0

Rozumiesz o czym piszesz? "za Guardioli było zabójcze tĘpo gry". To właśnie ten facet przyszedł za czasów Guardioli.

0

Oj chyba ktoś tutaj się kompromituje pisząc, że Neymar zapewni Barcelonie największe dochody na świecie.

0

57 * 122,6% = 69,88 więc nie wiem czy te obliczenia nie robił jakiś debil.

0

Co za śmieszne kłamstwa. Udowodnij cokolwiek powiedziałeś. Kity to możesz wciskać niedołężnej babce, nie nam.

0

Podałeś te dane i dalej masz pewność że Pelle lepszy od Mourinho? 0:4 CdR i 1/8 LM lepsze??

0

Podaj mi źródło tych komentarzy bytyn7 tych twoich pierwszych i nie ośmieszaj się więcej dziecko

0

Mhm, już to widzę.

0

Jeeest, wiedziałem, że będą coraz częściej tu nicki z "Neymarem".

0

No i po strachu wśród kibiców Barcelony. Tylko ciekawe co będzie, kiedy traficie na Chelsea w Lidze Mistrzów.

0

obraza na "żel" już jest niemodna wsród fanów Barcelony, odkąd pojawił się u was Neymar, czy jak wolicie Ney, jakkolwiek to brzmi

0

Wielka inicjatywa, to się ceni!

0

5:0 to chyba nie przez sędziego?

0

Widzę, że transfer Neymara był dobrym posunięciem dla Federacji Brazylii. Z marszu zyskali rzesze kibiców FC Barcelony..

0

Messi już by krzyczał na Neymara.

0

Brawo IceMan, świetny tekst. Właśnie o to mi chodzi. Mimo, że nie jestem sympatykiem Barcelony, to zawsze z uznaniem patrzyłem na rozstrzyganie spraw pozaboiskowych przez Barcę. Trochę dziwnie zrobiło się w tym sezonie...

0

Dziwne, bo mi się wydawało że dzisiaj na meczu był. Nawet mam kilka potwierdzeń z różnych źródeł chłopczyku.

0

Teraz piszesz co innego niż wcześniej. Napisałeś "Real nie ma swoich tak dobrze zapowiadających się piłkarzy". Teraz skonfrontuj to ze swoją odpowiedzią.

0

Co ty pieprzysz tutaj? Real ma bardzo dobrych wychowanków, choćby Jese. To że jesteś z RM to nie znaczy że musisz tutaj lizać tyłki, wszystkim.
A Thiago jest oczywiście bardzo dobrym piłkarzem, co do tego się zgadzam, natomiast nie do tego, że Real ma słabą canterę dupowkręcie.

0

jak małpa mówisz? Widzisz coś podobnego powiedział do niego Busquets.... widać że hasło mes que un club, którym tyle razy się szczycicie nie dotyczy ani piłkarzy, ani kibiców (pseudo takich jak ty tym bardziej)

0

Pięknie powiedziane Rooney17, cała prawda.

0

Ty masz podawać do Messiego chłopczyku.

0

Tello też miał zjeść Arbeloę w 2012 roku, a wyszło tak, że się chłopak odbijał.

0

No to zobaczmy Neymarku jak cię nie raz powożą piłkarze Realu. Będzie podobnie jak w KMŚ w 2011 roku przeciw Barcelonie. Nie istniałeś chłopaczku, z Włochami też nie istniałeś.

0

Mogę się założyć z każdym że Thiago odejdzie.

0

Valdes najlepszy bramkarz na świecie? A chce odejść i nikt się po niego nie zgłasza? Coś mi tu logika szwankuje,,,

0

Zgadzam się, że brak Michu to porażka Del Bosque.
A określanie Lopeza jako tego wypromowanego przez Mou, to hańba dla was. Wystarczy obejrzeć jakie cuda robił w bramce choćby wczoraj. Skoro to Mou go wypromował, to po raz kolejny okazało się, jakiego ma trenerskiego nosa. Lopez pewniejszy od Casillasa na przedpolu, lepsza gra nogami, bardzo dobra jakość na linii. Lopez w tym momencie bije Casillasa, Valdesa i Reine na głowę.

0

Real Madryt nigdy nie wpierał ludziom, że jest klubem wychowanków. A generalnie szedł niedawno przekaz, że Barcelona wychowuje, Madryt kupuje. Ciekawe co na temat kupna Neymara ma do powiedzenia biskup Barcelony.

0

Dobrze wiesz, że Rossel nie powie publicznie ile bedzie zarabiał Neymar. Zarobki piłkarzy są ściśle tajne, ale tutaj w prasie istnieje wyjątek, bo niemal 100% informacji o wysokości transferów czy wielkości gaży jaką pobierają piłkarze się sprawdza.

0

Ney to już jest oficjalna ksywka Neymara? Muszę się przyzwyczaić bo za moment będzie tutaj i na stronie Realu pełno takich nicków.

0

Biedni zawodnicy z cantery, teraz w Barcelonie już nie szuka się wychowanków a kupuje... Jeszcze rok temu była tutaj gadka - po co nam Neymar skoro mamy Delofeu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?