0

skubi07

Real był gorszy od Manchesteru?? A mi się wydawało, że Manchester nie zdobył żadnej prawidłowej bramki w dwumeczu..

0

Komentarze do wiadomości o Mou >500
Komentarze do jakiejkolwiek innej wiadomości na stronie < 300

Boicie się Mourinho i dlatego go nie nawidzicie.

0

EdB
No właśnie, powiedział, że Barcelona BYŁA najlepsza w ostatnich 20,30 latach, a dziś nie istnieje bez Messiego [określił go mianem WIELKIEGO gracza]. Ma rację? Jasne, że ma, co pokazał daleko nie sięgając mecz z Betisem, albo... z Bayernem, albo ... z Bilbao. Trzy ostatnie mecze, wszystkie potwierdzają teorię Mourinho.
Nie wiesz jak jest w szatni Realu, więc o niej nie pisz. Casillas ma znajomych dziennikarzy, którzy szkalują Mourinho, Pepe wypowiada się w mediach o Mourinho, któremu wcześniej nie powiedział nawet słowa [jest piątym kapitanem]. Poza tym Mou odpowiada tylko na pytania dziennikarzy.
Mou nie rozlicza piłkarzy, tylko komentuje dlaczego Pepe go skrytykował. Wszystko co powiedział było racją Jose, Pepe jest sfrustrowany bo wygryzł go 19stolatek. Pytali go o Casillasa, odpowiedział im, dlaczego gra Lopez.
To nie Barcelona, gdzie na wszystkie pytania odpowiada się tak, żeby się wszystkim przypodobać.
I z góry, Mourinho czasami przegina, fakt. Czasami prowokuje i zachowuje się brzydko. Ale nie rozumiem za co dzisiaj ma oberwać? Wszystko co powiedział jest racją.

0

Wpadacie w paranoję wyliczając te wszystkie beznadziejne statystyki. Liczcie wygrane, zdobyte puchary! To się na prawdę liczy, a nie jakiś syf.

0

EdB
Rzeczywiście, okropnie Barcelona oberwała od Mourinho. Nie koloryzujcie i nie podsycajcie atmosfery. Powiedział jasno i precyzyjnie co myśli na temat własnego klubu, sposobu zarządzania, frustracji Pepe.

0

W Barcelonie nie są przecież potrzebni zawodnicy z poza klubu, tylko WYCHOWANKOWIE! Tak, nas omamił Rossel, Xavi, Tito i spółka.

0

Gaspar,
Pisać o triumfie nad Chelsea to zwykła kpina. Poza tym te triumfy były fajne, ale nigdzie nie widzę porażek więcej niż jedną bramką, takich z kretesem, a w rewanżu odwrócenia wyników.
Mecz z Milanem to było oszustwo sędziego, który nie powinien uznać pierwszej bramki dla Milanu, a później Barca chciała zaatakować i nadziała się na kontrę. Barcelona w tamtym spotkaniu była lepsza, a zabrakło jej szczęścia i poprawnych decyzji sędziego.

0

kapitan hawk,
Tłumaczysz się jak Fabregas w stylu "mamy piękne liczby w tym sezonie". Ewidentnie ten sezon ujawnił, że Barcelona nie potrafi się podnieść i zareagować jak przystało na zespół pewny swoich możliwości. Na pewno nie w stylu Realu Madryt. Tam nawet kibice w 96 minucie wierzyli. Tutaj tylko wyzwiska, bluzgi w stronę Tito, w stronę zespołu, oberwało się nawet najlepszemu w tym meczu Pique. Dorośnijcie do kibicowania. Póki co robicie to w stylu innego piłkarza "Barcelona odpadła po klęsce, ale możemy się cieszyć bo Real też odpadł"
Jesteśmy dla was odniesieniem.

0

Ci którzy piszą, że Barcelona nie kupi w przyszłym sezonie kilku nowych zawodników ewidentnie żyją dalej w swoim wyimaginowanym świecie. Rossel nie może już przełknąć, że świat nie zachwyca się już klubem 20 wychowanków i zmieni strategię na klub najemników, jak jeszcze kilkanaście lat temu kiedy większość zawodników pochodziła z Holandii.

0

Kapitan hawk,
Historia Realu nie skończyła się na historii 0:5. Pokazaliśmy, że potrafimy się podnieść jeszcze w tym samym sezonie ogrywając was w finale pucharu Króla. Barcelona przegrała z nami Superpuchar i od tego momentu dostała sygnał, że coś jest nie tak. Ale nie potrafiła się podnieść, bo potrafią tylko wielkie zespoły. Real w zeszłym sezonie przegrał superpuchar, przegrał w lidze i w jednym meczu pucharu Króla, przegrywał do przerwy 2:0 w drugim. Mimo tego potrafił się podnieść i doprowadzić do remisu a niewiele zabrakło żeby odwrócić losy meczu, na koniec wygrali z wami ligę. Przypomnij mi kiedy Barcelona potrafiła się podnieść i walczyć do końca?

0

Kapitan hawk:
Nie jest, bardziej pasuje BYŁA najlepszą drużyną XXI wieku. Teraz będziesz żył historią, tak jak ja do tej pory, ale prędzej Real się podniesie niż Barcelona.
Teraz w FC Barcelonie nie obowiązują już hasła:
"my nie kupujemy piłkarzy, my ich wychowujemy"
"to szaleństwo kupować piłkarzy za taką cenę"
"styl Barcelony w DNA"
szykują się spore roszady w Barcelonie, ale raczej okres wychowanków się skończył, ciekawe jaki kit będziecie teraz wciskać ludziom. "Mes que un club" upadł śmiercią naturalną [transfery, zachowanie Alby, Valdesa, sprzedanie koszulek Arabom] Uświadomcie to sobie. Teraz nie jesteście już pępkiem świata.

0

Kapitan hawk,
Wy od 7 lat tworzycie swoją historię. Wystarczy tylko zbadać popularność tego serwisu. Ile was tu było przed 2006 rokiem?
11 lat to nie jest wiele, mamy najwięcej pucharów z wszystkich drużyn. Od lat mieliście kompleksy na punkcie Madrytu, a teraz to dokładnie widać. Nawet Pique wczoraj musiał wtrącić, że cieszą się z odpadnięcia Madrytu. No cóż Madryt miał we wtorek jaja, remontada na zawsze jest wpisana w historię Realu, nie Barcelony. Wiesz dlaczego? Właśnie dlatego, że Real wierzy jeszcze w 96 minucie, a wy poddajecie się przed pierwszym gwizdkiem. Hańba dla takiego klubu i takich kibiców, którym trzeba położyć kartki na krzesełko, żeby w jakikolwiek sposób wsparli drużynę. Santiago Bernabeu było we wtorek kotłem, jednym z najlepszych stadionów jeśli chodzi o doping.

0

lechu
Zanim wy dojdziecie do 9 pucharu Europy, to Real będzie miał na koncie 10+ tych pucharów.

0

Barca chyba nie jest w SIÓDMYM niebie :)

0

Jakiego Windowsa używa Tito? Windows 7

0

A i zespół Barcelony oceniłbym na 0,7/10

0

Coś na poprawę humoru, nie bierzcie tego do siebie :
-Ulubiona gra Barcelony?
-Fifa 07
Żona do Tito Villanovy
-obudzę Cię przed 8
-weź mnie nie wk...
Ulubiona bajka Barcelony?
7 krasnoludków historia prawdziwa
07, zgłoś się!
Obalimy 0,7?
Oficjalna firma kurierska FCB? Siódemka.
Spragniony? 7up!

0

obiektywniejade
Co za bzdura. Najpierw obejrzyj sobie chociaż jeden mecz Barcelony z tamtego okresu. Miała tyle w sobie z tiki-taki co wczorajszy mecz na Camp Nou.

0

portero
Styl Barcelony? Ten styl istnieje od 2008 roku. Nigdy wcześniej Barcelona nie grała takiej taktyki. Nie wmawiaj ludziom nie prawdy. A gdzie jest dzisiaj wasze hasło "my nie kupujemy, my wychowujemy piłkarzy?" Dzisiaj kiedy Barcelona chce kupić kilku nowych piłkarzy?
Trafiliście na kilku najlepszych wychowanków w historii, teraz te złote czasy się skończyły.

0

Lionel0MessiRMKaT
Wiem, dlatego do nich się odzywam.

0

Real 5 minut i byłby w finale, w Madrycie wierzyli do 96 minuty, w Barcelonie poddali się już przed rewanżem. To jest ta wielka Barcelona?

0

Już nikt tutaj nie śmieje się z Realu? Co się stało? Czyżby Barcelona nie potrafiła nawet nawiązać do wtorkowego meczu Realu?

0

Bayern jest za solidny żeby dopuścił do straty 4 goli. Barca podzieli los Realu a kibice-błazny [niektórzy]z tej strony poczują smutek ku mojej radości. Normalnym kibicom będę współczuł.

0

Chusteczki już kupione? Zostało wam 12 godzin radości.

0

Jeszcze zostało wam 19 godzin radości i zapłaczecie.

0

Pamiętajcie, zostało wam równo 20 godzin radości :) Do momentu kiedy Monachijski walec rozjedzie przestraszonych chłopców z FCB, może dlatego że ich nie zauważy?

0

Jeszcze macie 20 godzin radości.

0

Dobra rada od starszego dla co niektórych kolegi. Jeżeli po technikum zamierzacie iść na studia, to nie zastanawiajcie się, i idźcie do liceum, nawet tego słabszego. Żadne technikum nie przygotuje do matury tak jak liceum. Piszę to z doświadczenia.

Natomiast odnośnie artykułu, uważam że są świadomi wielkości Messiego, ale nie spodziewają się że może im zagrozić i gadają tak dla picu. Sytuacja się zmieni przy wyniku 2:0 dla Barcelony. Zaczną się denerwować i wtedy nie będą już tacy pewni siebie.

0

duch toma jad
Wiedziałem że ktoś załapie. Chyba nikt nie pomyślał, że na serio w meczu?

0

Wszyscy mówią o Messim, a tu jutro Alexis strzeli pierwszego hattricka w Barcelonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?