SZYCHA0005
Dołączył/a: listopad 2010
Gniezno
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wizja gry Simeone nie nadaję się do Barcelony, on stawia na siłę fizyczną, perfekcyjną grę w defensywie. Barca zawsze słynęła z mniejszych piłkarzy a przy tym technicznych geniuszy chociaż oczywiście są wyjątki
1
"Laporta zapowiedział że jeżeli zostanie prezydentem FC Barcelony w przyszłorocznych wyborach, ściągnie trenera z prawdziwego doświadczenia, znanego w europejskim futbolu."
2016 czekamy ;)
0
Jak tam nasi grają ? kurcze grałem kolegami w Don't starve patrze a tu 22 ;(
0
A co mam lamentować ?
0
Bravo
Alba Pique Bartra Montoya
Busquets
Rafinha Rakitic
Messi Suarez Neym
licze na taki skład no ale z Bartra i Rafinha moze byc ciezko ;)
0
Rok w rok odchodzą największe gwiazdy zespołu, najczęściej do największego wroga... i co tu zrobić ? Klopp aż takim geniuszem nie jest żeby rok w rok robić genialne transfery za średni hajs. A i tak udowodnił wiele wyciągając BVB na szczyt swojego czasu
0
Suarez? oceniajmy pod koniec sezonu, El pistolero jest klasę lepszym piłkarzem niż Alexis mam nadzieję, że wkróce to pokaże. Co do transferu Mathieu zgadzam się, Cesc zobaczymy co pokaże w 2 części sezonu
0
Tak tyle że za takie coś wypad z eliminacji a zjechała Celtic równo, kara pieniężna jeszcze bym zrozumiał.
0
Ludzie zrozumcie, że piłkarz musi się przyzwyczaić do naszego dość statycznego stylu gry. Spójrzcie ile wolnego miejsca miał Suarez w lidze angielskiej a ile u nas + sytuacja Neymara z poprzedniego sezonu jest również pewnego rodzaju przykładem
0
Czas tak szybko przemija ... niedługo będziemy musieli się pożegnać z Messim
0
Nie tyle obrona co pomoc, formacja z której Barcelona była słynna, jest teraz najsłabszym punktem. Iniesta bez formy, Rakitić narazie nie wpasował się i gra bardzo zachowawczo, Rafinha młodziak częste kontuzje i nasz najlepszy pomocnik 35 letni Xavi ...
0
Nie patrzyłem na te nominacje to jest taka moja 11 z tego roku ;), chociaż trudno było np takiego Coste z niej wyrzucać
2
Neuer
Godin Ramos Alaba
Di Maria Modric Koke Ronaldo
Messi Suarez Neymar
(w sumie jeszcze sie zanastawialem Costa za Neymara/Suareza, Fabrgas za 1 polowe sezonu nie zasluguje imo)
1
Można nie lubić Cristiano ale trzeba mu oddać, jak wielką ambicję i wole bycia najlepszym posiada.
5
bajo nie popadajmy w skrajności. Pierwszy mecz z PSG był dość wyrównany ale Paryżanie mieli więcej szczęścia. Z Realem mógłbym się zgodzić, ale zawsze można gdybać "co by było gdyby Messi strzelił". Ostatni mecz z PSG oceniam na dobry od 60 minuty, przeciwna drużyna praktycznie nie istniała jedynie kilka baboli w obronie z 1 połowy.
0
Lepszy rok miał rzeczywiście, ale wciąga nosem ? śmiechłem
0
Przecież Cesc pierwszą połowę roku miał "przepuklinę". No ale Iniesta rzeczywiście za wysoko
0
skad ty masz te dane niby ?
0
A porównywanie niskiego, chudego jak szkapa młodzika Neymara do prawie 30 letniego faceta byka jest po prostu śmieszne. Nie cierpie symulek w tym i Neymara, ale na szczęście się ogarnął i już coraz mniej.
0
Silva, Cazorla też nie mieli sobie radzić w lidze Angielskiej. Co do mundialu pamiętam jak Messi grający 4 lata temu na mundialu bez trenera (Maradona, który wymagał nie wiadomo czego) był hejcony do suchej nitki ciągle tylko W ARGENTYNIE NIC NIE GRA itp.
Po koszmarnym mundialu CR7 mało jest hejtów, a gdy już są od razu padają wielkie wywody na temat jaką to miał słabą drużynę, a spójrzmy co osiągnęła taka kostarka.
1
Ludzie wy nie myślcie, że obrońca nie popełnia błędów to jest taka pozycja, raz się pomylisz strata bramka i ostry hejt. A Pique naprawdę gra wyśmienicie ostatnio
2
Lio oczywiście ciągnie barce za uszy,no ale nie umniejszajmy Neymarowi, Albie,Bravo,Masche czy nawet Pique który ostatnio jest w formie
0
W Fifie te statystyki nie wiem kto im robi Taki Koke ma potencjał mniejszy od S.Roberto to już o czymś świadczy
2
Hejterzy będą mówić, że Messi nie zna polskiego
0
Gdybyśmy nie mieli bana Zubi by mógł zrobić w końcu jakąś udaną sprzedaż a tak Pedro powinien zostać
9
http://4.bp.blogspot.com/-GiVH73c5T2U/TqXL4MmwhSI/AAAAAAAAACM/HH0XzeksKWQ/s1600/189657_149839825077497_130556817005798_300281_1263369_n.jpg
Cała Europa się ich bała ;)
0
http://4.bp.blogspot.com/-GiVH73c5T2U/TqXL4MmwhSI/AAAAAAAAACM/HH0XzeksKWQ/s1600/189657_149839825077497_130556817005798_300281_1263369_n.jpg
Tęsknie za tą wersją Pedrito ;)
2
Pedro ostatnio jest naprawde wartosciowym zmiennikiem oby tak dalej !
0
Mam nadzieje, że ten fakt nie przemieni się w kolejne idiotyczne wymówki, których żal słuchać. Pamiętam, że Real również narzekał, na takie rzeczy to zostali zmieszani przez naszych kibiców z błotem. Zrobię to samo jeśli usłyszę od kogoś z zarządu/trenera itp takie coś
1
>zmęczenie ze środy
>zła godzina (wtf)
>byliśmy lepsi ale ... (chyba jednak nie )
brak słów