Sęp
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiecie jak tam Barca w kosza przypadkiem?
0
Konstruktywną krytykę proszę mojej wypowiedzi. Wszystkie ataki personalne ignoruję, niestety Stopo!
0
Więc skoro nie prosił o poprawę kontraktu, to dlaczego krytykuje Fausa?? Brak logiki. Bo chyba nie krytykuje go za zarządzanie klubem, bo jakie on może mieć o tym pojęcie?? Potrzebuje kasy na spłatę podatków i tyle.
0
Komentator dostosowany do warunków panujących na boisku.
0
Gwiżdzą :D Niesamowite
0
Strzały potrzebne do strzelenia pierwszego gola w LM:
Bale - 4
Neymar - 25
0
Po pierwsze Ramos wyśmiał już na twitterze i fb te rewelacje prasy hiszpańskiej i dodał, że przywilejem jest gra w Realu Madryt. Po drugie, to hipotetyczny transfer Ramosa do Barcelony zostałby zablokowany przez Pereza, więc musielibyście czekać na niego do 2017 roku. Po trzecie Ramos może i teraz nie ma problemu z piłkarzami Barcelony, ale był sezon, gdzie Messi cudem nie doznał kontuzji po skopaniu przez Ramosa.
0
Nie mam jeszcze dzieci :|
0
Kozak mały!
0
Trybuna Figo :)
0
Ciekawi mnie bardzo, kto dzisiaj wygra. Jeżeli Bayern - będzie po lidze. BVB ma ogromne kłopoty w defensywie, ale i tak liczę że wygra.
0
18:30
0
No może nie 12 bramek więcej, ale Valdes w tym sezonie uratował nie raz punkty.
0
Żaden drewniak, ale sądzę, że ma jakąś blokadę w reprezentacji. Coś mu siedzi na psychice :) Bo nie wierzę, że olewa kadrę - gdyby tak było to by z niej zrezygnował już dawno. I nie ma co mówić, że nie ma kolegów w reprezentacji - miał swoje sytuacje i ich nie wykorzystał. Trochę to smutne, ale potrzebuje dwóch, trzech dobrych meczów i rozpocznie się marsz w górę. Ja w niego wierzę, ale póki co nie daje mi argumentów, żebym uznał go za fenomen piłkarski. Oczywiście chodzi tu tylko o grę w reprezentacji, bo w BVB jest wielki.
0
zapraszam w takim razie możesz zapytać się na forum rm.pl, ostatnio troszkę się tam zbłaźniłeś, ale życie daje drugą szansę :)
0
Ahahahahaha, a tyle osób tutaj płakało o gole dla Szwecji. Odpowiedział!!!
0
To było piękne.
0
można by*
0
Odpada, bo wówczas możnaby jawnie oskarżać FIFĘ o fałszowanie wyników.
Twoje argumenty są trafne, ale nie w naszym świecie :)
0
No chyba nie...
0
Oczywiście że tak, ale nie zmienia to faktu, że nie głosował na najlepszych piłkarzy w tym roku. Z całym szacunkiem, ale Xavi na pewno nie jest w trójce najlepszych.. Prędzej Messi.
0
Tak poza tym, to hiszpańskie źródła podają, że Del Bosque zagłosował na:
1. Iniesta, 2. Xavi, 3. Ribery.
BEKA
0
Po co się wypowiadasz jak nie masz pojęcia? Do dzisiaj głosuje się na zwycięzce. Kapitanowie i selekcjonerzy mają wskazać 1 miejsce wg siebie, 2 miejsce i trzecie. Za 1 miejsce 5 pkt, drugie 3 pkt, trzecie 1 pkt.
Z listy wybranej przez członków komisji FIFA (23 nazwiska). Nie będzie więcej głosowań!!! FIFA chyba 5 grudnia ogłosi najlepszą piątkę w bylejakiej kolejności, ale już się na nią NIE BĘDZIE głosowało!!!!
0
Tak jakby CR nie strzelał ładnych goli. Czekaj, kiedy strzelił coś ładnego...? A no tak, sześć dni temu z RSSS.
0
"Yo hablo en el campo" - Jaki wy macie problem z "tym wyrazem twarzy"? Co to ma do rzeczy? Nie rozumiecie o co chodzi ale udajecie znawców.
0
Jakie było posiadanie piłki?
0
MarioVeB
Czyli w meczu z Rayo to Barcelona była głupia?
0
No tak, bo jak ktoś potrafi obiektywnie stwierdzić, że Real nie gra najlepiej, to już ostrożność? Śmieszne.
0
Dlatego, że kolega wyżej napisał, że takie coś mógł napisać tylko kibic królewskich. Więc mu odpowiedziałem, że Real moim zdaniem zagrał tylko 3 dobre mecze w tym sezonie, więc nie gra lepiej od Barcy, co próbował mi zarzucić.
0
A łatwiej jest zrobić akcję czy przetrzymywać piłkę? Jasne że przetrzymywać piłkę.