SZYCHA0005
Dołączył/a: listopad 2010
Gniezno
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale to nie chodzi o mistrzów w sensie obecnych, tylko stan umysłu bo PSG pokazało z nami ze nie ma tej mentalności
0
Ale bym chciał go u nas ;), uwielbiam piłkarzy regulujących grę takich jak on czy Xavi
0
a granie w klubie wyklucza coś wyjątkowego na boisku ? bo nie rozumiem komentarza
1
nie wiadomo co będzie w następnym sezonie więc nie przesadzajmy
0
logika poprzedniego sezonu, po co nam pomocnik przecież mamy Denisa Gomesa itp ...
0
rozumiem powiedzieć co się myśli, ale bić od razu jak prostak ?
1
Real sprzeda Morate i Jamesa pewnie za 100 mln albo i wiecej ;) Mbappe prawie się zwróci
0
to tylko przykład, kogo widzisz na tej pozycji ?
0
poprawione
0
Atletico to pechowiec straszny, 1 mecz chcieli obronić 1 bramkową przewagę z realem a tu gol w ostatnich sekundach i już byli zniszczeni kondycyjnie w dogrywce to przegrali. Drugi finał to gol ze spalonego realu i tragiczne karne ze strony Oblaka
0
Juventus wczoraj padł w drugiej połowie, w 1 mieli siły to grali jak równy z równym a nawet i lepiej, ale co z tego. Real dzięki rotacjom i dobrym zmianom, w drugiej połowie wyglądał nawet i lepiej plus to, że mimo iz genialna to cała obrona juventusu to już ma swoje lata a cały sezon w nogach.
1
Bardzo ciekawi mnie jakby to wyglądało z Bellerinem na PO, Roberto na ŚP i sprowadzonym za grubą kasę SPO jak np Coutinho
0
ale Juve sfrajerzyło 2 połowę, masakra gdzie Dybala Higuain ?
1
Dokładnie, na kobiete nie można złego słowa powiedzieć/ zażartować. A faceta w jaja można kopnąć.
3
Jaki stereotyp ? kobiecy poziom piłkarski to dno, chociaż zakazywanie im gry też jest głupie, no ale niech się nie dziwią, że dostaja x razy mniej pieniędzy jak przynoszą x razy mniej zysków
7
zle to nazwałeś, nie stajesz się szowinistą, tylko myślisz rozsądnie, bo kobiety nigdy poziomem w piłkę nie dorównają mężczyzną a co do zazdrośnic w stylu pani Solo to możemy się z nich pośmiać bo widac jakie ma kompleksy do swojej płci ;) Boniek ewidentnie zażartował ale o kobietach złego słowa nie można powiedzieć a faceci tacy źli
2
Cesca sprzedali za jakieś 30mln, a Suarez koszotwał 80 :) , po drugie jakie jaja ? Alexis chciał odejść , a co do Isco z nim to samo jakby nie kontuzje Bale to by pewnie w tym okienku pożegnał się z realem, co zresztą robi James, ambitnych piłkarzy nie posadzisz na ławce jak znają swoją wartość
0
Bardziej jak można się pozbyć takiego piłkarza w takiej cenie !, Alexis siedziałby na ławie bo za kogo miał grać ?, jeszcze mielismy Pedro który się z rolą zmiennika pogodził
0
z tym to nigdy nie wiadomo, pamiętam jak się kiedyś Roberto hejtowało, że minuty dostaje
0
przecież Zidane w realu jest dopiero półtora sezonu zobaczymy za rok dwa jak to będzie ;)
0
działa bo własnie sie zalogowalem ;)
0
z 90 pkt w lidze to dla ciebie nie zasłużenie na mistrzostwo ? przecież wiadomo, że traci się punkty w lidze nawet i z gorszymi rywalami takie są prawa piłki, a wygrywanie w takich okolicznościach często przesądza o wygranej ligi, a w tej kwestii sędziowie nam wiele zabrali
9
O ja nie mogę, karny dla Celty powinien być i może nawet ewentualne 2:1 i jakaś nadzieja na zwycięstwo,a tu co mamy 2:0 i czerwoną za domaganie się prawidłowego karnego ... dramat
0
Chyba wiekszosc cules tego chce :) , nie chodzi o sam Real, tylko to, że Juve zasługuje na trofeum i większość znas pewnie bardzo ucieszyłaby się na widok podnoszącego je Gigi Buffona. Plus akcent w postaci Daniego Alvesa, legendy klubu
1
oni przewidzieli wygraną realu bo wiedzą, że mają plecy xD
0
Co myślicie kto by dostał ZP przy ewentualnym zwycięstwie Juve w LM ? Gigi ?
0
u nas by to wyglądało ,ze głupi Enrique stawia na słabych młodych i przegrywamy ligę
20
i 2:0 przegrali ;)
0
wystarczy przeczytać początek artykułu
13
Było widać zmęczenie El Pistolero w meczu z Juve