SZYCHA0005
Dołączył/a: listopad 2010
Gniezno
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
D10S wierzę w Ciebie !
2
Piękny był poprzedni sezon ;) w jego środku nie spodziewałem się prawie niczego a dostałem tryplet, teraz jest na odwrót ale mam nadzieje, że będzie podobny efekt końcowy jednak
1
Może mogliśmy wygrać ale nie jest źle, Atleti przegrało więc i tak jesteśmy na plus! a z Realem mam nadzieję jeszcze odrobimy na CN ;) nie ma co lamentowac
0
Komentarz usunięty
0
od kiedy PiS to prawica, rozumiem, że siebie tak nazywają co nie zmienia faktu, że do prawicy im daleku (ten socjalizm tfu !)
0
Dość fartowny remis, ale w sumie się nic nie stało :), błąd Stegena a później trochę bierna gra, słabo Neymar. W sumie remis może wyjdzie nam na dobre
1
takie zabawne ? szukałem właśnie tak i wszystko było przez UEFA pousuwane dzięki za "Pomoc"
0
Gdzie mogę obejrzeć powtórkę z meczu ? bo wczoraj nie mogłem obejrzeć
0
Świetny film polecam również Al wielki aktor ;)
0
Skąd takie informacje ? fanów Pogby właśnie na fcbarca.com jest mało ! więcej ludzi z tego co czytam woli Verattiego albo nawet Gundogana ;)
2
Alves i Silva nie grali przeciwko Niemcom o ile mi wiadomo
2
A na brukowych faceebokowych fanpagach juz miliard głupich memów, że dostał motma kpina 1
0
Mecz świetny ! denerwowałem się do końcowych minut ! BRAWO BRAVO BARCA
0
Neymar 2 półki wyżej od Villi ? no nie przesadzajmy
0
U mnie wszyscy znajomi na Rybę idą XD, ale już powiedziałem, że będe kampić w domu na finał LM
9
Co jest dziwnego w zwycięstwie Dudy ?
0
bo to ostatnia kolejka a liga i tak już wygrana lol
0
Jak tam meczyk ? bo dopiero do domu wróciłem ;) ?
2
Według mnie Pique powinien być drugi ;) w tym sezonie to jest po prostu profesor
0
Sędzia patrzy wprost na Juanfrana i nie widzi ręki ? parodia
0
Deportivo to spadkowicz, nie ma usprawiedliwień jak nie pójdzie z Atleti
3
Miło się patrzy na takie zdjęcia, gdy wszyscy są radośni ;)
0
Liga włoska rzadzi sie swoimi prawami
0
Co ten Pogba gra
0
Kurde co sądzicie w następnym sezonie Ter LM i Liga a Bravo Puchar króla ?
2
Po co mają się wysilać ? nie płaczcie ludzie, mamy mecz z Atletico o mistrzostwo niedługo
0
Widzę takie rzeczy w grach Online, w których 13-14 klną jak szewce wyzywają i nie mają kompletnie szacunku dla innych. Grałem tez w wieku 14 lat w Csa ale nigdy do starszego nie odważyłbym się powiedzieć czegoś negatywnego
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
4
Pamiętam jak w wakacje były hejty, że drogi transfer i lepiej kogoś innego sprowadzić brawo Zubi świetne posunięcie