Sęp
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale jesteście zakłamani - zagraniczne media podają wprost - Neymar przechodząc do Barcelony zachował 100% praw do swojego wizerunku, więc 100% pieniędzy z jego reklam będzie sam zgarniał. Gdyby poszedł do Madrytu, to dostawałby 50%. Więc wciskanie kitu z tym, że wybrał projekt sportowy zamiast ekonomicznego jest co najmniej śmieszne, ale wpisuje się w linię zakłamania jaki przekazuje ten klub.
I oczywiście zbanujcie mnie za to, i dalej żyjcie w nieświadomości. Już pojawiają się w prasie informacje, że grupa do której należało 40% Neymara zamierza pozwać Barcelonę, a dziennikarze w Brazylii informują, że Barcelona wydała na transfer 74 miliony euro!
0
Buahahah, siódemka bardziej odpowiednia dla napastnika niż jedenastka?? Kto to wymyślił, ty?
0
Rozumiem, że życzenia powrotu do zdrowia dla Tito, czy gratulacje dla Barcelony po zdobyciu Mistrzowskiego tytułu były niewygodne dla kibiców Barcelony?
0
To nie jest jakaś pacynka, żeby miał się wypowiadać tylko w takim tonie jaki jest wygodny dla kibiców Barcelony.
0
Tak jest! Tak jest! Tak jest!
0
Podzielcie się punktami z Espanyolem.
0
Czy jesteś właścicielem strony, że tak się tu rządzisz?
0
O ile ja się orientuję, to puszczają Barcelonę na Canal + Sport, Real na Canal + Family. Ponadto, jeśli puszczają Real, to tylko z tego względu, że Sociedad walczy o Ligę Mistrzów z...Valencią. Te spotkania są o paradoksalnie są o wiele ciekawsze niż Derby Barcelony, które wygra Barca.
0
Będzie się działo w przyszłym sezonie.
0
Komlepksy, kompleksy...
0
Ja bym wybrał zdecydowanie bardziej utytułowany klub - Real Madryt.
0
Roura ty nie jesteś odpowiednią osobą na jakiekolwiek stanowisko w FC Barcelonie :))
0
Haha, wiem, ale zawsze zazdrościłem osobom które dostawały tutaj około 30 minusów i stąd taki komentarz w stylu miki-messiego :)
0
Może już zagra Neymar :)
0
Gdzie Lewandowski wkręcił Varane'a? Bo mi się wydaje że nigdzie?? Co za bzdury, takie może wymyślić tylko kilku kibiców z klapkami na oczach. Pepe to nie Varane!
Pilnujcie lepiej swojej perełki na środku obrony: Adriano albo Bartry! Buahahaa
0
Pokaż potwierdzenie przedłużenia kontraktu albo zamilcz i nie pisz kłamstw. Poza tym, przedłużenie kontraktu nie jest równoważne z pozostaniem w klubie, może chodzić o zwiększenie zarobku na piłkarzu.
0
Czyli rozumiem, że jeśli chce przejść do Realu to znaczy, że chce pieniędzy? Nigdzie w wywiadach Neymar nie mówił, że chce koniecznie do Barcelony. O Messim wypowiadał się bardzo dużo, ale dlatego że, jak sam niedawno podkreślił nikt go nie pytał o Cristiano. To że wybierze Real to będzie równie dobra decyzja jak pójście do Barcelony. Dodatkowo myślę, że Real jest głodniejszy sukcesów, bo w ostatnich latach nie wygrywali tyle ile chcieli. A wy macie przeciętnego trenera, no i zespół, który jest raczej na równi pochyłej.
0
A ty jesteś jakiś marketingowiec? Skąd to możesz wiedziec? Ja oglądałem wiele meczy Neymara i nie radził sobie z Barcą, Włochami itd. W lidze brazylijskiej wymiatali wcześniej Oscar, Lucas, wcale nie byli gorsi od Neymara. Kim są w Europie? Po prostu dobrymi zawodnikami, nic więcej. Dlatego wolimy Bale.
0
Wystarczy, że prawie milion osób kupi koszulkę Neymara, Niemożliwe? :D
0
To jest chyba komentarz roku! O chłopie ale masz klapki na oczach Ronaldo = Alexis !! Ale jaja!!
0
Brednie. Mamy lepszych w drużynie a Thiago to tylko zmiennik w zespole, który Real regularnie ogrywał w tym sezonie.
0
Co za bzdury, Real nie chce Thiago, jest za słaby. Ponadto, Real prowadzi zaawansowane negocjacje w sprawie Isco, potwierdził to z resztą sam zawodnik.
0
Dla mnie to dobra wiadomość, ale nie wiem jak dla kibiców Barcelony.
0
Mi też się wydaje, że Lewandowski nie pasuje do stylu gry Barcelony.
0
Myślę, że w tym roku jeśli Bayern wygra puchar i Ligę Mistrzów to Złotą Piłkę powinien dostać Ribery. Jest baaardzo wartościowym zawodnikiem. Umiejętności ma na poziomie piłkarskiego szczytu, a za to co robił w tym sezonie należy mu się jednoznacznie.
0
Cristiano Ronaldo 12 bramek a grał w grupie śmierci, do tego Manchester, Galata, i znowu BVB. A Messi? W samej grupie już powinien mieć przynajmniej 10 bramek. Opanujcie się, to nie był wielki sezon Leo.
0
Jasne, Z Realu Madryt = najgorsi. Porównaj sobie gole Higuaina w reprezentacji do goli Messiego:
19/32 do 77/32. Statystyki jasno przemawiają za Higuainem. I nie pieprz mi że Messi musi rozgrywać piłkę, bo bardzo dużo marnuje setek w reprezentacji po wybornych piłkach od pomocników czy napastników.
0
Thiago lepszy od Gotze? Chyba jakieś jaja sobie robisz.
0
Moim zdaniem Rossel to kompletny nieudacznik. Ciekawe co o nim sądzą hiszpańscy cules, albo chociaż ludzie, którzy są bliżej tego klubu niż my.
0
Na łatwiznę to poszedł Guardiola, a Mourinho pójdzie do Chelsea, która zajęła 3 miejsce w lidze, wyraźnie odstając od Manchesteru United.