0

Weźcie nie wstawiajcie jego zdjęc w artykulach nie moge patrzec na ta zdradziecka twarz

0

W sumie dobry skład nasza najmocniejsza jedenastka obecnie ;)

0

Gdybym do szkoly chodzil z pewnoscia bym sie ucieszyl ;)

0

Ale ten czas leci ;) niedawno początek sezonu a tu już jesteśmy na półmetku

0

Niby sport przegiął a jak Madrycka prasa się zachowywała wcześniej ten sam syf

0

to przez ten zarost nie rozpoznalem kandydata do ZP ;)

3

Co to za piłkarz między Xavim a Alvesem bo pierwszy raz widze

0

Ma racje jeszcze pewnie mu sie kontuzja z finalu LM odnowila ;)

0

Na razie z tego co widze BBC lepiej sie sprawdza z ogórasami, a MSN sie spina na ważne mecze i graja nieziemsko

0

Pytanie kompletnie z innej beczki : ogląda ktoś mecze PSG bo ciekawi mnie jak gra Marquinhos ?

0

A nawet nie patrzylem na powolania moj blad

0

Stegen
Adriano Bartra Mathieu Montoya
Samper
Halilovic Rafinha
Pedro Adama Munir
z chęcią bym taki skład zobaczył (tak wiem Sandro > Munir ) ale Munir to pupilek trenera wiec sie nie ludze

0

>uwazanie ze gole sa wyznacznikiem wielkosci pilkarza
serio ?

1

Ja bym chciał Neuera Messi wygrał już 4 razy nikomu juz nic nie musi udowadniac ;)

1

Bilbao Madryt XD

1

Nasze Monster Trio sie jeszcze bardziej rozstrzela cos czuje ;)

0

Czasu nie oszukasz ;) nie jestesmy w stanie tego przewidziec

0

Dzieki juz sobie na fejsie ustawilem :D

0

Neymar ma wielkie predyspozycje do ZP po końcu ery CR i Messiego ;)

3

W końcu ładnie gramy ale i tak trzeba narzekać człowieku trochę luzu i radości z pięknej gry :)

0

A ta akcja w ktorej Neymar swietnie objechal bodajze dwoch rywali wrzucil do Suareza ktory oddal pilke Messiemu ale niestety nie wpadlo

2

Ale Chamy ja nie moge ! Juanfran jak prostak sie zachowal

0

W polu karnym faulował ? XDD

3

Jak ja czekałem na taki drybling Iniesty ;)

0

Dobry skład jedyne co mi nie pasuje to Mascherano za którego powinien grać Mathieu ;)

0

Poziome paski rażą w oczy

0

Głupoty tutaj wypisujesz "napastnik jak ..." Mamy przecież Neya Suareza i Messiego po co ?, Thiago to szklanka nic nie gra w Bayernie. Costa ? świetny piłkarz ale cham chciałbyś takiego w Barcelonie + i tak jest nie do wyciągnięcia. Mandżu ? proszę cie, Tevez ? XDD. Od kiedy Hazard to pomocnik ? + bycie najlepszym piłkarzem Arsenalu to nie jest wyczyn bo to jest obecnie drużyna z szansami najwyżej na puchar Anglii.

0

Przecież miasto jest od chyba 8 albo 10 tys + a tutaj jest 27 wiec co cie dziwi ?

0

takie coś by się przydało u nas a nie pikniki

0

Jak ja nie lubię komentarzu Szpaka naprawdę ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?