Sęp
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Facebook
Cienki Real z palcem sam gdzie wiesz na ludzie pokonał Barcę w jakichkolwiek rozgrywkach w tym sezonie.
0
Haha, a po podpisaniu kontraktu znowu będzie siedział co mecz.
0
Tak to jest jak nawet Alexis czy Villa boją się zaryzykować i strzelić, bo naraziliby się na gniewny wzrok Króla Futbolu Katalońskiego.
0
xavi890:
Dobrze powiedziane "zmutowana" wersja :)
0
xavi890
Już zdobyliśmy, Superpuchar, z Tito na ławce :) Widzę że interpunkcji jeszcze w szkole nie nauczyli.
0
Avada Kedavra
I widzę w twojej wypowiedzi sprzeczność:
Messi sam nie może wygrywać w reprezentacji Argentyny, to fakt.
Dlaczego zatem nazywasz Lewego drewnem? Czy to nie jest aktualny lider klasyfikacji strzelców w Bundeslidze? To chyba o czymś świadczy? Nie strzela tylko z metra, potrafi przeprowadzić fenomenalną akcję jak w meczu z Freiburgiem. A może chodzi Ci o reprezentacje? W takim razie meczów nie można wygrywać samemu. Sam to powiedziałeś.
0
Avada Kedavra:
Nie kłam, Messi w tym sezonie strzelił z wolnych tyle samo bramek co CR, w zeszłym sezonie mniej. Pokaż mi efektowne bramki Messiego z główki. Nie baw się w obrońcę Messiego. Każdy widzi że to jest fenomenalny zawodnik, jednak nie każdy potrafi się z tym pogodzić, że nie ma wszystkiego perfekcyjnego.
Messi strzela gole z rzutów wolnych, jednak jak na taki fenomen mógłby robić to częściej. Natomiast co do główek, to już sam się ośmieszyłeś.
0
xavi890:
Messi był potrzebny w meczu z Realem, ale bawił się w chowanego na boisku. Pomyliły mu się gry. Wielkie brawa, że w końcu postanowił się obudzić w meczu z Milanem.
0
Panko92
Jak może być do twarzy z opaską. Zastanówcie się co piszecie, to nie wybieg mody. Ja myślę, że już nikt nie będzie takim kapitanem jak Puyol.
0
xavi890
Hahaha, gościu ośmieszasz się. Nie potrafisz przyznać się do porażki, wielkiej sportowej porażki. Nikt w Kataloni i Madrycie nie powie Ci, że mecze z Barcą/Realem są nie ważne. Tacy kibice to tylko w Polsce, na odległość!
0
A ciekawe co byście pisali po tym jakby Niang strzelił bramkę.
Przeciętniaków od Wybitnych odróżnia to, że Ci drudzy potrafią być skupieni przez 100% czasu kiedy tego potrzeba.
0
Może Mascherano za kilka miesięcy będzie występował w trykocie AC Milanu? Przeciętny grajek.
0
W końcu Barcelona nie kopała piłki 50 m od bramki tylko zaryzykowali. Ciekawe czy to tylko jednodniowy zryw.
0
Ciekawe czy Messi udźwignie ciężar presji. Wszystko zależy od niego. Ostatnio z wielkimi drużynami jest mały.