0

Mnie to bardziej ciekawi, kto będzie chciał Valdesa. W miarę go lubię, ale wątpię że ktoś z klubów z TOPU go będzie chciał. Może MLS, albo Andży?

0

Szacunek dla konfidenta.. Niektórzy kibice Barcelony domagają się szacunku dla konfidenta, brawa!!

0

Co za bzdura. Razem z piłkarzami Barcelony wracali z Madrytu (po meczu FC Barca - Atletico) kibice Olympiakosu? Nie ośmieszaj się.

0

Szkoda, że nie ma nic do powiedzenia w kwestii śpiewu piłkarzy w samolocie "olympiakos, olympiakos". Pewnie Iker poleciałby przepraszać swojego kolegę, a w Barcelonie cisza. Hipokryci. Tak szanuje Ikera, że z chęcią włożyłby mu nóż pod żebra.

0

Kiedy będzie news o tym jak piłkarze Barcelony świętując mistrzostwo w samolocie śpiewali "Olympiakos" na cześć drużyny koszykarzy która wygrała w finale z Madryckim Realem, a w półfinale pokonała FC Barcelonę? To jest to zachowanie godne mistrza i do naśladowania??

0

GreatGig,
Nawet jeśli nie ty to wymyśliłeś, to pokazujesz jakim jesteś dzieciakiem wklejając te bzdety tutaj. Dorośnij chłopie, a nie się podniecasz wypocinami dziesięciolatka.

0

23. Porażka z rezerwami Realu Madryt - 1:2.

0

od1994
Ten pies osiągnął więcej niż twoja matka i ojciec i 5 pokoleń wstecz, więc trochę szacunku.
Jutro nieliczni pełnoletni z tej strony pójdą po 0,7 i opiją sukces barcelony. 2 liga w historii, w której barcelona zdobyła mistrza bez wygrania z Realem Madryt.

0

Scyzoryk
Jeśli sądzisz, że ktoś z kibiców Barcelony będzie po meczu świętował w Madrycie to gratuluję przekonania. Obawiam się, że szybko by ich znaleźli Ultrasi.

0

Każdy kto tylko może mówi o Mourinho. Ale się go boją. Mourinho nie powiedział nic nie stosownego. Barcelona nie istnieje bez Messiego na dzisiaj.

0

Ciuus
Piszę Ci, żebyś obejrzał sobie mecz jeszcze raz. Cristiano w rewanżu wracał się do obrony jeszcze w 80 minucie. To nie święty Messi. Ozil grał lepszy mecz od Ronaldo? No dobrze, ale ja się pytam kto miał grać za niego, skoro piszesz że Ronaldo powinien jak Casillas usiąść na ławce. Przypominam, że w drużynie nie gra się jednym bramkarzem, obrońcą, pomocnikiem i napastnikiem. Kto miał grać? Khedira czy Callejon?

0

Ciuus
Tylko jedno. Czy w Realu Madryt była osoba która prezentowała się lepiej niż Cristiano Ronaldo przed meczem z BVB? Nie, więc zamilcz i nie pieprz bzdur. Ronaldo miał nie zagrać z Borussią? Casillas jest słabszy od Lopeza w chwili obecnej, nawet kibice Barcelony to przyznają, dlatego nie wymyślaj bzdur.
A jak sądzisz że Lopez wybronił jeden strzał to się stuknij w dekiel i obejrzyj mecz BVB Real jeszcze raz.
Lopez nie wpuszcza "baboli" cokolwiek to słowo znaczy.
Jeśli sądzisz że Villa jest lepszy niż Michu w tym momencie to masz nierówno pod sufitem.

0

stifler
Z chamami nie zamierzam dyskutować. Mourinho cię wkurza bo gada bzdury? A ty jak się zachowujesz?

0

Jeśli kibice Barcelony życzą zwolnienia Mourinho Realowi, to trzeba sądzić że jest odwrotnie.
Ja wam życzę, żeby Tito był trenerem Barcelony do końca życia,żebyście grali samymi wychowankami, i żebyście nigdy więcej nie kupowali jakiegoś zawodnika powyżej 170cm.

0

Ciuus
Nie kłam, 4 na 4 strzały Lewandowskiego to kłamstwo. Wybronił znacznie więcej, choćby strzał Reusa czy właśnie Lewandowskiego.
A w Madrycie wybronił fenomenalnie strzał Gundogana, po którym moglibyśmy zapomnieć o remontadzie. Tak, dzięki niemu walczyliśmy do końca.
W reprezentacji Hiszpanii Casillas grał do czasu aż miał kontuzję. Po tym jeszcze nie zagrał meczu i wcale nie powiedziane, że zagra, sam Del Bosque tak powiedział. A że Lopez nie gra w niej? No chyba nie dlatego, że Valdes jest lepszy czy Reina?
Del Bosque powołuje za zasługi i sam się przez to wmiesza w bagno, bo Michu jest na dzisiaj 5x lepszym napastnikiem niż Villa i Torres razem wzięci.

0

stifler
Wam ulży, kibicom Realu niekoniecznie. Wam ulży dlatego, że Mou was rozgryzł i im dłużej byłby tutaj tym większe byście baty zbierali.

0

Cochise
Ja myślę, że to było spowodowane wołaniami o Złotą Piłkę dla Casillasa za całokształt kariery. + za wygranie Mistrzostw Europy 2012, jako nagroda dla kapitana. Bądź co bądź ale w reprezentacji prezentuje ten sam styl co w latach jego świetności.

0

Zaraz napiszecie, że Pedro to nie to samo co Iker w Barcelonie, no to popatrzmy czy gdyby Thiago zaczął grać fenomenalnie, posyłać piłki niczym Ronaldinho i strzelałby bramki z rzutów wolnych lub zarządzał drużyną jak Xavi za najlepszych lat to czy czekalibyście na powrót Xaviego i posadzenie na ławce Thiago? Logiczne że nie.
Xavi usiadłby na ławce. To nie jest uwłaczające, że w pewnym momencie musisz ustąpić miejsca lepszemu.

0

W jaki uwłaczający sposób?
Lopez wszedł do bramki kiedy Casillas był kontuzjowany. Miał go wstawić z kontuzją? A później zobaczyć czy gra dobrze i ewentualnie wprowadzić Lopeza? Trochę mało logiczne.
Lopez zagrał bardzo dobre mecze kiedy Casillas był kontuzjowany i dlatego seria mogła być kontynuowana. Czy jeśli Pedro byłby kontuzjowany i w jego miejsce wszedł Tello i grał mecze życia, to naciskalibyście na powrót Pedro? Nie, sprawa jest prosta.

0

skubi07
Już padło takie pytanie i Mourinho na nie odpowiedział. Merytorycznie i profesjonalnie.
Casillas nie wpuszcza takich szmat jak Valdes, ale jego gra na przedpolu, jego wychodzenie do wrzutek wołało o pomstę do nieba i tu zdecydowanie jest gorszy od Valdesa. Sama jego kontuzja była spowodowana tym, że wychodząc do piłki minął się z nią.

0

Bardzo dobrze że nie wszyscy kibice Barcelony są ślepi.

0

To na serio jest ojciec Iniesty? Bo skoro Iniesta jest mądry to myślałem, że jego ojciec również.
1) Zapytali się Iniestę o Casillasa. Sprawa Ikera jest związana z Mourinho, więc Mou miał prawo odpowiedzieć,
2) Nawet BENITEZ miał jaja żeby posadzić na ławce Terrego, Ferguson posyłał na ławkę Ferdinanda, Giggsa, Vidica, wiele legend ze starszych okresów,
3) Zachowanie Mourinho w stosunku do Casillasa jest w pełni profesjonalne. Jest graczem rezerwowym, o którym Mourinho wypowiada się z szacunkiem, mówi, że to świetny bramkarz ale woli innego, który w żadnym wypadku NIE JEST SŁABSZY,
4) Idąc logiką Jose Antonio Iniesty, dlaczego on się wypowiada o Mourinho skoro Mou o nim nie wspomniał? Czyżby potrzebował trochę szumu wokół swojej osoby?,
5) Na chłodno oceńcie czy to że jest się ikoną uprawnia do wychodzenia całe życie w podstawowej jedenastce? Nikt Casillasa nie wyrzuca z drużyny, co dziwne nawet Del Bosque sadzał go na ławę, Capello chciał go posadzić ale się wystraszył mediów, inny były trener mówił że Casillas nie przykłada się już do treningów bo nie ma konkurencji.
6) Mourinho nie odpowiedział brzydko do Iniesty tylko kulturalnie.
Pozdrawiam

0

Jeśli Barcelona będzie ściągać piłkarzy z uwagi na ich uniwersalność, to wszystko się tam popieprzy, bo zawodnik raz będzie grał w ataku, raz w obronie, a na koniec sezonu może w pomocy.
W sumie chciałbym, żeby to była prawda, bo dla Realu taka sytuacja jest znakomita.

0

Bale powiedział, że chciałby grać w Realu, i uważa że Cristiano jest najlepszym piłkarzem świata. Więc nie przejdzie do Barcy.

0

I Abidal odchodzi.

0

A Real nie przegrał u siebie już od 36 meczów, co czyni go największą "twierdzą" w Europie. Ostatni raz przegrali tam w styczniu 2012 roku z ... Barceloną :)

0

Wątpię, żeby w PSG zgodzili się na transfer T. Silvy za kasę i Pedro. Po co im Pedro?

0

EdB
Myślę, że dla niego już się to nie liczy.

0

EdB
Ciekawe dlaczego media hiszpańskie piszą, że Mourinho podpala Madryt? Bo chyba nie dlatego, że chcą obrzydzić kibicom Portugalczyka? Chyba nie dlatego, że poszli z nim na wojnę, a ich jedynymi argumentami jest posadzenie "ikony" na ławce? Próbują wygrać z Mou a ludzie nie są głupi. W Punto Pelota była smsowa ankieta i pytanie "czy uważasz że Casillas rządzi szatnią?" Oczywiście dziennikarze w trakcie programu wypowiadali się jaki to Casillas nie jest święty, natomiast wyniki ankiety dochodziły do 90% odpowiedzi na tak.
Dziennikarze robią wszystko, żeby Mourinho odszedł, tylko dlatego, że zamknął przed nimi Valdebebas.

0

wpwelement
Nie zamierzam dyskutować z bajkopisarzami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?