0

D10S wierzę w Ciebie !

2

Piękny był poprzedni sezon ;) w jego środku nie spodziewałem się prawie niczego a dostałem tryplet, teraz jest na odwrót ale mam nadzieje, że będzie podobny efekt końcowy jednak

1

Może mogliśmy wygrać ale nie jest źle, Atleti przegrało więc i tak jesteśmy na plus! a z Realem mam nadzieję jeszcze odrobimy na CN ;) nie ma co lamentowac

0

Komentarz usunięty

0

od kiedy PiS to prawica, rozumiem, że siebie tak nazywają co nie zmienia faktu, że do prawicy im daleku (ten socjalizm tfu !)

0

Dość fartowny remis, ale w sumie się nic nie stało :), błąd Stegena a później trochę bierna gra, słabo Neymar. W sumie remis może wyjdzie nam na dobre

1

takie zabawne ? szukałem właśnie tak i wszystko było przez UEFA pousuwane dzięki za "Pomoc"

0

Gdzie mogę obejrzeć powtórkę z meczu ? bo wczoraj nie mogłem obejrzeć

0

Świetny film polecam również Al wielki aktor ;)

0

Skąd takie informacje ? fanów Pogby właśnie na fcbarca.com jest mało ! więcej ludzi z tego co czytam woli Verattiego albo nawet Gundogana ;)

2

Alves i Silva nie grali przeciwko Niemcom o ile mi wiadomo

2

A na brukowych faceebokowych fanpagach juz miliard głupich memów, że dostał motma kpina 1

0

Mecz świetny ! denerwowałem się do końcowych minut ! BRAWO BRAVO BARCA

0

Neymar 2 półki wyżej od Villi ? no nie przesadzajmy

0

U mnie wszyscy znajomi na Rybę idą XD, ale już powiedziałem, że będe kampić w domu na finał LM

9

Co jest dziwnego w zwycięstwie Dudy ?

0

bo to ostatnia kolejka a liga i tak już wygrana lol

0

Jak tam meczyk ? bo dopiero do domu wróciłem ;) ?

2

Według mnie Pique powinien być drugi ;) w tym sezonie to jest po prostu profesor

0

Sędzia patrzy wprost na Juanfrana i nie widzi ręki ? parodia

0

Deportivo to spadkowicz, nie ma usprawiedliwień jak nie pójdzie z Atleti

3

Miło się patrzy na takie zdjęcia, gdy wszyscy są radośni ;)

0

Liga włoska rzadzi sie swoimi prawami

0

Co ten Pogba gra

0

Kurde co sądzicie w następnym sezonie Ter LM i Liga a Bravo Puchar króla ?

2

Po co mają się wysilać ? nie płaczcie ludzie, mamy mecz z Atletico o mistrzostwo niedługo

0

Widzę takie rzeczy w grach Online, w których 13-14 klną jak szewce wyzywają i nie mają kompletnie szacunku dla innych. Grałem tez w wieku 14 lat w Csa ale nigdy do starszego nie odważyłbym się powiedzieć czegoś negatywnego

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

4

Pamiętam jak w wakacje były hejty, że drogi transfer i lepiej kogoś innego sprowadzić brawo Zubi świetne posunięcie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?