Sęp
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ojojoj, to już piłkarze zapomnieli o Tito, czy kibice w Niemczech ważniejsi?
Co za porażka, współczuję Polskim kibicom, którzy byli już w drodze na mecz.
0
Aha, i ciekawe co ten Soldado? Może chcecie go do Barcelony??
0
Nieważne jak tam mecz Realu, ważne że Barcelona straciła perełkę - za to powinno się was nazwać frajerami roku.. Wygląda na to, że u was nikt nie zna się na talentach, ale mnie to cieszy.
0
Ej, spokojnie z tym pisaniem, że sposób grania piłki przez Barcelonę jest już rozłożony na czynniki pierwsze...przecież wcześniej pisaliście, że takim systemem gracie od zawsze...Coś się zmieniło?
0
!Luis Enrique, tu padre es Amunike!
0
Oczywiście zdrowie Tito najważniejsze, ale kiedy za 4 dni zobaczymy Barcę z Bayernem, to będzie to lekka kpina.
0
Robisz z siebie błazna. Bielsa nie został trenerem Santosu.
0
Trenerem póki co na 99% zostanie Rubi, ma jako takie doświadczenie, nie sądzę, żeby Barca miała możliwość sprowadzenia jakiegoś wybitnego trenera, może poza Bielsą.
0
To na 100% prawda, piszą o tym wszystkie hiszpańskie i katalońskie dzienniki, w takim wypadku nie mogą się mylić.
0
Kurde, tego się nie spodziewałem. Szkoda Tito, mógł zostać jeszcze rok, ale prawdopodobnie to z powodów związanych z chorobą.
0
Tak, a ty myślisz że jak RM ma sprzedawać to jak Barcelona - Villę za 2 miliony. Ancelotii widzi Higuaina w swoich planach, a jeśli ma odchodzić to niech da kasę na transfer dobry "zamiennik".
0
Największy kapitan z wszystkich europejskich klubów.
0
Aha, a Alba to tak wiele pokazał w finale, że biegał jako skrzydłowy a nie obrońca? Ramos przegrał miejsce w '11' w finale, kiedy w obronie jako jedyny spisywał się bez zarzutów? To że nie wyszedł mu karny, to inna sprawa, zupełnie nie związana z jego pozycją.
0
Aha, Ramos to obrońca kompletny, kogo chciałbyś wstawić w jego miejsce? Pique? To by była porażka..
0
Haha, już jest :))
0
Bo dzisiaj nie wybierano najlepszego zawodnika meczu *Cavani) tylko najlepszego aktora Maracany (Neymara). Ale łach, jutro to będzie po wszystkich stronach z memami. Pozbierał zęby Neyek?
0
0
Hiszpańskie media podają, że Messi wpłacił dobrowolnie 10 milionów euro do Urzędu Skarbowego.
Wielki piłkarz i jeszcze większy człowiek...
0
Haha, jedyny temat gdzie przewaga kibiców RM, a jakoś gimbusów RM nie ma...
0
Thiago rozegrał maksymalną ilość spotkań, która pozwalała na osiągnięcie klauzuli 18 milionów euro. W przypadku rozegrania choćby minuty w kolejnym spotkaniu klauzula wynosiłaby 90 milionów euro.
Więc dalej sądzicie, że to przypadek?
0
Jest niemal pewne, że Messi/jego doradcy oszukiwali przy płaceniu podatków. Żadna prokuratura nie robiłaby takiej afery na cały świat, nie będąc pewnym stuprocentowo co do słuszności swoich zarzutów. Ostatecznie mogą się tylko skompromitować.
0
Rosell i zarząd robią to specjalnie bo nie mają kasy na obrońcę. Była dwójka do odstrzału - Thiago albo Fabregas, z tym że Cesc powiedział wyraźnie że zostaje. Więc sprzedają Thiago.
0
Facet w piłce nożnej osiągnął niesamowicie dużo, fakt w obecnej sytuacji nie należy do topu napastników, ale od kilkunastu lat gra w kadrze Hiszpanii, ma ponad 100 meczów, tacy ludzie nie są przypadkowi. Do tego strzelał w finałach Euro 2008, 2012, był ważną postacią podczas mundialu. Puknijcie się w głowę gimbusy.
Rozumiem naśmiewanie dla żartu, ale bez przesady..
0
Nie rozumiem tego naśmiewania się z Torresa.
0
Wyjdą samymi rezerwami, wygrają pewnie z 5:0 i odpuszczą.
0
Oj jak szybko spada news po prawej stronie, do 15 go nie będzie :)
I jakoś mniej tutaj komentarzy typu trzeba rozwalić te "mierdy"...
0
Morata powiedział:
. „Wygląda na to, że oferty, które ma, są na tyle poważne, że może rozważać odejście”.
Więc raczej odejdzie, a ja nie wierzę, że w przypadku kiedy zawodnikowi zabrakło JEDNEGO meczu do podwyższenia klauzuli do 90mln, nie zrobili tego specjalnie.
Oni na 100% chcą go sprzedać, jestem tego pewien. Mają Cesca, potrzebują kasy na transfer obrońcy. Myślenie przyszłościowe dość słabe, ale przynajmniej Fabregas więcej pogra na swojej pozycji.
0
Gdyby miał odejść z Barcelony, to na jego miejscu poszedłbym do Anglii, ale przeciwwagą dla silnej i bardzo dobrze "opakowanej" ligi jest trener Pep Guardiola, który z Thiago może zrobić króla środka pola.
Ciężki wybór.
0
Czemu mnie to nie dziwi :)
0
Masz absolutną rację, chłopaki przynajmniej pobiegają z piłkarzami światowego formatu, mają szansę zwiedzić Brazylię i robią to co kochają pomiędzy wykonywaniem swojego zawodu. Żal ludzi którzy się z nich śmieją, bo piłkarze Tahiti przynajmniej nie udają że są wirtuozami futbolu, jak niektórzy nasi Polscy piłkarze.