SZYCHA0005
Dołączył/a: listopad 2010
Gniezno
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
>zmęczenie ze środy
>zła godzina (wtf)
>byliśmy lepsi ale ... (chyba jednak nie )
brak słów
0
W piłce nożnej z tego co wiem lepszy jest ten, kto zdobył więcej bramek ... głupie bezsensowne wymówki Ivan weź się lepiej za siebie bo jak na razie grasz strasznie zachowawczo i kim my mamy straszyc w pomocy
0
Osobiście chciałem żeby został Fabs :(
0
a nasz atak ? ;) pomoc to nawet się pytać nie muszę jak grali :(
0
Opisze ktoś mi w skrócie drugą połowę? akurat musiałem wyjść i mnie ciekawi kto grał słabo/ kto solidnie
0
Akcja z ręką alvesa to była kontra po nieodgwizdanej ręce, więc nie byłoby tego ...
0
"MOTM Douglas, kto myśli inaczej jest dziwny.Jest niczym przyczajony tygrys który atakuje w najlepszym momencie, jego technika i mądrość na boisku dają nam dużą przewage, a razem z Pedro na boisku jesteśmy nie do zatrzymania!
Na PSG będzie taki skład Sztegen-Mr. Wrzutka-Celebryta-Fajka-Alaba-Marszczerano-Szczawi-Rakitic bez formy z Sevilli-Suagryz-Mesjasz-Nurek "
Komentarz użytkownika Klocuch12 po meczu w pucharze króla polecam :D
1
Pique zagrał genialny mecz, czyścił jak profesor i taka słaba nota ? zawalił przy bramce w najmniejszym stopniu
0
Nie rozumiem dlaczego prawie każdy post pod artykułem o meczu z Getafe jest o Ronaldo. Co on tak was obchodzi ? mamy swojego geniusza, który jest od niego lepszy kilkakrotnie i nie musimy się z nikim o to wykłócać bo po co ?
0
mój post to był tylko dopisek do twojego, źle się wyraziłem ;)
0
Nie no ja również uważam, że to idiotyczny ruch zarządu i że martin powinien dostać więcej szans, ale nie popadajmy w skrajność tak naprawdę trudno ocenić w jakiej formie on jest
0
"Martin to świetny zawodnik, gotowy dla poświęceń" skąd ty wiesz jakim on jest zawodnikiem, jeśli zagrał w tym sezonie tylko 1 mecz w lidze w dodatku ze słabym w tym roku Athleticiem ...
0
W sumie z tego co pamiętam to w tym sezonie zagrał tylko 1 mecz troszkę ponadprzeciętny no ale ze słabym w tym sezonie Athleticiem, więc nie ma co oceniać tylko przez pryzmat tego 1 meczu
0
Liczyłem, że będzie jakieś wypożyczenie/opcja pierwokupu a tu masz babo placek transfer definitywny. Dziwi mnie to bardzo dlaczego nie chce już tu wracać coś czuje jakieś konflikty . Zarząd się znów ośmiesza do tego znając życie sprzedamy go za grosze
0
Pomoc kuleje niestety
0
Veratti genialne spotkanie a go zmienił bezsensu imo
0
Widziałeś jak Pique grał w tym meczu ? W takiej formie mało kto ma z nim szanse w walce o skład no ale wiemy jak to forma Pique spada i rośnie
4
Pique w formie to jest coś co uwielbiam oglądać
0
Dziwne to wszystko dlaczego Enrique nie testował tej formacji z jakimiś ogórasami ? np z Espanyolem. Mathieu mi nie pasuje na LO zapomniał jak tam się gra. 2 DP po co jak musimy grać ofensywnie i wygrać ?
0
Będą ważniejsze mecze z grupy i tak wyjdziemy ...
0
Licze na Pedrito ale Mathieu na LO to jest głupota on się już nie nadaje na tą pozycje i nie wie jak grać ...
0
Na troll football są irytujący admini jeden za realem wstawiający ciągłe posty o Ronaldo i o tym jaki Messi jest słaby i w drugą stronę co się robi dość denerwujące
0
co sadzicie o formoacji 3-4-3 a Pedro z Alba po bokach ? na takiej obronie Pique-Mathieu-Bartra ?
2
I caly misterny plan Zubiego poszedł w p... :D
1
Chyba nie mogą uwierzyć w to jak zagrał Messi. Zagrał w swoim starym genialnym stylu, każdy kontakt z piłką kończył się czymś magicznym (kluczowe podanie, piękny strzał,gol Itp). Miejmy nadzieję, że utrzyma formę bo tak grając jest wstanie praktycznie w pojedynke wygrywać mecze
0
Czekam na takie bramy Suareza w Barcelonie :D
2
Cieszy mnie ogromna radość Suareza po każdym golu mega mu zależy, mam wielką nadzieje, że się odblokuje i nastrzela multum bramek :)
4
Messi i Neymar świetny mecz brawo
0
Te trybuny to jakaś kpina, nie usłyszałem żadnego dopingu tylko parę gwizdów ...
1
Pamiętam jak na początku sezonu dużo osób wychwalało Enrique jaki to on nie jest (skacze przecież przez schody itp) kilka meczy przegranych Barca nic nie wygra koniec sezonu