0

Nie wiecie jak tam Barca w kosza przypadkiem?

0

Konstruktywną krytykę proszę mojej wypowiedzi. Wszystkie ataki personalne ignoruję, niestety Stopo!

0

Więc skoro nie prosił o poprawę kontraktu, to dlaczego krytykuje Fausa?? Brak logiki. Bo chyba nie krytykuje go za zarządzanie klubem, bo jakie on może mieć o tym pojęcie?? Potrzebuje kasy na spłatę podatków i tyle.

0

Komentator dostosowany do warunków panujących na boisku.

0

Gwiżdzą :D Niesamowite

0

Strzały potrzebne do strzelenia pierwszego gola w LM:
Bale - 4
Neymar - 25

0

Po pierwsze Ramos wyśmiał już na twitterze i fb te rewelacje prasy hiszpańskiej i dodał, że przywilejem jest gra w Realu Madryt. Po drugie, to hipotetyczny transfer Ramosa do Barcelony zostałby zablokowany przez Pereza, więc musielibyście czekać na niego do 2017 roku. Po trzecie Ramos może i teraz nie ma problemu z piłkarzami Barcelony, ale był sezon, gdzie Messi cudem nie doznał kontuzji po skopaniu przez Ramosa.

0

Nie mam jeszcze dzieci :|

0

Kozak mały!

0

Trybuna Figo :)

0

Ciekawi mnie bardzo, kto dzisiaj wygra. Jeżeli Bayern - będzie po lidze. BVB ma ogromne kłopoty w defensywie, ale i tak liczę że wygra.

0

18:30

0

No może nie 12 bramek więcej, ale Valdes w tym sezonie uratował nie raz punkty.

0

Żaden drewniak, ale sądzę, że ma jakąś blokadę w reprezentacji. Coś mu siedzi na psychice :) Bo nie wierzę, że olewa kadrę - gdyby tak było to by z niej zrezygnował już dawno. I nie ma co mówić, że nie ma kolegów w reprezentacji - miał swoje sytuacje i ich nie wykorzystał. Trochę to smutne, ale potrzebuje dwóch, trzech dobrych meczów i rozpocznie się marsz w górę. Ja w niego wierzę, ale póki co nie daje mi argumentów, żebym uznał go za fenomen piłkarski. Oczywiście chodzi tu tylko o grę w reprezentacji, bo w BVB jest wielki.

0

zapraszam w takim razie możesz zapytać się na forum rm.pl, ostatnio troszkę się tam zbłaźniłeś, ale życie daje drugą szansę :)

0

Ahahahahaha, a tyle osób tutaj płakało o gole dla Szwecji. Odpowiedział!!!

0

To było piękne.

0

można by*

0

Odpada, bo wówczas możnaby jawnie oskarżać FIFĘ o fałszowanie wyników.
Twoje argumenty są trafne, ale nie w naszym świecie :)

0

No chyba nie...

0

Oczywiście że tak, ale nie zmienia to faktu, że nie głosował na najlepszych piłkarzy w tym roku. Z całym szacunkiem, ale Xavi na pewno nie jest w trójce najlepszych.. Prędzej Messi.

0

Tak poza tym, to hiszpańskie źródła podają, że Del Bosque zagłosował na:
1. Iniesta, 2. Xavi, 3. Ribery.
BEKA

0

Po co się wypowiadasz jak nie masz pojęcia? Do dzisiaj głosuje się na zwycięzce. Kapitanowie i selekcjonerzy mają wskazać 1 miejsce wg siebie, 2 miejsce i trzecie. Za 1 miejsce 5 pkt, drugie 3 pkt, trzecie 1 pkt.
Z listy wybranej przez członków komisji FIFA (23 nazwiska). Nie będzie więcej głosowań!!! FIFA chyba 5 grudnia ogłosi najlepszą piątkę w bylejakiej kolejności, ale już się na nią NIE BĘDZIE głosowało!!!!

0

Tak jakby CR nie strzelał ładnych goli. Czekaj, kiedy strzelił coś ładnego...? A no tak, sześć dni temu z RSSS.

0

"Yo hablo en el campo" - Jaki wy macie problem z "tym wyrazem twarzy"? Co to ma do rzeczy? Nie rozumiecie o co chodzi ale udajecie znawców.

0

Jakie było posiadanie piłki?

0

MarioVeB
Czyli w meczu z Rayo to Barcelona była głupia?

0

No tak, bo jak ktoś potrafi obiektywnie stwierdzić, że Real nie gra najlepiej, to już ostrożność? Śmieszne.

0

Dlatego, że kolega wyżej napisał, że takie coś mógł napisać tylko kibic królewskich. Więc mu odpowiedziałem, że Real moim zdaniem zagrał tylko 3 dobre mecze w tym sezonie, więc nie gra lepiej od Barcy, co próbował mi zarzucić.

0

A łatwiej jest zrobić akcję czy przetrzymywać piłkę? Jasne że przetrzymywać piłkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?