SZYCHA0005
Dołączył/a: listopad 2010
Gniezno
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no nie wiem, Seville zjechali 2 mecze słabsze a potem te 22 ? mecze z rzędu wygrane więc nie powiedziałbym, że to mierny początek
0
Pamiętam jak kilak miesięcy temu ludzie pisali, że "wielkie" kluby takie jak Real czy Chelsea nas zjedzą w LM :) a tu widzimy Chelsea najprawdopodobniej nie przejdzie dalej, a Real z ledwością jak ta piłka jest zmienna
2
a u nas co było kilka miesięcy temu ?
3
Real przypomina mi Barcelonę z poprzedniego sezonu, świetny początek i wypalenie w ważniejszych meczach, zobaczymy co będzie dalej
1
Mam nadzieję, że Real utrzyma "wysoką formę" do Gran Derbi, z taką formą to mogą i manitę dostac, chociaż piłka nożna jest nieprzewidywalna więc wole się nad tym nie rozwodzić, ale pomarzyć można
0
Nie hejtuje Masche, dla mnie w Barcelonie na DMie się średnio odnajduje, już się chyba do ŚO przyzwyczaił
0
Wygrywają 5:1 i zapewniają sobie 1 miejsce w lidze, ludzie przestańcie płakac
2
DAVID VILLA DAVID VILLA, Barcelona rozbija Real strzelając im 4 bramkę !!
0
Chyba jedna z najlepszych par pomocników w historii :), byli tak genialny, że gdyby jakiś drewniany napastnik był przed nimi to i tak by walnął z 30 bramek. Jeszcze Messi przed nimi to było coś :D
1
Osobiście bardzo lubię Arsenal, i bardzo szkoda mi kibiców i piłkarzy , od lat ta drużyna ma niezły skład a kompletnie nic nie osiąga
0
Suarezowi, Messi powinien oddać kurde tego karnego, mógłby miec hat-tricka ...
0
2:1 to i tak świetny wynik, wystarczy nam remis, lub przegrana 1:0 nawet ;P
0
Masip w grze z ogórasami popełnił karygodny błąd przy rzucie rożnym
3
Chyba najlepszy rezerwowy jakiego można mieć, niby dużo na ławce siedzi, nie ma do nikogo pretensji a gdy wchodzi gra bardzo solidnie, często świetne wrzutki czy niezłe strzał z dystansu. Do tego może grać na obu stronach defensywy, absolutnie nie !
0
Barca słabnie ? żeby się drogi AS na Derbach na Camp Nou nie zdziwił :)
1
Dla mnie wygwizdywanie piłkarza, za błąd to jest jakaś porażka, zamiast dawać mu otuchy to jeszcze po nim jeżdżą, i to ma się nazywać kibicowaniem ?
4
Sądząc po tej wypowiedzi, wnioskuje ze urodziles sie w 2003 roku :v
0
to, że jest kosmitą wiadomo nie od dzisiaj :D
4
Fabregas? zobaczymy co będzie teraz pokazywał
0
o co chodzi z tym lionel messi barca bo nie wiem ?
0
Debile ? coś czuje, że masz poniżej 13 lat ziomek. Neymarowi należy się odpoczynek i tyle.
2
Bravo
Montoya Bartra Masche Adriano
Busi
Rafinha Xavi/Rakitic
Pedro Suarez Messi
licze na taki sklad
0
Oszczerstwo, Masche często miał zawyżane oceny właśnie, i zgadzam się z jego oceną ;), spotkanie na plus no ale te głupie błędy to minus jakiś musi być. Ogólnie rozumiem, że wszyscy kibice lubią Masche za jego waleczność ale starajmy się być obiektywni
0
Jak dla mnie trzeba być ślepy, żeby mówić ze Ronaldo nawet zbliżył się do poziomu pewnego kosmity ;)
4
Xavi oklaski od rywala ;) #legend
1
PIQUENBAUER ! uwielbiam jego intwerwencje ogladac
0
Szkoda, że gra Xavi kosztem Rafinhi, reszta dla mnei spoko Mathieu za Masche, który ostatnio troche slabiej moze odpocznie wroci do optymalnej formy
0
28 dopiero ma strzelone
0
Bardzo pomyślał, a pamiętam hejty "Ancelotti geniusz ma swoją 11 i nią gra, a wuefista Enrique rotacje i przegrywamy" echh
0
Dostał ją w 5 meczu z realem, więc pauzuje w następnym