Sęp
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wcześniej zapytałem kto jest drugi na liście płac skoro nie Iniesta i nie Messi - zamiast Messiego (wiadomo, pierwszy) miałem napisać że nie Neymar (tak wynika z wywiadu) :) Więc kto może być trzeci?
0
Kto jest obecnie drugi pod względem płac skoro nie Iniesta i nie Messi? Xavi?
0
Di Maria. Amen
0
Neymar czy Naymar? Z tekstu wynika, że oba.
0
Taa, drożyną w szczególności.
0
Błaźnisz się jeszcze bardziej. Co za sezonowcy, żal patrzeć :D Bartra jeden mecz w miarę ok, i uważają go za lepszego od Varane. Śmieszne!
0
Uhuhuhu, Varane mecze z Barcą x3, mecze z Manchesterem x2, Galatą, Borussią, Bartra mecze z Almerią i Celtikiem. Buahahahaha
0
Real za to szalał i coś się zmieniło?
0
Hahaha, nie pomyślałem o tym :)
0
Dokładnie, nic dodać. Messi oszukał Hiszpanów, więc akcja "wybielanie" ruszyła. Śmieszne to.
0
Myślę, że mogłoby zostać te -2. A poza tym, jeszcze jest drugi zespół z Madrytu, więc nie wiem po co liczyć tę stratę do Realu?
0
A to nie ty pisałeś przed chwilą o braku pretensji do graczy z Madrytu?? Jakieś rozdwojenie jaźni?
0
Ahahahaha leżę, nie mogę, obrażacie Ronaldo że się mocno cieszył ze strzelenia karnego? Ale jesteście zabawni :D Miał może podać do bramkarza?
0
To była kradzież, ale jak widzę tutaj podniecone głosy o "przepychaniu srealu" to mi się śmiać chce, że wy pierwsi o tym piszecie. W kradzieżach 1:1 chłopaki.
Nie wiem czym się podniecacie, ta liga jest dnem jeśli chodzi o sędziowanie, tyle.
0
O przepraszam, nie wiedziałem, że tutaj musi być zawsze poważnie. Zwłaszcza wówczas, kiedy pisze nie-kibic Barcy.
0
Coś ciekawego wniosłeś do dyskusji tym wpisem?
0
No nie wiem, czy Xavi myśli podobnie. Czy po meczu z Rayo nie poszedł do mediów i nie powiedział "nie zasłużyliśmy na zwycięstwo, strzeliliśmy więcej bramek, ale nie dominowaliśmy, powinniśmy przegrać"?
Bo liczy się konsekwencja..
0
Jedyne co zrozumiałeś po hiszpańsku, to pewnie "puta Madrid", reszty nie i dlatego musiałeś się tym pochwalić...żenujące. Ale jesteś światowy.
0
OK szefie. Widzę że masz całą firmę pod sobą dbającą o Twoje informacje. Pozdrawiam i nie czekam niestety na odpowiedź, bo rano muszę wcześnie wstać.
0
http://www.realmadridplay.es/2013/08/bale-un-fichaje-de-91-millones-que-ya.html
Masz, a teraz ucz się lepiej hiszpańskiego, a zanim to zrobisz to cię wyśmieję jeszcze kilka dobrych razy.
0
Taki tam news stworzony w oparciu o Real Madryt, ktoś może policzy ile informacji odnośnie Realu a ile Barcelony? Jesteście bardzo obiektywni, a o Ikerze to już w ogóle. Nazwanie Lopeza "cuchnącym, zgniłym jabłkiem" jest grubą przesadą, bo dziś nie ma w Hiszpanii lepszego bramkarza.
Właśnie ten temat można było opisać, bo już pomijając fakt, że Lopez powinien być pierwszym bramkarzem La Roja, to Valdes w formie z obecnego sezonu bije na głowę Casillasa i powinien otrzymać miejsce w składzie. To są dobre tematy, a nie prowokowanie do plotek nt. Realu.
0
Aha, ciekawe że ten facet podpisał się nazwiskiem, a ty znany/a tylko z nicku prześmiewczo go określasz. Jakie to dorosłe i rzeczywiście zabawne..
0
Neymar mnie zachwycił w sobotę. Z taką swobodą może być wielki, bo ma coś w sobie z Ronaldinho.
0
Robo! Asi gana el Barcelona.
0
Przez te lata waszych triumfów słyszałem w kółko, że tiki-taka była od zawsze waszym stylem gry.. więc jak jest w rzeczywistości? Już chcecie to zmieniać?
0
Kapitan
Ten kto twierdził że Włosi pokonają Niemców 2:0, mylił się, bo pokonali 2:1.
0
Po odejściu Mou, 100% was pisała, że w końcu Ancelotti zaprowadzi normalność wśród Białych, teraz już zdanai są podzielone. Zobaczymy po pierwszym meczu RM - FCB.
0
Nie powiedziałbym, że publiczność jest w 100% za Casillasem, na meczu słychać było gwizdy, i to dosyć wyraźne.
0
Świetnie przygotowane statystyki, oceny, poważnie - bardzo dobra robota.
Ja mam tylko zastrzeżenie do opisu Alby, bo facet nie tylko raz zachował się jak dziewczynka, której ktoś odebrał lizaka. To juz nawet nie jest śmieszne:
http://static.fangol.pl/content/7/6/4/7640605654524c41d104abb4a004e337-full.gif
0
Ahahahaha, dzieciaku, w Hiszpanii na Katalończyków mówi się "polacos". Doucz się i święć swój święty nieskazitelny klub.