Sęp
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Tak jest, szczególnie Raul śpiewający Barca mierda, o czym zapewne 99% polskich kibiców Barcelony nie wie.
0
Aha, opowiedz mi jak to w 2008 roku Mourinho przyszedł do Realu.
0
To wada?
0
Aha, czyli jak mam avatar z jego podobizną, to już nie mogę się wyróżniać wzrostem? Logika cules. Dorośnijcie
0
Ronaldo, Alonso cham?
Mourinho od 2008 roku? Co za bełkot, lepiej zapytaj się kogoś starszego, kto pamięta 2010 rok.
0
Na ciebie nawet by nie spojrzał.
0
Dobrze wiedzieć.
0
Ha, ha. Krótka wypowiedź (zero kontrowersji) a tyle komentarzy. Dobrze widać komu nadepnął na odcisk. Boicie się go, prawda?
0
Ciekawe ile milionów dostała za to Barca.
0
Buahahaha, co za żałośni zazdrośnicy.
0
Liga mistrzów 5 bramek w dwóch meczach.
0
No trzy - z Getafe, Elche i teraz z Malagą.
0
Zawsze porównujecie siebie do Realu Madryt. KOMPLEKSY!
0
Wystarczyło stracić 2 punkty, a zawodnicy Barcelony już narzekają na złą murawę - Montoya pojechał już po całości - powiedział że w pierwszej połowie trawa była ok, a w drugiej już była za sucha i za wysoka :D:D:D
Dla tych znających hiszpański:
http://tiny.pl/qmmvs
Ale redaktorzy nie chcą przetłumaczyć, bo kompromitacja osiągnie level 9999, podobne słowa mówił Busquets. JAJA
0
El césped estaba muy bien, aunque en la segunda parte estaba un poquito seco y un poquito largo"
To powiedział jeszcze Montoya, w razie czego mogę wkleić źródło, ale dlaczego nie było przetłumaczone? Busquets to samo mówił o trawie... nie chcecie się już więcej kompromitować?
0
HAHAHAHAHA, nie mogę
0
Oo CRACK Pedro w ataku, zapowiada się spektakl jednego piłkarza. O 20 zapinam pasy i oglądam partidazo Padrito.
0
Wg katalońskiej prasy wszyscy piłkarze i trenerzy Realu Madryt chcieli najpierw iść do Barcelony.
0
Kun już nie jest zięciem Maradony.
0
Przecież to są jakieś bzdury, nikt nic nie mówił o piątku. Pewne jest to, że jutro jest konferencja Bońka o 14:30, nic więcej! A już tym bardziej nie było mowy o polskim trenerze.
0
Skąd te info?
0
Sądzę, że za kilka miesięcy będzie tu taka informacja: Messi przedłużył kontrakt, zarobki 18 milionów. Zobaczycie.
0
Jego dzieci też wchodziły za darmo :D A to Sęp
0
Zabrano kapitanowi, bo Messi chce teraz 18 milionów.
0
Cały czas bronię Lewandowskiego, ale rasowy napastnik jakim jest musi wykorzystywać takie sytuacje jakie miał w dzisiejszym meczu. To jest nie do obrony. Mam nadzieję, że już z nowym trenerem jakoś to ruszy, bo piłkarzy mamy na prawdę niezłych. Aczkolwiek Waldemara Fornalika lubię i uważam, że trochę zrobił sobie krzywdę tą posadą. To nie jest posada dla trenera z polskiej ligi.
0
Oj, nie widziałem że ktoś wcześniej napisał, że również oglądał tę komedię.
0
Pique oglądałem ostatnio dobrą komedię, spójrz:
http://img833.imageshack.us/img833/1968/kdc.gif
0
Ja bym go widział w Santos de Guápiles.
0
Sanchez co forma!