1

Te komentarze brzmią jakby je jakieś 10 latki pisały

19

Bardzo liczę na Rafinhę ! nie zawiedź mnie chłopie

0

Witam mam pytanie wybory są w 2015 roku tak ?

0

No to teraz mogę pisać "co robi ten piłkarz za 100 baniek" jak mu coś nie wyjdzie XD

0

Jak ten czas szybko leci co prawda to prawda ...

0

38 a wygląda na ledwo po 20 :)

0

Ale akurat ksiądz uczący mnie religii był bardzo inteligentnym człowiekiem, nie mam nic do osób będących Jehowymi, no ale nie oszukujmy się religia ta może denerwować (chodzenie po domach np) a w obecnych czasach krytykuje się praktycznie każdą religie bo moda na ateizm ;)

0

Akurat troche o tej sekcie mialem, na religii, bardzo negatywnie postrzegana przez nauczyciela, może sam jesteś Jehowym, że tak ich bronisz

0

Możesz podać skąd wyczytałeś informacje, że są zaliczani do wyznania chrześcijańskiego a nie jako sekta ?

0

W jakiej szkole uczą o jakiś sektach ? nie miałem etyki tym bardziej więc nie gadaj mi tu, że gdzieś spałem

0

Czemu się niby ośmieszam ? Wyznawcy Jehowy to sekta i nie mam kompletnie do tego "wyznania" szacunku same zasady wyznawania są w moim mniemaniu chore

0

Od kiedy Jehowy to wyznanie ? przecież to jest sekta

1

Piquenbauer kończy dzisiaj 28 lat ;) #‎Piqué28‬

0

Jeżeli mamy bana nie ma lepszej alternatywy niż Alves, więc trzeba w niego wierzyć

0

Komentatorzy ze SkySports "I Dlatego jest najlepszy na świecie" sama prawda; )

0

Piquenbauer powrót 2014/15 :) Edit pisałem to i taki błąd ...

0

Cuadrado podobno w Chelsea za 33 mln

6

Simeone: Sam Leo Messi jest bardziej niebezpieczny niż trio Cristiano Ronado - Karim Benzema - Gareth Bale.
Klasa

1

To samo ścierwo co Blatter

1

Poziom newsa jakbym czytał Onet.

3

Piquenbauer w formie i Masche są nie do ruszenia, do tego nieźli zmiennicy Mathieu/Bartra i nasza obrona przynajmniej do teraz spisuje się genialnie.

0

Bo piłka nożna to świetny biznes, najpopularniejszy sport świata ;) miejmy nadzieję, że chociaż te ceny będą rosnąć w bardzo wolnym tempie

4

Messi objął posadę trenera i od razu się gra układa ;)

0

CR11 - jedenastka rzut karny

0

A jak lucho na niego nie stawiał to lamenty z fcbarca ze nie daje mu szans

3

Bardzo martwi mnie Luis to chyba cos w psychice, a te symulki nie na miejscu, mimo to wciąż w niego wierzę. Mecz dla mnie słaby dla oka ale wygraliśmy zasłużenie teraz liczę na remis w rewanżu

0

puknij się w głowę lepiej

0

Zgadzam się ! jak kibice Realu śmiali się z Ikera to wszyscy po nich jechali jak to przecież legende klubu można tak wyzywać ! ? a tutaj widzimy podobne sytuacje

0

Sandro mi przypomina Pedro za najlepszych lat ;), niby nie ma zadziwiajacej techniki ale potrafi się znaleźć w odpowiednim momencie pod bramką zobaczymy co z niego bedzie

0

Z lepszymi grałeś ciekawe z kim ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?