0

Wcześniej zapytałem kto jest drugi na liście płac skoro nie Iniesta i nie Messi - zamiast Messiego (wiadomo, pierwszy) miałem napisać że nie Neymar (tak wynika z wywiadu) :) Więc kto może być trzeci?

0

Kto jest obecnie drugi pod względem płac skoro nie Iniesta i nie Messi? Xavi?

0

Di Maria. Amen

0

Neymar czy Naymar? Z tekstu wynika, że oba.

0

Taa, drożyną w szczególności.

0

Błaźnisz się jeszcze bardziej. Co za sezonowcy, żal patrzeć :D Bartra jeden mecz w miarę ok, i uważają go za lepszego od Varane. Śmieszne!

0

Uhuhuhu, Varane mecze z Barcą x3, mecze z Manchesterem x2, Galatą, Borussią, Bartra mecze z Almerią i Celtikiem. Buahahahaha

0

Real za to szalał i coś się zmieniło?

0

Hahaha, nie pomyślałem o tym :)

0

Dokładnie, nic dodać. Messi oszukał Hiszpanów, więc akcja "wybielanie" ruszyła. Śmieszne to.

0

Myślę, że mogłoby zostać te -2. A poza tym, jeszcze jest drugi zespół z Madrytu, więc nie wiem po co liczyć tę stratę do Realu?

0

A to nie ty pisałeś przed chwilą o braku pretensji do graczy z Madrytu?? Jakieś rozdwojenie jaźni?

0

Ahahahaha leżę, nie mogę, obrażacie Ronaldo że się mocno cieszył ze strzelenia karnego? Ale jesteście zabawni :D Miał może podać do bramkarza?

0

To była kradzież, ale jak widzę tutaj podniecone głosy o "przepychaniu srealu" to mi się śmiać chce, że wy pierwsi o tym piszecie. W kradzieżach 1:1 chłopaki.
Nie wiem czym się podniecacie, ta liga jest dnem jeśli chodzi o sędziowanie, tyle.

0

O przepraszam, nie wiedziałem, że tutaj musi być zawsze poważnie. Zwłaszcza wówczas, kiedy pisze nie-kibic Barcy.

0

Coś ciekawego wniosłeś do dyskusji tym wpisem?

0

No nie wiem, czy Xavi myśli podobnie. Czy po meczu z Rayo nie poszedł do mediów i nie powiedział "nie zasłużyliśmy na zwycięstwo, strzeliliśmy więcej bramek, ale nie dominowaliśmy, powinniśmy przegrać"?
Bo liczy się konsekwencja..

0

Jedyne co zrozumiałeś po hiszpańsku, to pewnie "puta Madrid", reszty nie i dlatego musiałeś się tym pochwalić...żenujące. Ale jesteś światowy.

0

OK szefie. Widzę że masz całą firmę pod sobą dbającą o Twoje informacje. Pozdrawiam i nie czekam niestety na odpowiedź, bo rano muszę wcześnie wstać.

0

http://www.realmadridplay.es/2013/08/bale-un-fichaje-de-91-millones-que-ya.html
Masz, a teraz ucz się lepiej hiszpańskiego, a zanim to zrobisz to cię wyśmieję jeszcze kilka dobrych razy.

0

Taki tam news stworzony w oparciu o Real Madryt, ktoś może policzy ile informacji odnośnie Realu a ile Barcelony? Jesteście bardzo obiektywni, a o Ikerze to już w ogóle. Nazwanie Lopeza "cuchnącym, zgniłym jabłkiem" jest grubą przesadą, bo dziś nie ma w Hiszpanii lepszego bramkarza.
Właśnie ten temat można było opisać, bo już pomijając fakt, że Lopez powinien być pierwszym bramkarzem La Roja, to Valdes w formie z obecnego sezonu bije na głowę Casillasa i powinien otrzymać miejsce w składzie. To są dobre tematy, a nie prowokowanie do plotek nt. Realu.

0

Aha, ciekawe że ten facet podpisał się nazwiskiem, a ty znany/a tylko z nicku prześmiewczo go określasz. Jakie to dorosłe i rzeczywiście zabawne..

0

Neymar mnie zachwycił w sobotę. Z taką swobodą może być wielki, bo ma coś w sobie z Ronaldinho.

0

Robo! Asi gana el Barcelona.

0

Przez te lata waszych triumfów słyszałem w kółko, że tiki-taka była od zawsze waszym stylem gry.. więc jak jest w rzeczywistości? Już chcecie to zmieniać?

0

Kapitan
Ten kto twierdził że Włosi pokonają Niemców 2:0, mylił się, bo pokonali 2:1.

0

Po odejściu Mou, 100% was pisała, że w końcu Ancelotti zaprowadzi normalność wśród Białych, teraz już zdanai są podzielone. Zobaczymy po pierwszym meczu RM - FCB.

0

Nie powiedziałbym, że publiczność jest w 100% za Casillasem, na meczu słychać było gwizdy, i to dosyć wyraźne.

0

Świetnie przygotowane statystyki, oceny, poważnie - bardzo dobra robota.
Ja mam tylko zastrzeżenie do opisu Alby, bo facet nie tylko raz zachował się jak dziewczynka, której ktoś odebrał lizaka. To juz nawet nie jest śmieszne:
http://static.fangol.pl/content/7/6/4/7640605654524c41d104abb4a004e337-full.gif

0

Ahahahaha, dzieciaku, w Hiszpanii na Katalończyków mówi się "polacos". Doucz się i święć swój święty nieskazitelny klub.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?