1

>zmęczenie ze środy
>zła godzina (wtf)
>byliśmy lepsi ale ... (chyba jednak nie )

brak słów

0

W piłce nożnej z tego co wiem lepszy jest ten, kto zdobył więcej bramek ... głupie bezsensowne wymówki Ivan weź się lepiej za siebie bo jak na razie grasz strasznie zachowawczo i kim my mamy straszyc w pomocy

0

Osobiście chciałem żeby został Fabs :(

0

a nasz atak ? ;) pomoc to nawet się pytać nie muszę jak grali :(

0

Opisze ktoś mi w skrócie drugą połowę? akurat musiałem wyjść i mnie ciekawi kto grał słabo/ kto solidnie

0

Akcja z ręką alvesa to była kontra po nieodgwizdanej ręce, więc nie byłoby tego ...

0

"MOTM Douglas, kto myśli inaczej jest dziwny.Jest niczym przyczajony tygrys który atakuje w najlepszym momencie, jego technika i mądrość na boisku dają nam dużą przewage, a razem z Pedro na boisku jesteśmy nie do zatrzymania!
Na PSG będzie taki skład Sztegen-Mr. Wrzutka-Celebryta-Fajka-Alaba-Marszczerano-Szczawi-Rakitic bez formy z Sevilli-Suagryz-Mesjasz-Nurek "

Komentarz użytkownika Klocuch12 po meczu w pucharze króla polecam :D

1

Pique zagrał genialny mecz, czyścił jak profesor i taka słaba nota ? zawalił przy bramce w najmniejszym stopniu

0

Nie rozumiem dlaczego prawie każdy post pod artykułem o meczu z Getafe jest o Ronaldo. Co on tak was obchodzi ? mamy swojego geniusza, który jest od niego lepszy kilkakrotnie i nie musimy się z nikim o to wykłócać bo po co ?

0

mój post to był tylko dopisek do twojego, źle się wyraziłem ;)

0

Nie no ja również uważam, że to idiotyczny ruch zarządu i że martin powinien dostać więcej szans, ale nie popadajmy w skrajność tak naprawdę trudno ocenić w jakiej formie on jest

0

"Martin to świetny zawodnik, gotowy dla poświęceń" skąd ty wiesz jakim on jest zawodnikiem, jeśli zagrał w tym sezonie tylko 1 mecz w lidze w dodatku ze słabym w tym roku Athleticiem ...

0

W sumie z tego co pamiętam to w tym sezonie zagrał tylko 1 mecz troszkę ponadprzeciętny no ale ze słabym w tym sezonie Athleticiem, więc nie ma co oceniać tylko przez pryzmat tego 1 meczu

0

Liczyłem, że będzie jakieś wypożyczenie/opcja pierwokupu a tu masz babo placek transfer definitywny. Dziwi mnie to bardzo dlaczego nie chce już tu wracać coś czuje jakieś konflikty . Zarząd się znów ośmiesza do tego znając życie sprzedamy go za grosze

0

Pomoc kuleje niestety

0

Veratti genialne spotkanie a go zmienił bezsensu imo

0

Widziałeś jak Pique grał w tym meczu ? W takiej formie mało kto ma z nim szanse w walce o skład no ale wiemy jak to forma Pique spada i rośnie

4

Pique w formie to jest coś co uwielbiam oglądać

0

Dziwne to wszystko dlaczego Enrique nie testował tej formacji z jakimiś ogórasami ? np z Espanyolem. Mathieu mi nie pasuje na LO zapomniał jak tam się gra. 2 DP po co jak musimy grać ofensywnie i wygrać ?

0

Będą ważniejsze mecze z grupy i tak wyjdziemy ...

0

Licze na Pedrito ale Mathieu na LO to jest głupota on się już nie nadaje na tą pozycje i nie wie jak grać ...

0

Na troll football są irytujący admini jeden za realem wstawiający ciągłe posty o Ronaldo i o tym jaki Messi jest słaby i w drugą stronę co się robi dość denerwujące

0

co sadzicie o formoacji 3-4-3 a Pedro z Alba po bokach ? na takiej obronie Pique-Mathieu-Bartra ?

2

I caly misterny plan Zubiego poszedł w p... :D

1

Chyba nie mogą uwierzyć w to jak zagrał Messi. Zagrał w swoim starym genialnym stylu, każdy kontakt z piłką kończył się czymś magicznym (kluczowe podanie, piękny strzał,gol Itp). Miejmy nadzieję, że utrzyma formę bo tak grając jest wstanie praktycznie w pojedynke wygrywać mecze

0



Czekam na takie bramy Suareza w Barcelonie :D

2

Cieszy mnie ogromna radość Suareza po każdym golu mega mu zależy, mam wielką nadzieje, że się odblokuje i nastrzela multum bramek :)

4

Messi i Neymar świetny mecz brawo

0

Te trybuny to jakaś kpina, nie usłyszałem żadnego dopingu tylko parę gwizdów ...

1

Pamiętam jak na początku sezonu dużo osób wychwalało Enrique jaki to on nie jest (skacze przecież przez schody itp) kilka meczy przegranych Barca nic nie wygra koniec sezonu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?