0



Proszę, obejrzyj, dodam, że na Bernabeu i wszystkich stadionach tak robią, to jest chamstwo, ale nie wybielaj Barcelony.

0

Tak sądzisz? Widocznie nigdy tam nie byłeś, nie masz pojęcia co się wygaduje na przeciwników na CN.

0

A co wy myślicie, że tylko w Barcelonie zdarzają się takie rasistowskie i chamskie hasła? Jeśli tak, to się mylicie, na Camp Nou podczas GD normalnością są okrzyki "Cristiano zdychaj". Takie hasła są WSZĘDZIE co oczywiście jest hańbą zaróno dla Madrytu, Barcelony jak i innych klubów organizatorów.

0

"Będziemy grali na naszej, mokrej murawie" ale to jest żałosne.

0

Przeglądam każdy wpis i po tym meczu nie znalazłem żadnego, który nawołuje do rewanżu z Bayernem! Już widzę niektórzy otrzeźwieli po wygranej z Levante. A tak było pięknie...

0

Xavi i tak powie, że to Atletico grało jak "zwierzęta"...

0

Fenomenalna gra Atleti, zobaczymy jak długo wytrzymają. HAhahaha, Pedro gra dośrodkowania na Messiego :D

0

Już Alba rozpoczął. buahaha

0

I to chyba nie wszystko, bo jakieś pojedyncze śmieszne oferty też się pojawiały za Alvesa i chyba do środka pola.

0

A ułożyć jedenastkę z zawodników przymierzanych przez prasę w tym okienku do Barcelony? :)
Ter Stegen - Alves, T. Silva, David Luiz/Vara, Alba, - L. Gustavo, Iniesta, Xavi, Neymar, Lewandowski, Messi

0

Z całym szacunkiem, ale ten filmik to 8 minut nudy. Klepać w obronie potrafi nawet Polska reprezentacja. Widziałem lepsze filmy gdzie Barcelona klepała na połowie rywala przynajmniej.

0

Jeśli to prawda z posiadaniem piłki 53/47 To jest to pierwszy mecz Barcelony od kilkuset meczów.

0

Warto zaryzykować, pieniądze nie będą duże, ale i tak starałbym się o jakieś znane nazwisko na tę pozycję, bo dzisiaj poszukiwany jest tylko partner dla Pique, a moim zdaniem Gerard powinien zacząć się bać o miejsce w wyjściowej jedenastce, wtedy by się więcej przykładał.

0

1) nie wiem co to "drożyna"
2) Barcelona też miała okres w historii, kiedy kupowała na potęgę, i nie pamiętasz tego, no bo to nie jest idea "klubu wychowanków". Mam nadzieję, że jesteś w miarę ambitny i nie będę musiał udowadniać ci, że swego czasu w Barcelonie grało 10 Holendrów
3) Real to klub światowy, i jeśli jakiś obcokrajowiec jest lepszy od Hiszpana, to czemu by go nie kupić?
4) Czemu mi tu wspominasz o Kace? Co to wnosi do dyskusji?

0

Pogrom

0

To przeczytaj o Kubali i dowiedz się jak Barca podpisała kontrakt z 'Kubalą'.

0

To że zawodnik dogadał się z klubem, nie oznacza, że Tottenham puści Bale'a, bez porozumienia klubów nic się nie wydarzy.

0

EdB
Jakieś pytania?

0

Spokojnie, zespół nie buduje się w rok, o czym wy w szczególności powinniście pamiętać, bo przez lata stanowiliście tylko tło dla poważnej rywalizacji. Ale czego wymagać od kibiców, którzy jedyne co pamiętają z najdawniejszych lat to Ronaldinho.

0

Real za Mourinho
Najdroższym transferem było ściągnięcie Luki Modricia za 42 miliony euro. Następni w kolejności są Di María i Coentrão, obaj kosztowali po 30 milionów. Reszta zawodników przychodziła za mniejsze kwoty: Özil (15), Pedro León (10), Khedira (10), Şahin (10), Varane (10), Carvalho (8), Canales (5), Callejón (5), Diego López (4). Razem 179 milionów za 12 piłkarzy.
Barcelona za Mourinho
W tym samym okresie do Barcelony dołączyli Villa i Fábregas (obaj po 40 milionów euro), Alexis Sánchez (38 milionów, w tym 11 za spełnione cele), Mascherano (22), Song (19), Alba (14), Adriano (13,5), Afellay (3), Kiko Femenía (3). W sumie Katalończycy za dziewięciu zawodników zapłacili 192,5 miliona euro

0

City i PSG wydają pieniądze z prywatnych kieszeni szejków - Real jako najbogatszy klub na świecie wydaje tylko to co zarobi, albo w ramach kredytu.

0

Florentino wygrał w tym roku wybory, bez żadnego galaktycznego transferu. Real za Mou wydał na transfery mniej niż Barcelona. Doinformuj się, ja np. nie wiem za dużo o botanice i nie wypowiadam się na ten temat, ty nie musisz o piłce.

0

Aha, koszty podobne na jedną osobę - to już pojechałeś. Najpierw się zorientuj później pisz - i nie wciskaj mi kitów bo ja potrafię analizować a nie ślepo wierzyć.

Natomiast do gościa "Hala dziecko"
Wytłumacz mi proszę co to znaczy, a jeśli nie to przestań się ośmieszać, bo ja nie wiem czy ty to piszesz do mnie, czy piszesz to o innych, czy mnie chwalisz za coś?

0

Pytanie, czy mecz w trakcie sezonu zostałby odwołany. Ja nie miałem zamiaru oglądać Barcelony, ale rozumiem też ludzi dla których był to ogromny zawód. Łatwo powiedzieć "pieniądze nie są najważniejsze" dopóki to nie ty nimi dysponujesz i chcesz zorganizować swojemu dziecku wycieczkę życia - uwierz, że niektóre dzieci jeszcze nie widziały morza, nie mówiąc już o swojej ulubionej ekipie i ulubionym piłkarzu.
Dla mnie mogą nigdy nie przyjeżdżać albo odwoływać mecz 30 lipca, jak będę chciał to sam pojadę do Barcelony albo Madrytu, rozumiem decyzję o odwołaniu meczu ale rozumiem też zawód tych drugich. Tak czy inaczej szanuję to.

0

Już nikomu, bo sam będzie wybierał skład. Rosell ma wolne :D

0

Dla niektórych fanów podróż 500 kilometrów, zarezerwowanie urlopu i kupno biletu to jedyna okazja na zobaczenie swoich idoli. Dlatego ja rozumiem wkurzonych i śmieję się z takich gości jak Rudzki, którzy mają kasę i już zapominają o tych biedniejszych.
To nie jest kwestia śmierci obejrzeć ten mecz, ale też nie jest to sprawa na tyle błaha, żeby obrażać się na kpiących z zachowania władz klubu.

0

Messi wybiera trenera...hahaha, już wiadomo, kto będzie ustalał skład. W Madrycie dziennikarze, w Barcelonie Messi.

0

Marca podała, że Martino JEST już trenerem Barcelony.

Ale patrzę ze zdziwieniem na aprobatę zatrudnienia Hiddinka - przecież ten trener nie pasuje do Waszego klubu, bo wy jesteście święci - a Hiddink niedawno odepchnął ze złością sędziego bo ten podyktował słuszną jedenastkę przeciwko niemu. Hipokryzja??

0

Co to dla Hiszpana za różnica czy do Niemiec, czy do Anglii?? To tylko my jesteśmy uprzedzeni do Niemców. Poza tym, przestańcie traktować Thiago jak niewolnika, miał prawo odejść do Bayernu i to zrobił, bo Tito nie gwarantował mu większej ilości minut - co jak na razie pokazują sparingi było decyzją błędną, Alcantara to fenomenalny piłkarz.

0

Lepszy już nie będzie - a są jeszcze Tello, Pedro, Alexis i w przyszłości Deulofeu. Już nie mówię o pozycji ofensywnego pomocnika..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?