SZYCHA0005
Dołączył/a: listopad 2010
Gniezno
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Te komentarze brzmią jakby je jakieś 10 latki pisały
19
Bardzo liczę na Rafinhę ! nie zawiedź mnie chłopie
0
Witam mam pytanie wybory są w 2015 roku tak ?
0
No to teraz mogę pisać "co robi ten piłkarz za 100 baniek" jak mu coś nie wyjdzie XD
0
Jak ten czas szybko leci co prawda to prawda ...
0
38 a wygląda na ledwo po 20 :)
0
Ale akurat ksiądz uczący mnie religii był bardzo inteligentnym człowiekiem, nie mam nic do osób będących Jehowymi, no ale nie oszukujmy się religia ta może denerwować (chodzenie po domach np) a w obecnych czasach krytykuje się praktycznie każdą religie bo moda na ateizm ;)
0
Akurat troche o tej sekcie mialem, na religii, bardzo negatywnie postrzegana przez nauczyciela, może sam jesteś Jehowym, że tak ich bronisz
0
Możesz podać skąd wyczytałeś informacje, że są zaliczani do wyznania chrześcijańskiego a nie jako sekta ?
0
W jakiej szkole uczą o jakiś sektach ? nie miałem etyki tym bardziej więc nie gadaj mi tu, że gdzieś spałem
0
Czemu się niby ośmieszam ? Wyznawcy Jehowy to sekta i nie mam kompletnie do tego "wyznania" szacunku same zasady wyznawania są w moim mniemaniu chore
0
Od kiedy Jehowy to wyznanie ? przecież to jest sekta
1
Piquenbauer kończy dzisiaj 28 lat ;) #Piqué28
0
Jeżeli mamy bana nie ma lepszej alternatywy niż Alves, więc trzeba w niego wierzyć
0
Komentatorzy ze SkySports "I Dlatego jest najlepszy na świecie" sama prawda; )
0
Piquenbauer powrót 2014/15 :) Edit pisałem to i taki błąd ...
0
Cuadrado podobno w Chelsea za 33 mln
6
Simeone: Sam Leo Messi jest bardziej niebezpieczny niż trio Cristiano Ronado - Karim Benzema - Gareth Bale.
Klasa
1
To samo ścierwo co Blatter
1
Poziom newsa jakbym czytał Onet.
3
Piquenbauer w formie i Masche są nie do ruszenia, do tego nieźli zmiennicy Mathieu/Bartra i nasza obrona przynajmniej do teraz spisuje się genialnie.
0
Bo piłka nożna to świetny biznes, najpopularniejszy sport świata ;) miejmy nadzieję, że chociaż te ceny będą rosnąć w bardzo wolnym tempie
4
Messi objął posadę trenera i od razu się gra układa ;)
0
CR11 - jedenastka rzut karny
0
A jak lucho na niego nie stawiał to lamenty z fcbarca ze nie daje mu szans
3
Bardzo martwi mnie Luis to chyba cos w psychice, a te symulki nie na miejscu, mimo to wciąż w niego wierzę. Mecz dla mnie słaby dla oka ale wygraliśmy zasłużenie teraz liczę na remis w rewanżu
0
puknij się w głowę lepiej
0
Zgadzam się ! jak kibice Realu śmiali się z Ikera to wszyscy po nich jechali jak to przecież legende klubu można tak wyzywać ! ? a tutaj widzimy podobne sytuacje
0
Sandro mi przypomina Pedro za najlepszych lat ;), niby nie ma zadziwiajacej techniki ale potrafi się znaleźć w odpowiednim momencie pod bramką zobaczymy co z niego bedzie
0
Z lepszymi grałeś ciekawe z kim ?