0

Wizja gry Simeone nie nadaję się do Barcelony, on stawia na siłę fizyczną, perfekcyjną grę w defensywie. Barca zawsze słynęła z mniejszych piłkarzy a przy tym technicznych geniuszy chociaż oczywiście są wyjątki

1

"Laporta zapowiedział że jeżeli zostanie prezydentem FC Barcelony w przyszłorocznych wyborach, ściągnie trenera z prawdziwego doświadczenia, znanego w europejskim futbolu."
2016 czekamy ;)

0

Jak tam nasi grają ? kurcze grałem kolegami w Don't starve patrze a tu 22 ;(

0

A co mam lamentować ?

0

Bravo
Alba Pique Bartra Montoya
Busquets
Rafinha Rakitic
Messi Suarez Neym
licze na taki skład no ale z Bartra i Rafinha moze byc ciezko ;)

0

Rok w rok odchodzą największe gwiazdy zespołu, najczęściej do największego wroga... i co tu zrobić ? Klopp aż takim geniuszem nie jest żeby rok w rok robić genialne transfery za średni hajs. A i tak udowodnił wiele wyciągając BVB na szczyt swojego czasu

0

Suarez? oceniajmy pod koniec sezonu, El pistolero jest klasę lepszym piłkarzem niż Alexis mam nadzieję, że wkróce to pokaże. Co do transferu Mathieu zgadzam się, Cesc zobaczymy co pokaże w 2 części sezonu

0

Tak tyle że za takie coś wypad z eliminacji a zjechała Celtic równo, kara pieniężna jeszcze bym zrozumiał.

0

Ludzie zrozumcie, że piłkarz musi się przyzwyczaić do naszego dość statycznego stylu gry. Spójrzcie ile wolnego miejsca miał Suarez w lidze angielskiej a ile u nas + sytuacja Neymara z poprzedniego sezonu jest również pewnego rodzaju przykładem

0

Czas tak szybko przemija ... niedługo będziemy musieli się pożegnać z Messim

0

Nie tyle obrona co pomoc, formacja z której Barcelona była słynna, jest teraz najsłabszym punktem. Iniesta bez formy, Rakitić narazie nie wpasował się i gra bardzo zachowawczo, Rafinha młodziak częste kontuzje i nasz najlepszy pomocnik 35 letni Xavi ...

0

Nie patrzyłem na te nominacje to jest taka moja 11 z tego roku ;), chociaż trudno było np takiego Coste z niej wyrzucać

2

Neuer
Godin Ramos Alaba
Di Maria Modric Koke Ronaldo
Messi Suarez Neymar

(w sumie jeszcze sie zanastawialem Costa za Neymara/Suareza, Fabrgas za 1 polowe sezonu nie zasluguje imo)

1

Można nie lubić Cristiano ale trzeba mu oddać, jak wielką ambicję i wole bycia najlepszym posiada.

5

bajo nie popadajmy w skrajności. Pierwszy mecz z PSG był dość wyrównany ale Paryżanie mieli więcej szczęścia. Z Realem mógłbym się zgodzić, ale zawsze można gdybać "co by było gdyby Messi strzelił". Ostatni mecz z PSG oceniam na dobry od 60 minuty, przeciwna drużyna praktycznie nie istniała jedynie kilka baboli w obronie z 1 połowy.

0

Lepszy rok miał rzeczywiście, ale wciąga nosem ? śmiechłem

0

Przecież Cesc pierwszą połowę roku miał "przepuklinę". No ale Iniesta rzeczywiście za wysoko

0

skad ty masz te dane niby ?

0

A porównywanie niskiego, chudego jak szkapa młodzika Neymara do prawie 30 letniego faceta byka jest po prostu śmieszne. Nie cierpie symulek w tym i Neymara, ale na szczęście się ogarnął i już coraz mniej.

0

Silva, Cazorla też nie mieli sobie radzić w lidze Angielskiej. Co do mundialu pamiętam jak Messi grający 4 lata temu na mundialu bez trenera (Maradona, który wymagał nie wiadomo czego) był hejcony do suchej nitki ciągle tylko W ARGENTYNIE NIC NIE GRA itp.
Po koszmarnym mundialu CR7 mało jest hejtów, a gdy już są od razu padają wielkie wywody na temat jaką to miał słabą drużynę, a spójrzmy co osiągnęła taka kostarka.

1

Ludzie wy nie myślcie, że obrońca nie popełnia błędów to jest taka pozycja, raz się pomylisz strata bramka i ostry hejt. A Pique naprawdę gra wyśmienicie ostatnio

2

Lio oczywiście ciągnie barce za uszy,no ale nie umniejszajmy Neymarowi, Albie,Bravo,Masche czy nawet Pique który ostatnio jest w formie

0

W Fifie te statystyki nie wiem kto im robi Taki Koke ma potencjał mniejszy od S.Roberto to już o czymś świadczy

2

Hejterzy będą mówić, że Messi nie zna polskiego

0

Gdybyśmy nie mieli bana Zubi by mógł zrobić w końcu jakąś udaną sprzedaż a tak Pedro powinien zostać

2

Pedro ostatnio jest naprawde wartosciowym zmiennikiem oby tak dalej !

0

Mam nadzieje, że ten fakt nie przemieni się w kolejne idiotyczne wymówki, których żal słuchać. Pamiętam, że Real również narzekał, na takie rzeczy to zostali zmieszani przez naszych kibiców z błotem. Zrobię to samo jeśli usłyszę od kogoś z zarządu/trenera itp takie coś

1

>zmęczenie ze środy
>zła godzina (wtf)
>byliśmy lepsi ale ... (chyba jednak nie )

brak słów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?