Sęp
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pique jak to Pique, woli powiedzieć zamiast pomyśleć, i dlatego nigdy nie będzie taki wielki jak Puyol.
0
Póki co to kolego bazujesz na przypuszczeniach i nieświadomie próbujesz deprecjonować zasługi Mourinho, wieszcząc jaki to będzie skutek kiedy Ancelotti przyjdzie do RM.
Tylko że, fakty są takie, że w ciągu trzech lat Real przeistoczył się ze śpiącego słonia, klubu do bicia, w olbrzyma, który może pokonać każdego. Misji nie było mu dane dokończyć, ale obecnie Real znów jest wielki, bo kibice FCB przed meczami znowu się boją RM, a nie pytają tylko z uśmieszkiem ile wbiją nam goli. Od pamiętnej manity minęło już sporo czasu.
0
To w takim razie, co robił gość PSK FANATYK na polskiej stronie kibiców Realu Madryt? Zapewne będziesz się wykręcał, że to nie ty, ale prawda jest taka, że wymiana poglądów może dać Ci lepsze spojrzenie na piłkę. Ja lubię tutaj wchodzić i śmieję się z wami z głupich komentarzy kibiców RM, wchodzę w polemikę kiedy mi się coś u Was nie podoba, kiedy coś mnie śmieszy wyśmiewam to i tak jest dobrze.
Hiszpania to nie Barcelona, ale prawdą jest że w latach 2008 -2013 Hiszpania gra stylem Barcy i to Katalońscy piłkarze stanowią o sile tej reprezentacji, z dodatkowym zabezpieczeniem od piłkarzy Realui innych drużyn.
Ale prawdą jest to co napisałeś, że Del Bosque i Aragones to dwa różne światy, mimo tego że Sfinks osiągnął więcej w reprezentacyjnej piłce.
0
Iniesta, pytanie retoryczne.
0
Jeśli jesteś ciągle to świetnie:)
0
Zastanawiam się za kogo będą trzymali kciuki kibice "Katalonii" kiedy dojdzie do pojedynku Hiszpania - Brazylia. Cóż, Neymar ostatnio w modzie..
0
Oficjalny komunikat o odejściu Ancelottiego ma się pojawić najpóźniej jutro, ale nie sądzę, że nowy trener PSG (prawdopodobnie Laudrup) puści swobodnie Brazylijczyka do Barcelony.
0
Tello i Alexis nie zostaną sprzedani na 100%.
Natomiast Barcelona stała się zakładnikiem swojej teorii o Klubie wychowanków, bo przerażająca część tych piłkarzy to młodzi wychowankowie, którzy dostali szansę w Barcelonie i łudzą się że wywalczą miejsce w składzie, natomiast są zwykłymi średniakami i nie ma dla nich miejsca w klubie.
0
Widzę, że wpisy o trollu robią furorę.
0
Jeśli faktycznie doszło do tych przestępstw, to chyba nie sądzicie, że z winy fachowców - Messi na pewno nie zatrudniałby amatorów, albo ludzi których zatrudnia także babcia z warzywniaka. Potrzebował pieniędzy, ktoś mu źle doradził, i kazał to tuszować swoim pracownikom.
0
Aha, wierzcie w każde plotki które wam wciskają media.
0
Nie uważam, żeby to była prawda. Oczywiście wiem, że Neymar i tak się szybko spłaci, ale nie sądzę, żeby w 3 dni odzyskali już 15% kwoty transferu.
0
Bronisz Mascherano posługując się przykładem z Realu Madryt? A przecież FC Barcelona to klub na którego piłkarzach powinien wzorować się cały świat, a Real jest na końcu tej listy, więc czegoś tu nie rozumiem. Zastanów się więc, może dla Ciebie Real Madryt jest przykładem, na którym powinieneś się wzorować.
0
Czy kiedykolwiek napisałem coś przeciwko Barcelonie? Zastanów się chłopie... Czy ty nie dyskutujesz z dziewczynami kiedy się tobie nie podobają?
0
0
Aha, aluzja do Ronaldo, który miał grać w meczu towarzyskim z rozbitym łukiem brwiowym? Kpina. Tak akurat wyszło i tyle.
0
Wypisuję się z tej błazenady. Kilku napinaczy na tej stronie zebrało się do kupy i wpiera, że nie można mieć własnego zdania. Jeszcze "Neyek" nie rozegrał meczu w brawach Barcelony, a już co poniektórym wyżarło mózgi. To, że uważam że Neymar jest dobry nie wyklucza tego, że sądzę, że jest słabszy od kilku piłkarzy, bo głównie zawodził w meczach z dobrymi rywalami. Ale niektórzy sprzedaliby Messiego gdyby tylko Neyek sobie tego zażyczył.
0
Bogdinho
Uf, uf, ktoś się śmieje z twojego idola tristanka.
0
Neymarek jeszcze w Europie nie zagrał porządnego meczu, a już go wszyscy wynoszą na ołtarze. Trochę pokory, Lewandowski, Reaus, Gotze czy nawet Lamela, już sprawdzili się w Europie, a wasz chłopak "Neyek" póki co odbija się tylko od solidnych obrońców.
0
"Jusz" nie znam takiego wyrazu, znasz jakiś ormiański?
0
Dobrze, że oglądałeś tylko jeden mecz, gdzie Naymar grał jako napastnik, ale co się dziwić. Dziwić się można jedynie wtedy, gdy się widzi że jeszcze nie masz w nicku "Neyek".
0
tristan"neymarjestkrólemświata"87
Znowu bredzisz. Neymar w meczu Anglia Brazylia grał jako napastnik. Więc inna pozycja? Nie wydaje mi się.
0
Ostatni raz ci tłumaczę
Twoja opinia, o tym, że Neymar jest najlepszy, jest bogiem i jeszcze kimkolwiek mnie nie interesuje, ale wkurza mnie, że wszystkim rozkazujesz mieć podobne zdanie do ciebie.
To już chyba nawet Miki_Messi by pojął.
0
twoje zdanie mnie nie obchodzi, ale wkurza mnie że krytykujesz innych za posiadanie własnych poglądów. I to nie raz, ale pod każdym newsem.
0
Tylko że ty nie wyrażasz swojego zdania a krytykujesz inne. Więc jest różnica.
Napisz Neymar jest najlepszy na świecie, a nie kogoś krytykujesz za to, że tak nie uważa.
0
Bogdinho tylko dlatego go popierasz, bo on cię poparł w jednym z komentarzy. To się nazywa bycie "dupowkrętem". Mam prawo do własnej wypowiedzi i właśnie tak jak napisałeś tristan87 twoje zdanie mnie tyle obchodzi co zeszłoroczny śnieg, więc nie wpieprzaj się w nieswoje komentarze i nie krytykuj czyjegoś zdania.
0
tristan87
Brawo dla tego Pana. Nie dorósł jeszcze do tego, że ktoś może mieć inne zdanie, i wszystkim się wpieprza w komentarze krytykując. Może przedstawisz nam swoją wizję, czy na to jesteś za mały?
0
Bądźcie zaślepieni dalej swoim Neymarkiem, obudzicie się z ręką w nocniku. Wasz "Neyek" w tej chwili nie ma podlotu do Lewandowskiego, a przede wszystkim do Gotze czy Reusa.
0
A co może nie ma racji?? Lewandowski to piłkarz o 2 klasy lepszy od Neymara. Wszystko się może zmienić w przyszłym sezonie, ale póki co Neymar to tylko talent, a Lewy to już uznana marka w świecie.
0
No jasne, różnicę widać gołym okiem. Xavi, który woli podać do boku, zamiast zaryzykować stratę piłki i posłać jakieś prostopadłe zagranie + brak pressingu natychmiast po stracie to chyba najważniejsze powody, może jeszcze kompletnie rozsypana obrona.