0

a wg mnie alves bardziej zasluguje niz bale w tej 11

0

no i co z tego ze Cassilas posiada mniej czystych kont ? przeciez real ma dziury w obronie - stary Carvalhio, Pepe ktory nawet w portugali nie gra w wyjscowym skladzie czy tez marcelo ktory praktycznie gra na pomocy. Cassilas jest lepszym bramkarzem od VV i trzeba sie do tego przyznac ;]

0

alves - milito (fontas) - abidal- adriano(maxwell)

0

:) no i gites piekny gest

0

wg mnie keite powinni sprzedac nie gra zbyt dobrze a przy tym sa lepsi ktorzy moga go zastapic tera jeszcze IBI przybyl to nie ma sie co ludzic + nawet lepiej dac szanse pilkaza z barcy B

0

wg mnie Alves Puyol Abidal Adriano

tak by bylo dobrze ;] abidal umie grac na srodku a adriano trzeba dac szanse

0

Swietny Mecz brawo :)) szkoda ze messi gola nie trafil zakonczyl passe ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?