SZYCHA0005
Dołączył/a: listopad 2010
Gniezno
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a wg mnie alves bardziej zasluguje niz bale w tej 11
0
no i co z tego ze Cassilas posiada mniej czystych kont ? przeciez real ma dziury w obronie - stary Carvalhio, Pepe ktory nawet w portugali nie gra w wyjscowym skladzie czy tez marcelo ktory praktycznie gra na pomocy. Cassilas jest lepszym bramkarzem od VV i trzeba sie do tego przyznac ;]
0
alves - milito (fontas) - abidal- adriano(maxwell)
0
:) no i gites piekny gest
0
wg mnie keite powinni sprzedac nie gra zbyt dobrze a przy tym sa lepsi ktorzy moga go zastapic tera jeszcze IBI przybyl to nie ma sie co ludzic + nawet lepiej dac szanse pilkaza z barcy B
0
wg mnie Alves Puyol Abidal Adriano
tak by bylo dobrze ;] abidal umie grac na srodku a adriano trzeba dac szanse
0
Swietny Mecz brawo :)) szkoda ze messi gola nie trafil zakonczyl passe ;/