SZYCHA0005
Dołączył/a: listopad 2010
Gniezno
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Weźcie nie wstawiajcie jego zdjęc w artykulach nie moge patrzec na ta zdradziecka twarz
0
W sumie dobry skład nasza najmocniejsza jedenastka obecnie ;)
0
Gdybym do szkoly chodzil z pewnoscia bym sie ucieszyl ;)
0
Ale ten czas leci ;) niedawno początek sezonu a tu już jesteśmy na półmetku
0
Niby sport przegiął a jak Madrycka prasa się zachowywała wcześniej ten sam syf
0
to przez ten zarost nie rozpoznalem kandydata do ZP ;)
3
Co to za piłkarz między Xavim a Alvesem bo pierwszy raz widze
0
Ma racje jeszcze pewnie mu sie kontuzja z finalu LM odnowila ;)
0
Na razie z tego co widze BBC lepiej sie sprawdza z ogórasami, a MSN sie spina na ważne mecze i graja nieziemsko
0
Pytanie kompletnie z innej beczki : ogląda ktoś mecze PSG bo ciekawi mnie jak gra Marquinhos ?
0
A nawet nie patrzylem na powolania moj blad
0
Stegen
Adriano Bartra Mathieu Montoya
Samper
Halilovic Rafinha
Pedro Adama Munir
z chęcią bym taki skład zobaczył (tak wiem Sandro > Munir ) ale Munir to pupilek trenera wiec sie nie ludze
0
>uwazanie ze gole sa wyznacznikiem wielkosci pilkarza
serio ?
1
Ja bym chciał Neuera Messi wygrał już 4 razy nikomu juz nic nie musi udowadniac ;)
1
Bilbao Madryt XD
1
Nasze Monster Trio sie jeszcze bardziej rozstrzela cos czuje ;)
0
Czasu nie oszukasz ;) nie jestesmy w stanie tego przewidziec
0
Dzieki juz sobie na fejsie ustawilem :D
0
Neymar ma wielkie predyspozycje do ZP po końcu ery CR i Messiego ;)
3
W końcu ładnie gramy ale i tak trzeba narzekać człowieku trochę luzu i radości z pięknej gry :)
0
A ta akcja w ktorej Neymar swietnie objechal bodajze dwoch rywali wrzucil do Suareza ktory oddal pilke Messiemu ale niestety nie wpadlo
2
Ale Chamy ja nie moge ! Juanfran jak prostak sie zachowal
0
W polu karnym faulował ? XDD
3
Jak ja czekałem na taki drybling Iniesty ;)
0
Dobry skład jedyne co mi nie pasuje to Mascherano za którego powinien grać Mathieu ;)
0
Poziome paski rażą w oczy
0
Głupoty tutaj wypisujesz "napastnik jak ..." Mamy przecież Neya Suareza i Messiego po co ?, Thiago to szklanka nic nie gra w Bayernie. Costa ? świetny piłkarz ale cham chciałbyś takiego w Barcelonie + i tak jest nie do wyciągnięcia. Mandżu ? proszę cie, Tevez ? XDD. Od kiedy Hazard to pomocnik ? + bycie najlepszym piłkarzem Arsenalu to nie jest wyczyn bo to jest obecnie drużyna z szansami najwyżej na puchar Anglii.
0
Przecież miasto jest od chyba 8 albo 10 tys + a tutaj jest 27 wiec co cie dziwi ?
0
takie coś by się przydało u nas a nie pikniki
0
Jak ja nie lubię komentarzu Szpaka naprawdę ...