SZYCHA0005
Dołączył/a: listopad 2010
Gniezno
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No z Kompanym to przesadziłem ale nie zmienia to faktu, że u nas było podobnie ;)
0
I jak został potraktowany ? Nie chcieli podwyższyć mu pensji, a sprowadzili gościa, który pokazał się tylko na Mundialu, młodszego z wyższą :)
0
Sprzedaż koszulek i najlepsze staty w Fifie czego chcieć więcej ?
20
Jeśli powiedziałbym to, co myślę o występie realu madryt poszedłbym do więzienia ;)
0
Mam pytanie gdzie kliknąć żeby wystawić oceny za ten mecz? ;)
0
http://www.futbolhd.pl/stream1.php mi dobrze chodzi :)
0
alves zolta za "bol dupy :) " i pajacowanie
0
Alves jak zwykle serwuje swoje piękne wrzutki ...
0
U nas było podobnie, Koke, Reus, Kompany ;)
0
Alves ma 84 i jest jednym z najlepszych PO w grze przypadek ? :)
0
Ludzie hejtowali transfer, ze względu na cene w porównaniu do wieku piłkarza, który był solidna marką w lidze hiszpańskiej. A tutaj mamy jakiegos no-name'a, z tego co słyszałem nawet w Brazylii mu słabo idzie dlatego hejt ;)
1
Juanfran, tylko pewnie Atletico go nie sprzeda
0
Nie rozumiem o co ci chodzi, cenzura w internecie ? na stronie realu też jest multum kibiców Barcy. Jest wiele normalnych kibiców Realu z którymi idzie dyskutować
0
Dlaczego miałby mi przysłonić ? że Ronaldo i Neuer to się nie dziwię ale Robbena po prostu nie lubię ;)
0
Neuer, Ronaldo i Robben szkoda ze nie ma Suareza :(
0
Fajnie gdyby w końcu ktoś z tyłów (obrona-bramka) dostałby złotą piłkę :)
0
Suarez Ronaldo Neuer byłoby chyba sprawiedliwe no ale znając życie będzie Messi za nazwisko, a Suareza nie za wybryki
0
Teraz to piłkarze to często celebrici i "fejmy" zamiast na boisku grać gwiazdorzą :)
0
W sumie właśnie takiego grającego w destrukcji obrońcę byśmy potrzebowali, pamiętam jak parę lat temu mieliśmy jedną z najlepszych formacji defensywnych na świecie. Abidal zawsze grał bardziej defensywnie, niż Alves. Nie jak teraz gdzie mieliśmy dwóch takich skrzydłowych bocznych obrońców
8
Nie jest źle, liga hiszpańska jest o wiele mniej agresywna, lepsze to niż Mascherano na ŚO. Dodatkowo zostanie jeszcze niezły hajs na jeden transfer licze na Cuardado ale nigdy nic nie wiadomo.
0
Ibra to osobna historia, konflikt z trenerem i ogólnie w szatni, Suarez mówił, że zawsze chciał grac w Barcelonie/Realu
3
Widziałeś kiedyś Suareza w akcji ? może z głową troche ma ale jest jednym z najlepszych o ile nie najlepszym środkowym napadziorem na świecie
1
Zgadzam się z Stoiczkowem, Messi to nie jest typ osoby, która potrafi zmotywować resztę drużyny, a opaskę dostał za nazwisko. Mascherano byłby idealnym kapitanem no ale decyzji nie zmienimy
0
Znając życie to pele znów będzie cisnął Messiemu, mając tylko argument ze strzelił więcej bramek ^^
0
Byłem kiedyś wielkim fanem Pesa :) 6 mam nadal na komputerze i gram czasem genialna gra, ale pes zaczął się niestety psuć i gram w fife od kiedy przeniesli z konsoli na pc (od 11) i powiem, że to jest również świetna bardzo realistyczna gra i przynosi mi dużo frajdy pre-ordera pewnie kupie :) szkoda, że w demie nie ma Barcelony
0
Normalnych kibiców jest dużo ale gubią się oni w obłędzie masy hejterów i sezonowców niestety
0
Przegraliśmy nic się nie stało,niestety więcej tutaj goli po błędach niż pięknej gry Realu w 1 meczu gole z 2 błędów (złe krycie + vv) we wczorajszym meczu to już nawet nie mówię, ale mam nadzieję, że ta porażka da wiele do myślenia dla Tito i zawodników, Fabregas musi zacząć być typowym rozgrywającym bo Xavi ma już swoje lata, trzeba popracować nad skutecznością oraz zrobić coś z porozumiewaniem i ustawieniem obrony. Na plus mogę powiedzieć, że wrócił Pedro ze starych czasów, montoya zagrał bardzo dobry mecz, mimo, że nie trafł sytuacji to w końcu to obrońca i jest jeszcze niedoświadczony.
0
Juve jest na pewno świetną drużyną ale po co niby Villa miałby się przenosić, mieszka w swoim kraju, gra z kolegami w najlepszym klubie świata, więc nie dziwie się, że został
0
Valdes nigdy nie byłem zwolennikiem jego talentu, choć muszę przyznać, że nogami gra wyśmienicie, jednak zbyt często popełnia proste błędy dużo ludzi argumentuje "ile razy ratował nam dupe" a od czego jest bramkarz od tego właśnie, VV jest jak dla mnie za słaby na barcelonę ale z pewnością jeszcze długo postoi między słupkami u nas
0
Wiadomo, że trener nie powie : "Przegramy" starał się zmotywować piłkarzy :) liczę na dobry mecz i trzeba pamiętać, że mimo tego iż niewymagający wróg, nie oznacza, że od razu mamy mecz wygrany.