0

0

Tak jest, szczególnie Raul śpiewający Barca mierda, o czym zapewne 99% polskich kibiców Barcelony nie wie.

0

Aha, opowiedz mi jak to w 2008 roku Mourinho przyszedł do Realu.

0

To wada?

0

Aha, czyli jak mam avatar z jego podobizną, to już nie mogę się wyróżniać wzrostem? Logika cules. Dorośnijcie

0

Ronaldo, Alonso cham?

Mourinho od 2008 roku? Co za bełkot, lepiej zapytaj się kogoś starszego, kto pamięta 2010 rok.

0

Na ciebie nawet by nie spojrzał.

0

Dobrze wiedzieć.

0

Ha, ha. Krótka wypowiedź (zero kontrowersji) a tyle komentarzy. Dobrze widać komu nadepnął na odcisk. Boicie się go, prawda?

0

Ciekawe ile milionów dostała za to Barca.

0

Buahahaha, co za żałośni zazdrośnicy.

0

Liga mistrzów 5 bramek w dwóch meczach.

0

No trzy - z Getafe, Elche i teraz z Malagą.

0

Zawsze porównujecie siebie do Realu Madryt. KOMPLEKSY!

0

Wystarczyło stracić 2 punkty, a zawodnicy Barcelony już narzekają na złą murawę - Montoya pojechał już po całości - powiedział że w pierwszej połowie trawa była ok, a w drugiej już była za sucha i za wysoka :D:D:D
Dla tych znających hiszpański:
http://tiny.pl/qmmvs
Ale redaktorzy nie chcą przetłumaczyć, bo kompromitacja osiągnie level 9999, podobne słowa mówił Busquets. JAJA

0

El césped estaba muy bien, aunque en la segunda parte estaba un poquito seco y un poquito largo"
To powiedział jeszcze Montoya, w razie czego mogę wkleić źródło, ale dlaczego nie było przetłumaczone? Busquets to samo mówił o trawie... nie chcecie się już więcej kompromitować?

0

HAHAHAHAHA, nie mogę

0

Oo CRACK Pedro w ataku, zapowiada się spektakl jednego piłkarza. O 20 zapinam pasy i oglądam partidazo Padrito.

0

Wg katalońskiej prasy wszyscy piłkarze i trenerzy Realu Madryt chcieli najpierw iść do Barcelony.

0

Kun już nie jest zięciem Maradony.

0

Przecież to są jakieś bzdury, nikt nic nie mówił o piątku. Pewne jest to, że jutro jest konferencja Bońka o 14:30, nic więcej! A już tym bardziej nie było mowy o polskim trenerze.

0

Skąd te info?

0

Sądzę, że za kilka miesięcy będzie tu taka informacja: Messi przedłużył kontrakt, zarobki 18 milionów. Zobaczycie.

0

Jego dzieci też wchodziły za darmo :D A to Sęp

0

Zabrano kapitanowi, bo Messi chce teraz 18 milionów.

0

Cały czas bronię Lewandowskiego, ale rasowy napastnik jakim jest musi wykorzystywać takie sytuacje jakie miał w dzisiejszym meczu. To jest nie do obrony. Mam nadzieję, że już z nowym trenerem jakoś to ruszy, bo piłkarzy mamy na prawdę niezłych. Aczkolwiek Waldemara Fornalika lubię i uważam, że trochę zrobił sobie krzywdę tą posadą. To nie jest posada dla trenera z polskiej ligi.

0

Oj, nie widziałem że ktoś wcześniej napisał, że również oglądał tę komedię.

0

Pique oglądałem ostatnio dobrą komedię, spójrz:
http://img833.imageshack.us/img833/1968/kdc.gif

0

Ja bym go widział w Santos de Guápiles.

0

Sanchez co forma!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?