0

ale to nie chodzi o mistrzów w sensie obecnych, tylko stan umysłu bo PSG pokazało z nami ze nie ma tej mentalności

0

Ale bym chciał go u nas ;), uwielbiam piłkarzy regulujących grę takich jak on czy Xavi

0

a granie w klubie wyklucza coś wyjątkowego na boisku ? bo nie rozumiem komentarza

1

nie wiadomo co będzie w następnym sezonie więc nie przesadzajmy

0

logika poprzedniego sezonu, po co nam pomocnik przecież mamy Denisa Gomesa itp ...

0

rozumiem powiedzieć co się myśli, ale bić od razu jak prostak ?

1

Real sprzeda Morate i Jamesa pewnie za 100 mln albo i wiecej ;) Mbappe prawie się zwróci

0

to tylko przykład, kogo widzisz na tej pozycji ?

0

poprawione

0

Atletico to pechowiec straszny, 1 mecz chcieli obronić 1 bramkową przewagę z realem a tu gol w ostatnich sekundach i już byli zniszczeni kondycyjnie w dogrywce to przegrali. Drugi finał to gol ze spalonego realu i tragiczne karne ze strony Oblaka

0

Juventus wczoraj padł w drugiej połowie, w 1 mieli siły to grali jak równy z równym a nawet i lepiej, ale co z tego. Real dzięki rotacjom i dobrym zmianom, w drugiej połowie wyglądał nawet i lepiej plus to, że mimo iz genialna to cała obrona juventusu to już ma swoje lata a cały sezon w nogach.

1

Bardzo ciekawi mnie jakby to wyglądało z Bellerinem na PO, Roberto na ŚP i sprowadzonym za grubą kasę SPO jak np Coutinho

0

ale Juve sfrajerzyło 2 połowę, masakra gdzie Dybala Higuain ?

1

Dokładnie, na kobiete nie można złego słowa powiedzieć/ zażartować. A faceta w jaja można kopnąć.

3

Jaki stereotyp ? kobiecy poziom piłkarski to dno, chociaż zakazywanie im gry też jest głupie, no ale niech się nie dziwią, że dostaja x razy mniej pieniędzy jak przynoszą x razy mniej zysków

7

zle to nazwałeś, nie stajesz się szowinistą, tylko myślisz rozsądnie, bo kobiety nigdy poziomem w piłkę nie dorównają mężczyzną a co do zazdrośnic w stylu pani Solo to możemy się z nich pośmiać bo widac jakie ma kompleksy do swojej płci ;) Boniek ewidentnie zażartował ale o kobietach złego słowa nie można powiedzieć a faceci tacy źli

2

Cesca sprzedali za jakieś 30mln, a Suarez koszotwał 80 :) , po drugie jakie jaja ? Alexis chciał odejść , a co do Isco z nim to samo jakby nie kontuzje Bale to by pewnie w tym okienku pożegnał się z realem, co zresztą robi James, ambitnych piłkarzy nie posadzisz na ławce jak znają swoją wartość

0

Bardziej jak można się pozbyć takiego piłkarza w takiej cenie !, Alexis siedziałby na ławie bo za kogo miał grać ?, jeszcze mielismy Pedro który się z rolą zmiennika pogodził

0

z tym to nigdy nie wiadomo, pamiętam jak się kiedyś Roberto hejtowało, że minuty dostaje

0

przecież Zidane w realu jest dopiero półtora sezonu zobaczymy za rok dwa jak to będzie ;)

0

działa bo własnie sie zalogowalem ;)

0

z 90 pkt w lidze to dla ciebie nie zasłużenie na mistrzostwo ? przecież wiadomo, że traci się punkty w lidze nawet i z gorszymi rywalami takie są prawa piłki, a wygrywanie w takich okolicznościach często przesądza o wygranej ligi, a w tej kwestii sędziowie nam wiele zabrali

9

O ja nie mogę, karny dla Celty powinien być i może nawet ewentualne 2:1 i jakaś nadzieja na zwycięstwo,a tu co mamy 2:0 i czerwoną za domaganie się prawidłowego karnego ... dramat

0

Chyba wiekszosc cules tego chce :) , nie chodzi o sam Real, tylko to, że Juve zasługuje na trofeum i większość znas pewnie bardzo ucieszyłaby się na widok podnoszącego je Gigi Buffona. Plus akcent w postaci Daniego Alvesa, legendy klubu

1

oni przewidzieli wygraną realu bo wiedzą, że mają plecy xD

0

Co myślicie kto by dostał ZP przy ewentualnym zwycięstwie Juve w LM ? Gigi ?

0

u nas by to wyglądało ,ze głupi Enrique stawia na słabych młodych i przegrywamy ligę

20

i 2:0 przegrali ;)

0

wystarczy przeczytać początek artykułu

13

Było widać zmęczenie El Pistolero w meczu z Juve

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?