0

Nie upadniemy tak nisko jak Ci z rm.pl
U nich w każdym artykule jest mowa o "Farselonie", "Sressim", przekrętach i o naszej kochanej stronie.
W ogóle jak można porównywać naszych redaktorów z tamtejszymi :)
Pozdrawiam.

2

Według mnie Mashe powinien być główną postacią naszej defensywy, powinien grać w pierwszej 11 i ogarniać tyły tak jak w Argentynie.

0

Oby... :)

0

Masherano ma grać na pozycji Busiego!! Inaczej tego nie widzę w tym sezonie :)

0

Jak ja się cieszę, że witają u nas "normalni" kibice Realu, a nie jakieś gimbusy, które tylko hejtować potrafią. Chwała Wam za to. Pozdrawiamy :)

0

Dzięki Ci Zubi...

5

Sprawdźcie sobie rm.pl
Tsunami gimbusów...

1

Costa - jakiś drugi przekręt z rokiem urodzenia? :)
To samo było z Falcao :)

0

Nie chcę spamić. Oddajcie swoje głosy na bardzo dobry pomysł.
https://fcbarcacom.uservoice.com/forums/239347-beta-fcbarca-com/suggestions/6081531-zak%C5%82adka-chat

0

Proszę głosować :)

0

0

Niech walczą o Vidala i Godina :)

0

Kroos labo Vidal. Bez tego jesteśmy w ...
Może Rodrigueza? ;)

0

Za Marquinosa + kasa :)

0

To teraz pozbędziemy się Pedro. Suarez przyjdzie. Sanchez zostanie. Zaoszczędzimy sporo kasy. Czego chcieć więcej?

0

Teraz powinien być tańszy. Nadal go chcę, ale nie kosztem Sancheza :)

0

Właśnie to czytałem na "fioletowej". Mają nayebane w główkach :)

0

Tello, Pedro, Song, obojętnie kto, tylko nie Alexis... :)

0

Chyba już zmienił zdanie :)

0

Racja. Nie to co teraz...

1

Godin... :)

0

20mln + Pedro wystarczająca kwota i niech nie wybrzydzają, on tam ławę grzeje...

16

Dać Pedro i Tello + kwota i nasz. Tylko nie Alexisa. :)

1

Idź gdzie chcesz ;d

1

Potwierdzone info, że Xavi odchodzi już teraz?

0

No i to rozumiem :)

0

Podziel się swoją opinią...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?