0

no nie wiem, Seville zjechali 2 mecze słabsze a potem te 22 ? mecze z rzędu wygrane więc nie powiedziałbym, że to mierny początek

0

Pamiętam jak kilak miesięcy temu ludzie pisali, że "wielkie" kluby takie jak Real czy Chelsea nas zjedzą w LM :) a tu widzimy Chelsea najprawdopodobniej nie przejdzie dalej, a Real z ledwością jak ta piłka jest zmienna

2

a u nas co było kilka miesięcy temu ?

3

Real przypomina mi Barcelonę z poprzedniego sezonu, świetny początek i wypalenie w ważniejszych meczach, zobaczymy co będzie dalej

1

Mam nadzieję, że Real utrzyma "wysoką formę" do Gran Derbi, z taką formą to mogą i manitę dostac, chociaż piłka nożna jest nieprzewidywalna więc wole się nad tym nie rozwodzić, ale pomarzyć można

0

Nie hejtuje Masche, dla mnie w Barcelonie na DMie się średnio odnajduje, już się chyba do ŚO przyzwyczaił

0

Wygrywają 5:1 i zapewniają sobie 1 miejsce w lidze, ludzie przestańcie płakac

2

DAVID VILLA DAVID VILLA, Barcelona rozbija Real strzelając im 4 bramkę !!

0

Chyba jedna z najlepszych par pomocników w historii :), byli tak genialny, że gdyby jakiś drewniany napastnik był przed nimi to i tak by walnął z 30 bramek. Jeszcze Messi przed nimi to było coś :D

1

Osobiście bardzo lubię Arsenal, i bardzo szkoda mi kibiców i piłkarzy , od lat ta drużyna ma niezły skład a kompletnie nic nie osiąga

0

Suarezowi, Messi powinien oddać kurde tego karnego, mógłby miec hat-tricka ...

0

2:1 to i tak świetny wynik, wystarczy nam remis, lub przegrana 1:0 nawet ;P

0

Masip w grze z ogórasami popełnił karygodny błąd przy rzucie rożnym

3

Chyba najlepszy rezerwowy jakiego można mieć, niby dużo na ławce siedzi, nie ma do nikogo pretensji a gdy wchodzi gra bardzo solidnie, często świetne wrzutki czy niezłe strzał z dystansu. Do tego może grać na obu stronach defensywy, absolutnie nie !

0

Barca słabnie ? żeby się drogi AS na Derbach na Camp Nou nie zdziwił :)

1

Dla mnie wygwizdywanie piłkarza, za błąd to jest jakaś porażka, zamiast dawać mu otuchy to jeszcze po nim jeżdżą, i to ma się nazywać kibicowaniem ?

4

Sądząc po tej wypowiedzi, wnioskuje ze urodziles sie w 2003 roku :v

0

to, że jest kosmitą wiadomo nie od dzisiaj :D

4

Fabregas? zobaczymy co będzie teraz pokazywał

0

o co chodzi z tym lionel messi barca bo nie wiem ?

0

Debile ? coś czuje, że masz poniżej 13 lat ziomek. Neymarowi należy się odpoczynek i tyle.

2

Bravo
Montoya Bartra Masche Adriano
Busi
Rafinha Xavi/Rakitic
Pedro Suarez Messi
licze na taki sklad

0

Oszczerstwo, Masche często miał zawyżane oceny właśnie, i zgadzam się z jego oceną ;), spotkanie na plus no ale te głupie błędy to minus jakiś musi być. Ogólnie rozumiem, że wszyscy kibice lubią Masche za jego waleczność ale starajmy się być obiektywni

0

Jak dla mnie trzeba być ślepy, żeby mówić ze Ronaldo nawet zbliżył się do poziomu pewnego kosmity ;)

4

Xavi oklaski od rywala ;) #legend

1

PIQUENBAUER ! uwielbiam jego intwerwencje ogladac

0

Szkoda, że gra Xavi kosztem Rafinhi, reszta dla mnei spoko Mathieu za Masche, który ostatnio troche slabiej moze odpocznie wroci do optymalnej formy

0

28 dopiero ma strzelone

0

Bardzo pomyślał, a pamiętam hejty "Ancelotti geniusz ma swoją 11 i nią gra, a wuefista Enrique rotacje i przegrywamy" echh

0

Dostał ją w 5 meczu z realem, więc pauzuje w następnym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?