falcao :)
0
Nie chcę spamić. Oddajcie swoje głosy na bardzo dobry pomysł.
https://fcbarcacom.uservoice.com/forums/239347-beta-fcbarca-com/suggestions/6081531-zak%C5%82adka-chat
0
https://fcbarcacom.uservoice.com/forums/239347-beta-fcbarca-com/suggestions/6081531-zak%C5%82adka-chat
0
Proszę głosować :)
0
DLATEGO POWINIEN BYĆ CZAT :)
POLECAM PRZECZYTAĆ
https://fcbarcacom.uservoice.com/forums/239347-beta-fcbarca-com/suggestions/6081531-zak%C5%82adka-chat
0
Niech walczą o Vidala i Godina :)
0
Kroos labo Vidal. Bez tego jesteśmy w ...
Może Rodrigueza? ;)
0
Za Marquinosa + kasa :)
0
To teraz pozbędziemy się Pedro. Suarez przyjdzie. Sanchez zostanie. Zaoszczędzimy sporo kasy. Czego chcieć więcej?
0
Teraz powinien być tańszy. Nadal go chcę, ale nie kosztem Sancheza :)
0
Właśnie to czytałem na "fioletowej". Mają nayebane w główkach :)
0
Tello, Pedro, Song, obojętnie kto, tylko nie Alexis... :)
0
Chyba już zmienił zdanie :)
0
Racja. Nie to co teraz...
1
Godin... :)
0
20mln + Pedro wystarczająca kwota i niech nie wybrzydzają, on tam ławę grzeje...
16
Dać Pedro i Tello + kwota i nasz. Tylko nie Alexisa. :)
1
Idź gdzie chcesz ;d
1
Potwierdzone info, że Xavi odchodzi już teraz?
0
No i to rozumiem :)
0
Podziel się swoją opinią...