RysiekBarca
Dołączył/a: maj 2013
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po co się unosić? "Za tą samą kwotę" czyli chodzi o transfer, a nie powrót z wypożyczenia. Myśl... Teraz sprawdź wiek graczy kupionych przez Real. Średnia wynosi 22-23 lata? U nas z 4 lata więcej - jest różnica. Oni kupują przyszłościowych graczy. Wcale nie napisałem, że nie podobają mi się transfery, każdy był genialny i trafiony.
0
Już miesiąc temu były ploty, że Liverpool ściga się z nami o Rojo. Coś o 12mln się mówiło (przed mundialem). Sam Rojo mówił, że chciałby zagrać w Barcelonie razem z Messim.
3
Madryt odmładza skład, a my sprowadzamy dziadków za tą samą kwotę. Good Job!:v
0
http://bliner-planet.info/stream4.html
2
Ale spinacze z Was...
Kto mu zabroni się tu udzielać? Jak woli tu przebywać niż tam jego sprawa. Co takiego napisał, że najeżdżasz tak na niego?
0
Real od lat, prawie co rok wydaje fortunę na transfery. Barca kupi 2 zawodników drogo i już sensacja.
Przecież wiadomo było, że la Masia się skończy, ale nie na stałe. Za parę lat znów "to coś" eksploduje i będziemy się cieszyć nowymi, młodymi zawodnikami pokroju Iniesta, Xavi, Messi, Puyol itd. Wystarczy spojrzeć na Barce B i inne kategorie, jest wiele brylantów, tylko trzeba je oszlifować.
1
I to co pisałem parę godzin temu :)
Blind to byłaby dobra opcja.
0
Nie wiem jakby to ująć...
W takiej Hiszpanii, czy Niemczech mnóstwo kasy idzie na "szkolnictwo" młodych piłkarzy, wystarczy spojrzeć na ich kategorie wiekowe... każdy rocznik inna kategoria i tak grają parę lat. U nas nie mają kasy. W takiej Polsce są Juniorzy Młodsi / Starsi, podobnie z Seniorami. Zakładam, że podobnie jest w Brazylii, gdzie wiadomo, że to biedny kraj i tam grają dla przyjemności, chyba, że ktoś się wybije z "ulicy" jak Roni.
U nich ta gra to przyjemność i radość z życia - to sport narodowy. W Europie to niestety sam zawód...
Stąd ta różnica.
0
Marzyłbym o takim scenariuszu :)
0
Masz rację. Gdzie w ogóle go postawią, skoro tyle tam gwiazd? Będzie się długo aklimatyzował i jego forma spadnie co jest nieuniknione. Lepiej poczekać sezon i sprawdzić jak się spisuje w pucharach europejskich.
0
Ja zawsze byłem o niego zazdrosny, pozbywać się takiej perełki to głupota. Myślałem, że z Benfiki przejdzie do nas, ale nawet o niego nie zapytali. Szkoda, nawet teraz bym go chciał :)
0
Jeszcze na innej stronie było więcej, szukam jej właśnie :)
2
http://viscaelbarca.pl/news/show/blind-na-wakacjach-w-barcelonie
1
Swoją droga podobno Blind jest na wakacjach w Barcelonie i sam potwierdził, że trwają rozmowy z Barca. Podobno już wszystko dogadane i ma podpisać kontrakt w poniedziałek.
0
Zrobił się niezły łańcuszek.
Real chce Jamesa, żeby pozyskać kasę chcą sprzedać Di Marie PSG, ale ono musi kogoś sprzedać, żeby kupić (te nowe zasady). Może u nas wylądowałby wtedy Marquinhos?
2
Na rm.pl za takie coś bana mógłbyś dostać. Takie coś znalazłem:
http://demotywatory.pl/4367446/realmadridpl-Jedyna-strona-gdzie
3
Vertonghen i Rojo dawać! :)
0
Tak! Brać go i Hummlesa :)
1
Trzeba przyznać, że Albicelestes mają najlepszych kibiców na świecie :)
Uwielbiam tą przyśpiewkę: "Brasil, decime qué se siente tener en casa a tu papá."
Wpada w ucho :)
1
ZP nie jest za strzelanie goli geniuszu, za co miałby dostać ją Robben? Za kładzenie się? Za co James? Za 6 goli, które strzelał ogórkom? Neuer za co? Bronienie to jego praca, ale bez przesady. Nad Mullerem bym się zastanowił. Ale wy macie głupie gadanie...
0
7 z Niemcami i 3 z Holandią, razem 10. Zrobili to dla Neymara, bo tęsknią za nim :)
Tak ogólnie słabo było, myślałem, że z Silvą więcej ugraja.
0
Przestań głupio pisać... dyskryminujecie go za kolor włosów... widziałeś jak gra?
0
Jeśli się nie mylę to oni: Di Maria, Hummels, Kroos, Lahm, Mascherano, Messi, Muller, Neymar, Robben, James
4
Marca i rm.pl krzyczy: "Neymar za ponad 110mln!"
Ciekawe :)
1
Ty tak serio, czy udajesz?
Nie widzisz tam znaku " i podpisu?
To jest komentarz Normana Mapeza inaczej zwanego "kielbol", który jest odpowiedzialny za prowadzenie relacji Live na ich stronie. Nie chciałbym czytać jego wypocin po tym jak widziałem jego komentarze w stronę kibiców Realu i nas.
Jeszcze raz - czytaj ze zrozumieniem!
1
To by się nie sprawdziło.
0
Mascherano powinien grać defensywnego... jak dla mnie Busi ten sezon, a szczególnie w rep. Hiszpanii nie może zaliczyć do udanego.
2
Standard na rm:
"Raczej mówiłem, żebyś sobie wyciągnął kij z dupy, a nie wsadził patyk, ale nieważne, jeśli lubisz to ok, nie moja sprawa... hehe.
O co te halo? Przecież zniżyłem się chwilowo do poziomu wielu z was. Przecież niestety taki poziom to tu norma od dawna. Ja hańbię tą stronę? No błagam! Ja tu udzielam się raz na rok, od święta. I zazwyczaj robię sobie jaja. Nie ja robię tu syf, to nie ja sprowadziłem poziom komentarzy do poziomu rynsztoka! To nie ja błaźnie się niemal w każdej wypowiedzi. No, chyba że celowo :) Więc luzik dzieciaczki. Najpierw patrzcie w swoje koryto, dopiero później pouczajcie innych. A tak w ogóle, to przecież są wakacje. Nie macie nic innego do roboty?"
Norman Mapeza – Kielbol
2
Najlepszy napad w historii? Oby tak było.
0
Odkąd był u nas Alexis i Cesc nie wygraliśmy LM. Czyżby to ten sezon? :)