0

No tak, szczególnie, że uważam, że Real zagrał w tym sezonie 3 dobre mecze. Ale Bayern, BVB grają o klasę lepiej niż Barcelona.

0

Aha, Mourinho zabił piękno gry dlatego że chciał wyeliminować największe atuty przeciwnika. W takim razie można powiedzieć, że Barcelona zabija piękno piłki nożnej, dlatego że bezsensownie przetrzymuje piłkę bojąc się konfrontacji z innymi drużynami. Często robi to, nie mając jakiegokolwiek pomysłu na akcję, dla samego utrzymania jej w myśl zasady, że jeśli my mamy piłkę to oni nie strzelą nam bramki.

0

Dokładnie. Jaki problem zrobić galę o miesiąc później, czy nawet dwa? Rok to rok, później wychodzą takie sytuacje, jak np. głosowanie na bramkę roku (gol Ibry z Anglią w 2012 roku bierze udział w głosowaniu na bramkę roku 2013). Coś jest nie tak.
Dzisiaj kończy się głosowanie - a mamy trzech kandydatów do Złotej Piłki, którzy mają zapewnić awans swoim drużynom na MŚ. Może zabłyśnie tylko Ibra, albo Ribery, a może tylko Ronaldo? To by przesądziło głosy niektórych.

0

Żaden zespół nie gra lepiej niż Barca. To mógł powiedzieć tylko Xavi.

0

To nie prawda, ten gif to z finału Ligi Mistrzów - reakcja kibiców BVB na gola Robbena.

0

To tak, jakby Butragueno powiedział, że Morata lub Jese są lepsi od Leo.

0

whatis
A już wiem:) Odpowiedź na moje pytanie, która drużyna nie chciałaby mieć Messiego?
Zakręcony jestem

0

Whatis
Nie do końca wiem o co chodzi :d

0

Barcelona w minionym okienku transferowym chciała podkupić Varane'a wpłacając klauzulę 30 milionów euro.
Zgadzam się, że jest to nieetyczne, ale w biznesie nie ma miejsca na sentymenty. Która drużyna nie chciałaby mieć u siebie Messiego?

0

Dzięki :)

0

destro
Mourinho to nie Lenin, nie Che Guevara, nie Stalin i nie Hitler. Mam jego wizerunek bo się z nim utożsamiam. Nikogo nie prowokuję, nie obrażam, nie wyzywam, po prostu chcę wchodzić w polemikę.
Poważnie musimy uciekać? Dla mnie to chore, wiem co masz na myśli, ale nie będę uciekał.

0

To jest gościu, który ma 31 lat. Poważnie.

0

Mam prawo tu przebywać czy nie? Czy kogokolwiek obrażam? Czy ja popełniłem większy błąd wchodząc tu, czy koleś który obraża moją matkę?

0

destro
Wiem, ale nie po rodzicach. Widocznie jeszcze jest mały i nie wie, że kiedyś ich zabraknie.

0

Ale po co zaczynamy licytowanie? Ja nie każę wam odpowiadać za innego użytkownika, sam stronię od idiotów, chcę po prostu trochę nagłośnić takie chamstwo - dorastajmy, wśród kibiców Manchesteru choćby próżno szukać takich kretynów, a tutaj dostałem wiadomość która szczerze mnie zszokowała.

0

Ja to wiem, można się spierać na argumenty, ale to jest zwykłe chamstwo. Dobrze wiem, że na stronce RM.pl też jest pełno takich idiotów.

0

Popieracie tego kibica Barcelony? Ja w swoich komentarzach jestem nieco subiektywny, ale ten gościu pojechał po całości i wysłał mi taką wiadomość prywatną:

http://imageshack.us/photo/my-images/833/ewtl.png/

0

Napisz komentarz...Popieracie tego kibica Barcelony? Ja w swoich komentarzach jestem nieco subiektywny, ale ten gościu pojechał po całości i wysłał mi taką wiadomość prywatną:

http://imageshack.us/photo/my-images/833/ewtl.png/

0

Popieracie tego kibica Barcelony? Ja w swoich komentarzach jestem nieco subiektywny, ale ten gościu pojechał po całości i wysłał mi taką wiadomość prywatną:

http://imageshack.us/photo/my-images/833/ewtl.png/

0

na allgoals.pl są mecze do pobrania, ale nie wiem czy o to Ci chodziło i czy już w niedzielę będzie można pobrać.

0

Jeżeli takie coś ci nie starcza, to już nie mój problem. Dla mnie postawił sprawę jasno, żałował tego co zrobił.

0

Kłamstwa mają to do siebie, że szybko wychodzą, proszę - link ze strony Barcelony:
http://dumakatalonii.pl/kategorie/26-mecze/8481-vilanova-vs-mourinho

0

MarioVeB
Ja tu prowadzę dyskusję z kibicami Barcelony. Może mam odmienne zdanie, ale chcę się dowiedzieć dlaczego? Masz jakiś problem z tym?

0

OK, doszliśmy do konsensusu, pozdrawiam. Z góry wiem, że na stronie Realu też jest pełno takich pieniaczy i pajaców. Nic na to nie poradzę :)

0

Aha, fora internetowe, źródło przykładu dla kibiców Barcelony, którzy dumnie obrażają innych w internecie. Poczekaj na mecz Chelsea-Barcelona.

0

0

Oj, potrzeba poparcia - pamiętaj, mocni poruszają się samotnie, słabi poszukują grupy.

0

0

0

Ale co mnie interesuje jakiego ty jesteś wzrostu. Tu ty napisałeś prowokację pisząc o tym że boisz się że włoży ci palec do oka. Za ten gest Mourinho przeprosił i powiedział że to nie było potrzebne. Dodatkowo kilkukrotnie zachował się bardzo w porządku choćby dzwoniąc do Tito w sprawie jego choroby. To że nie potraficie go dalej docenić to jest ewidentnie wasz kompleks. Ja potrafię powiedzieć: Messi jest piłkarskim bogiem, Neymar może być wkrótce, Pep wręcz zniszczył system w latach 2008-2011. Wy macie problem. Szukacie negatywów, proszę bardzo, ale śmieszne jest to dla mnie że w wiadomości o tym, że Mourinho woli żeby Real wygrał - co jest zrozumiałe, tyle jadu i chamstwa w jego stronę. To jest żałosne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?